Letní retreat pro muže

Vědomí - Propojení - Vnímavost - Síla

 

20. až 24.7. 2022

Amrita

Bouzov

Kladu důraz na osvobození životní síly muže, rozvoj autentické spirituality a její praktické ukotvení v běžném životě. Mým záměrem je rozvoj niterných kvalit mužů a osvobozování jejich projevu tak, aby se dokázali plně sdílet se světem okolo, aby se stali hybnou silou jeho pozitivní proměny.

Tento intenzivní čas si Tě žádá ve Tvé síle. Kdy jindy než teď? Podaří se nám zvrátit probíhající destrukci? Vytvoříme zdravější svět?

Jednu věc vím jistě. Potřebujeme jít dovnitř. Potřebujeme osvobodit svůj potenciál. Jedině moudrost, která má kořeny v hlubším poznání, je tím klíčem. Povrchní seberozvojové přístupy Ti odpověď nedají.

A proto přestaň váhat, příteli. Odlož pohodlí svojí komfortní zóny a nech se proměnit plamenem pravdy. Z tohoto ohně vystoupíš silný a zářivý.

"S Raminem jsem prošel dvema cykly Inner Shiva a bylo to nejhlubší "vzděláváni" co jsem zatím zažil. Málokdo dokáže jít se skupinou do hloubky, do tmavých míst mužského života a zůstat v laskavosti a hlubokém přijetí zranění, které tam často najdeme. Zároveň Ramin nikdy nedovolil zbytečné a oslabující "ňunání" či "chudákováni" a v pravý čas to konfrontoval a zvědomil. Dotýkat se te nedotknutelné podstaty, která tvoří a je podstatou Života v tichu mi pomáhá jít životem ve své pravdě a lásce a Jan Ramin mi s tím pomohl jako nikdo jiný." ~ Komoň

Zvu Tě na čtyřdenní cestu v kruhu mužů.

Čekají nás mystické praxe, ohňové rituály, meditační praxe, vtělování niterné pravdy, sdílení v kruhu, pobyt v přírodě.

Budeme se věnovat tématu síly, vztahům se ženami, sexualitě a hlubšímu poznávání mysteria Existence - prohlubování se do niterné kapacity vědomí a lásky.

Společně strávený čas Ti přinese léčení, promění Tě, osvobodí.

Den za dnem budeme klesat do přítomnosti a jako vždy se necháme vést tím, co bude v kruhu aktuální. Prezentuji cestu, která reálně změní Tvůj život a prohloubí Tvůj potenciál.

Těším se na to. Jan Ramin

Více o mně zde >>>

Více o tom jak pracuji zde >>>

Co nabízím

 • Více než deset let zkušeností v roli průvodce
 • Hluboký vhled do Esence Života
 • Vysoká míra integrity
 • Silný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
 • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
 • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast

"Když jsem se s Raminem vydal na cestu, byl jsem docela tvrdej chlapík, svojí tvrdostí jsem byl pohlcený, viděl jsem v ní svou velkou sílu. Co už jsem ale tak dobře neviděl, byl fakt, že moje tvrdost je jen jiný odstín mojí vnitřní zamrzlosti a ztuhlosti. Raminova přítomnost ve mně něco podněcovala - moje hluboké volání po poznání. Kdo jsem? Kdo je ten, který existuje pod tou ztvrdlou slupkou? Začal jsem pronikat hlouběji k sobě. Do vnitřního prostoru, kde jsem objevil lásku a mír. Kde jsem začal zakoušet záblesky hlubšího uvědomění, kdo jsem. Ze záblesků se postupem času a praxe stával a stává můj vnitřní domov. Prostor bez potřeby kontrolovat, bez očekávání, myšlenek, obav a nutkání. Láska a mír. A cesta nekončí, pořád se přede mnou a ve mně otevírá. Díky. Díky. Díky" ~ Aleš

Co Tě čeká

 • Mystické praxe
  Praxe, které otevírají energetický systém, aktivují čakry. Člověku se vrací zapomenuté kvality, talenty., schopnosti.
 • Sdílení v kruhu
  V kruhu se otevíráme druhým a já na aktuální témata reaguji. Společný čas v kruhu odhaluje to, co není vidět, přináší léčení a pochopení.
 • Rituál potní chýše
  Jedná se o starodávný léčivý obřad. V jeho průběhu je možné se hluboce dotknout niterných omezení a získat podporu při jejich překonávání.
 • Pobyt v přírodě
  Během setkání vyrazíme do okolních lesů strávíme čas meditací v přírodě.
 • Podpora mužského společenství

Praktické info

Akce začíná ve středu 20.7. večeří v 18 hodin a následným úvodním kruhem v 19:30. Program je každý den od 9:30 do cca 18:00. V neděli program skončí obědem ve 13 hodin a po obědě ještě věnujeme hodinu úklidu společných prostor. Počítejte s odjezdem okolo 15:00.

Lektorský příspěvek

Je možné se individuálně dohodnout na slevě či výměně za službu.

Základní příspěvek ~ 8 000 Kč

Sponzorský příspěvek (podpora projektu Amrita) ~ 12 000 Kč

Zvolenou výši příspěvku stejně jako žádost o slevu uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři.

Ubytování

Ubytování ve vlastních lůžkovinách v Amritě

Dvoulůžkový pokoj - 1800 Kč/os/akci (jen jeden)

Dřevěný domek na kolech - 1400 Kč/os/akci (pro dvě osoby)

V sále na matraci - 1000 Kč/os/akci

Ve vlastním stanu na zahradě - 600 Kč/os/akci

K dispozici je vybavená kuchyně a dvě koupelny.

V blízkém okolí je množství možností ubytování v hotelech, penzionech, chalupách a rodinných domech (airb´n´b). Na vyžádaní mohu poslat doporučení.

Strava

Vegetariánská strava třikrát denně. Cena 2000 až 2500 Kč/os/akci - brzy upřesním.

Doprava

Před akcí propojím všechny zúčastněné do spolujízd.

Vlakové spojení

Praha - Mohelnice cca 2 hod.

Brno - Mohelnice cca 2 hod.

Z Mohelnice do Bouzova se dostanete autobusem za cca 20 minut.

Setkáním Tě provede Jan Ramin - srdcem mystik, průvodce hlubšími rovinami bytí, manžel a otec. Velkou inspirací mu byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii, strávil čas s několika mistry a prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality. Společně se svou ženou Kushi napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu, syna Aurelia a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce.

Reference

Když jsem se s Raminem vydal na cestu, byl jsem docela tvrdej chlapík, svojí tvrdostí jsem byl pohlcený, viděl jsem v ní svou velkou sílu. Co už jsem ale tak dobře neviděl, byl fakt, že moje tvrdost je jen jiný odstín mojí vnitřní zamrzlosti a ztuhlosti. Raminova přítomnost ve mně něco podněcovala - moje hluboké volání po poznání. Kdo jsem? Kdo je ten, který existuje pod tou ztvrdlou slupkou? Začal jsem pronikat hlouběji k sobě. Do vnitřního prostoru, kde jsem objevil lásku a mír. Kde jsem začal zakoušet záblesky hlubšího uvědomění, kdo jsem. Ze záblesků se postupem času a praxe stával a stává můj vnitřní domov. Prostor bez potřeby kontrolovat, bez očekávání, myšlenek, obav a nutkání. Láska a mír. A cesta nekončí, pořád se přede mnou a ve mně otevírá. Díky. Díky. Díky
Aleš
S Raminem jsem prošel dvema cykly Inner Shiva a bylo to nejhlubší "vzděláváni" co jsem zatím zažil. Málokdo dokáže jít se skupinou do hloubky, do tmavých míst mužského života a zůstat v laskavosti a hlubokém přijetí zranění, které tam často najdeme. Zároveň Ramin nikdy nedovolil zbytečné a oslabující "ňunání" či "chudákováni" a v pravý čas to konfrontoval a zvědomil. Dotýkat se te nedotknutelné podstaty, která tvoří a je podstatou Života v tichu mi pomáhá jít životem ve své pravdě a lásce a Jan Ramin mi s tím pomohl jako nikdo jiny.
Komoň
S Raminem spolupracuji již delší dobu. Během této doby na sobě pozoruji postupné změny - jsem v mnohem hlubším spojení se svým prožíváním, city a pocity. Paradoxně však jsem jimi mnohem méně v životě cloumán a ovládán. Jsem citlivější a vnímavější, přesto však více nedotknutelný nejen jimi, ale i vlastními domněnkami, stejně jako soudy a očekáváním druhých lidí. Velmi pozitivně se tyto změny projevily v mém partnerském vztahu, i na mém prožívání vlastního života. Na Raminovi se mi nejvíc líbí, jak obyčejně a přístupně, a přesto pozitivně a uvědoměle působí. Vůbec si na první pohled neřeknete, že jde o nějakého učence nebo gurua. Přesto však jeho slova a náhled leckdy odkryjí hlubší pravdu. Je zřetelně vidět i cítit, že to, co učí, skutečně i žije. Je mi velmi blízký jeho praktický přístup bez ezoterického dogmatismu. Setkávání s Raminem významně změnilo směřování i kvalitu mého života k lepšímu.
Jan
Pod vedením Ramina jsem absolvoval mužský cyklus Inner Shiva 2022, který právě skončil. Pro mě to byl zatím nejhlubší mužský kruh, který jsem zažil. Přinesl mi spoustu poznání a znovu ukázal, že cesta, po které kráčím je ta správná. Pomohl mi zorientovat se a utvrdit se ve spoustě věcech, které už tak nějak tuším a znám. Během setkávání mužů v kruhu jsem sám prožil snad všechny emoce co dokážu cítit (pláč, pokora, naštvání, podpora, vztek, agrese, štěstí, blaženost, láska, otevřenost). Po návratu domů jsem vždy přivezl krásnou energii, kterou cítili žena i moje děti. Můžu říct, že i díky tomuto cyklu mám mnohem bližší vztah se svojí ženou. Děkuji Ramine, děkuji chlapi. Můžu všem doporučit.
Roman
Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Michal
Ak prídeš zo zvedavosti, stretneš obyčajného chlapíka v montérkach a holínkach. Ak prídeš s otvoreným srdcom, stretneš milujúceho manžela a otca. Ak prídeš s otvorenou dušou, nájdeš šamana, ktorý Ťa môže skrze liečenie Tvojej duše doviesť za Tvoje zranenia a pomôže Ti nájsť vlastnú silu. Ak prídeš s otvoreným Bytím, nájdeš duchovného sprievodcu, ktorý Ťa môže doviesť do Tvojej pravej podstaty. Ukázať Ti cestu ako integrovať myseľ, emócie a celé svoje prežívanie na Tvojej životnej ceste. V každom prípade stretneš citlivého a vnímavého človeka, ktorý Ťa bude viesť Tvojou vlastnou individuálnou cestou v súlade so zámerom, potenciálom a možnosťami Tvojej osobnosti a Tvojej duše.
Mario
Od prvního setkání s Nammem jsem věděl, že jsem našel někoho, kdo mě provede dalším velkým kusem mé cesty. Nammo mi je inspirací a proudí skrz něj skutečná velká láska, moudrost a zkušenost, že jsem od něj příjimal velmi pozorně vše, co mi řekl. Prošli jsme společně mnohá témata iluzí života, pastí, lží.. Mnohokrát mi pomohl rozlišovat a také mě naučil jak dát okolnosti do rovnováhy. Do cyklu jsem šel otevřený se učit, protože jsem si byl vědom, že věci opravdu nechápu. Později jsem chápat začínal. Skrz naše sezení jsem se pečlivě snažil aplikovat veškerou moudrost do praxe. Mohu závěrem říct jen několik slov. Hodně věcí se rozpustilo a občas i já sám. Setkání mi pomohla nacítit a poznat své srdce. Byl mi poskytnut návod na samostatnou práci, tedy soběstačnost a zodpovědnost za sebe. Jsem hluboce životu vděčný za Namma. S hlubokou úctou děkuji.
Martin
V Nammovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Nammo dobře vyciťuje a nachází tak aktuální témata, která pak okamžitě zpracováváme. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Nammo mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan
Jana Nammo si moc vážím pro jeho hluboké osobní zkušenosti které z něho cítím. Vážím si toho, že si prošel nejen vzestupy ale i pády. A své zkušenosti z téhle cesty dokázal zaintegrovat. A tak může být rádcem i lidem, kteří si procházejí i hlubokými spirituálními krizemi. Řekl bych, že léčitel může léčit pouze to, co vyléčil sám u sebe. A v tomto Janovi důvěřuji.
Karel