AMRITA

léčení a vnitřní proměna

10:00 - 18:00

22.2. 2020 ~ Bouzov

Vytváříme bezpečný prostor pro setkání se s čímkoliv je potřeba se setkat a tím to proměnit, aby mohlo následně bez zábran vstoupit a zazářit To, kým Jsme.

Z bahna vykvétá lotos a když začíná zářit světlo poznání, i ty nejtemnější stíny blednou. Než se tak stane, bude však nutné se s nimi velmi intimně potkat.

Není důvod se bát. Je to cesta. Vše je dobré.

V současné době prochází mnoho lidí tzv. fází očistce. Z hlubin nevědomí se vyvalují intenzivní zkušenosti, náročné vzpomínky a tendence, s nimiž  by nejradši neměli nic společného. Vaše minulost Vás však nenechá jít "jen tak".

Dobře víme, jak důležitá je v těchto časech podpora a hlubší náhled souvislostí od někoho, kdo takové procesy sám dobře zná. Je důležité mít správné nástroje a znát vnitřní zdroje.

Situace ve světě odráží stejný proces. Všechna ta destrukce, které jsme svědky, mocně působí a může být velmi náročné se se stavem současného dění vyrovnat. Často toužíme tomuto světu pomoci, ale nemáme sílu a nevíme jak.

V první řadě je nutné udržet si lásku a zůstat pevný. Nakonec se vždy ukáže, že nejvíce světu pomůžete, když se stanete "majákem světla". Nejvíce světu pomůžete, když se osvobodíte z vlivu vlastní a kolektivní negativity. Potom budete opravdu silní.

A co pro nás znamená negativita?

Pod tímto slovem si můžete představit veškeré tendence, které neodráží niternou pravdu toho, kým skutečně jste. Jde o zavrhování sebe sama či druhých, odpor vůči životu, stud, různé strachy, bolesti, podrážděnosti a ostatní. A to všechno má své hluboké příčiny.

Vše, co je skryto, může být uviděno, přijato a následně puštěno. Vše, co je přirozené, zdravé a život podporující může být nově přijato a integrováno. Mnoho niterných záležitostí čeká na své zvědomení, pochopení a očištění.

Srdečně Vás proto zveme k dalšímu život-proměňujícímu setkání Amrita tentokrát v "dušičkovém" čase.

Na tomto setkání se dotýkáme vrstev podvědomí a dochází k silným léčivým procesům. Je přepisován limbický otisk, navrací se ztracené části duše a dochází k znovuzrozování do podstaty Bytí.

Můžeme Vás podpořit skrze naše vhledy do prvotních příčin a širších souvislostí, naše osobní zkušenosti, léčivou a proměňující přítomnost Srdce a našich průvodců a Mistrů.

Budou nás provázet očistné a prohlubující praxe - meditace, mantry, Gayatri půdža atd. Dostanete nástroje, které Vám pomohou lépe zvládat Vaši současnou situaci. Součástí budou také naše odpovědi na otázky účastníků.

Praktické info

Cena za setkání je 1800 Kč a v případě, že je to na Vaši finanční situaci příliš, napište nám a my Vám vyjdeme vstříc.

Počet míst je omezen na 15, doporučujeme proto včasné přihlášení.

Před akcí propojíme účastníky do spolujízd.

Těšíme se na Vás...

Setkáním Vás provedou Kushi a Nammo ~ manželé, celiství učitelé a průvodci individuálními i skupinovými procesy již osmým rokem. Společně napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou svatební a jiné rituály, transformační skupiny a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce.

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků

Na akci s Nammem a Kushi jsem byla poprvé. Už nějakou dobu sleduji jejich práci a to, jak sdílí své vhledy i inspiraci. Moc se mi líbí, jak vždycky vystihnou podstatu věci. Bez zbytečných tanečků kolem jdou přímo k jádru. Krásně propojují přímočarost, naprostou upřímnost, laskavost i humor. A přesně tohle jsem pak zažila i při osobním setkání. Amrita pro mě byla mixem intenzivních prožitků, aha momentů, prostého bytí i pocitu klidu a důvěry. Atmosféra Amrity se těžko popisuje slovy, ale zkusím to. Bylo to krásné, obohacující, náročné, pravdivé, naplňující..
Pavla
Když jsem se setkala s informací, že Kushi a Nammo vypsali setkání Amritu, cítila jsem velkou úlevu a vděčnost. Téma nepřehlédnutelně rezonovalo s tím, co jsem poslední týdny ve vlnách prožívala. Již nějaký čas jsem nabírala odvahu setkat se se svou negativitou, přesto jsem na začátku ve skupině cítila velký strach a to zejména z kritiky, ba přímo z odsouzení či zavržení. Později v průběhu rituálu se mi ukázalo trauma, které tento obrovský strach zapříčiňovalo. Nicméně to, že jsem se s touto starou bolestí mohla setkat a nechat ji projít, umožnilo zejména neustálé vyladění Kushi i Namma na soucit a ne-posuzování. Při zpětném pohledu jsem velmi obdivovala za jakých okolností dokáží v tomto vyladění setrvat, neboť v první části semináře jsem se propadla do polohy oběti a v mé mysli i emocích se odehrávalo bezmála peklo. Díky jemným podnětům a celkové atmosféře na rituálu jsem to však dokázala rozpoznat, vystoupit a dovolila si jít k bolesti ukryté za tím. Nejen že odešla obrovská nesmírná nesmírná bolest, ale také jako by se mi "rozsvítilo" v tématech viny, oběti, (sebe)lítosti, kritiky a v tom, jakou roli v tomto hraje mysl a ego a jakou prožívání. Pole, které Kushi a Nammo tvoří svým vyladěním, je velmi podpůrné, jejich jemné podněty a pevné setrvání v ne-posuzování velmi usnadňují setkat se i s obrovskými komplexy. V každé chvíli, kdy na okamžiky rituálu vzpomenu, ladím se na vděčnost, neboť neznám lepší způsob jak poděkovat, než svým znovu nalezeným srdcem. Amritu i další setkání s Kushi a Nammem mohu jen doporučit. Děkuji <3
T.
Milá Kushi a Nammo, nevím, zda mi vůbec půjde vyjádřit slovy to, co mi bylo umožněno prožít na právě proběhlém semináři Amrita, na který jsem jela "pouze" se záměrem ..."ať se pro mě i pro všechny ostatní stane to nejlepší a odkryje se právě to, co je nyní nejvíce potřeba". Vůbec mi v dopoledním kruhu nešlo konkretizovat si svoji aktuální negativní formu, místo toho mě ale k zemi kroutila obrovská a hluboká bolest, která se mi ukazovala již dříve. Zastavila jsem svoji tendenci ihned ji nějak transformovat, zjišťovat proč tu je, zda je vůbec moje... a jenom jsem ji vnínala, cítila ji a snažila se alespoň občas se v ní, co mi dovolila, nadechnout... Následoval silný impuls lehnout si skrčená na zem a když jsem to udělala, všechno odeznělo. Vnímala jsem intenzivně proces svého znovunarození - tentokrát ale, po téměř 55letech života tady, opravdu do prostoru plného bezpečí, lásky a přijetí. Nešly mi ještě otevřít oči, ale dělalo mi radost, že vnímám něco jako svoje ruce, prohmatávala jsem si nohy a seznamovala jsem se se svým tělem. Nakonec se mi podařilo i postavit se na vlastní nohy. Věděla jsem, že už probíhá další program, ale proces byl neustále velmi silný... oči mi nešly otevřít, začala mi být zima... ale ten stav toho vnitřního klidu se nedá ani popsat... zabalila jsem se do teplounké deky...vnímala další program a i když jsem se po čase opět zpřítomnila, zůstala jsem si v tomto stavu prakticky po zbytek dne.. v teple, v bezpečí a obklopena láskou a porozuměním... Další překrásný prožitek přišel po odzpívání Gaiatri mantry, kdy kolem mě začalo proudit veliké množství fialového světla... koupala jsem se v něm.. prostupovalo celou mojí bytostí - bylo to nesmírně léčivé.. a pak se mi zopakoval prožitek se Světlem, který jsem měla na sezení s Nammem.. prostoupilo mě silné zářivé Světlo - tentokrát se mi ale od hlavy pomalu usazovalo v těle až k nohám..... a pak jsem se setkala s Bohem.. Esencí.. Láskou ...či jakkoliv to chcete nazvat a prožila jsem si na okamžik tak intenzivní a hluboký pocit Blaženosti, že to slovy nevyjádřím.... Pocit sice pomalu zmizel, ale vnitřní hluboký klid zůstal... klid, že jsem v bezpečí, je o mě postaráno a jsem milovaná taková jaká jsem....takto se narodit přeji všem bytostem.. Moc vám Nammo a Kushi děkuji za VŠE co oba děláte, za jemné vedení všech akcí, bezpečný prostor, hlubokou inspiraci a lásku, která proudí každou vaší činností...
Lenka