Přirozená blaženost

letní tichý retreat

5.7. ~ 19:30 9.7.2023 ~ 15:00

 

Amrita ~ Bouzov u Olomouce

meditační praxe ~ vtělování božství ~ prostor ticha ~ osvobození ~ léčení

Počet míst je omezen na 13 účastníků.

Srdečně Vás zveme po delší pauze na náš společný retreat pro smíšenou skupinu. Je to aktuálně jediná nabídka s námi oběma.

Tento retreat je určen pro všechny z Vás, které volá hlubší realita a potenciál lásky.

Retreat strávíme v tichu a tak nás čeká velmi blahodárný čas klesání do sladkého poznávání toho, kým všichni skutečně jsme.

Je to tak obyčejné a přitom tak požehnané.  Je to tak delikátně jemné a přitom tak silné. Je to tak prázdné a přitom přetékající životem.

Během společných dní bude energie postupně sílit a přirozeně se tak budou aktivovat léčivé procesy. V intimních procesech osvobozování se od toho, čím nejste, vždy nabízíme láskyplnou podporu.

Intuice - talent vhledu zesílí, vše začne být vidět jasněji a tak můžete rozmotat některé dlouhodobé "problémy" či obdržet vedení v situacích, které ve Vašem životě stagnují. 

Cesta probouzení je cesta ven z utrpení a vězení lidské mysli.

Cesta, kterou prezentujeme, má ohromný vliv na všechny aspekty života začínaje u fyzického zdraví, přes kvalitu vztahů až po tvorbu reality.

Čekají nás aktivní meditace (súfijská meditace a meditace v chůzi) a pranajáma i vipassana (tichá meditace). Někdy využijeme tanec, abychom se ukotvili v těle a budeme také zpívat mantry a jiné vhodné písně.

Vždy odpoledne bude vyhrazen prostor pro sdílení, dotazy a individuální vhledy.

Strávíme také čas odpočinkem, můžete se koupat v luxusním zahradním jezírku a užívat si zahradu Amrity či okolní lesy.

Práce bude probíhat na úrovni terapeutické i spirituální s důrazem na integraci a uzemnění.

Svými autorskými písněmi a mantrami bude setkání provázet Jakub Hronek alias Jiří Poutník.

Čeká nás požehnaný čas v milujícím kruhu přátel.

Těšíme se na Vás!

Kushi a Ramin

Co nabízíme

  • Více než deset let zkušeností v roli průvodců
  • Hluboký vhled do Esence Života
  • Silný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
  • Vysoká míra integrity
  • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast
Velmi si vážím toho, že Kushi a Ramin jsou již nějakou dobu mými průvodci. To, že jsem je potkala a rozeznala, kdo opravdu jsou, je pro mě velkým požehnáním. Vnímám, jak se s jejich pomocí více spojuji s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Jejich online kruhy i centrum Amrita jsou pro mě prostorem, kde se učím nacházet útočiště sama v sobě a ve spojení se zdrojem.
Jana Rosawww.pruvodkynezeny.cz
Milovaní Kushi a Nammo, přála bych si proměnit své pocity a vděčnost do slov, tak abych tím vyjádřila vše, co jsem díky vám prožila, a tím se začala proměňovat. Dostala jsem se do míst, kde jsem ani nesnila, že mohu být. Je to jako objevit poklad v sobě samé. Máte obrovský dar se nacítit a přesně zamířit tam, kde je třeba přinést uvědomění a světlo.
Sofie
Drazí Kushi a Ramine, ze srdce vám děkuju za vaše jasné, pevné, upřímné a láskyplné provázení. Vaše podpora je pro mě majákem v mlze a cestou z chaosu nezkrocené mysli do soustředěného ticha bytí. Jsem moc vděčný, že jsem vás mohl poznat. Děkuju!
Jiří
Kushi a Ramin, vaša práca mi sedí od samého začiatku, keď sme sa pred 7 rokmi spoznali. Ste pre mňa jedným z mála učiteľov/sprievodcov, ktorých vedeniu verím, súzniem a hlavne, na ktorých ma nič neruší. A to je pre moj rozvoj dôležité, pretože nemusím byť na pozore a môžem plne oddať sebarozjímaniu a liečeniu. Navyše mi vo vašej prítomnosti pomáha ticho, s ktorým si dovoľujete pracovať. A slová, ktoré z vás vychádzajú sú pre mňa to pravé "orechové" a padajú na úrodnú pôdu. Som vďačná za to, že som vás mohla stretnúť.
Jana

Struktura retreatu

Vzhledem k péči o děti se budeme na blocích programu střídat a společně povedeme jen některé.

 

Začínáme společným kruhem v 19:30 ve středu 5.7. V neděli končíme oběděm ve 13:00.

 

8:30 ~ snídaně

 

10:00 až 13:00 ~ dopolední program / vipassana, pranajáma, súfijská meditace, tanec

 

13:00 až 15:30 ~ pauza na oběd, procházky, koupání v jezírku

 

15:30 až 18:30 ~ odpolední program / vipassana, pranajáma, tanec

 

Kruh sdílení, dotazů a individuálních vhledů

 

18:30 ~ večeře

 

20:00 až 22:00 ~ volný večerní program, koncert, masáže

Kdo jsme?

Jmenujeme se Kushi Miriam a Jan Ramin a jsme mystici, spirituální průvodci, manželé a rodiče. Do role průvodců jsme nezávisle na sobě vstoupili v roce 2011 a za tu dobu jsme na cestě k sobě podpořili stovky mužů a žen. V roce 2015 jsme se za mystických okolností setkali, vstoupili do posvátného svazku a začali tvořit společně.

Od roku 2016 provázíme jednotlivce i páry procesem hlubinného sebeobjevování, společně jsme napsali Ebook Světlo vědomého vztahu, vedeme dlouhodobé ženské a mužské cykly setkávání a celoroční online klub.

Vychováváme také dceru Kailu a syna Aurelia a vybudovali jsme centrum Amrita v Bouzově u Olomouce, kde dále pokračujeme v tvorbě tzv. Oázy Srdce.

Přestože se zaměřujeme na transpersonální sebepoznávání, prezentujeme v realitě ukotvenou cestu, která oslovuje všechny aspekty života a vede k jeho plnému rozkvětu. Díky talentu vnitřního vhledu se pohybujeme od rovin terapeutických až po mystické.

 

V našem prostoru mohou druzí pocítit silný energetický přenos, je pro ně snazší nahlédnout hlubší realitu a vstoupit do kontaktu s jejich vlastní niternou pravdou. V tomto procesu se vše harmonizuje a narovnává do síly, důstojnosti, moudrosti a lásky.

Praktické info

Začínáme ve středu 5.7. úvodním kruhem v 19:30. Naše první společné jídlo je čtvrteční snídaně. Končíme v neděli obědem.

 

Od čtvrtečního rána do nedělního rána budeme převážně v tichu a doporučujeme také úplně vypnout mobilní telefony.

 

Každý den před večeří bude otevřen prostor v kruhu pro sdílení a dotazy.

 

Počet účastníků je omezen.

Vyrovnání

V případě potřeby je možné se individuálně domluvit na slevě či výměně. Tuto možnost prosím uveďte do kolonky vzkaz v přihlašovacím formuláři.

Příspěvek za setkání je 6 500 Kč.

Ubytování

Ve vlastním stanu

 

250 Kč/os/noc

1000 Kč/os/akci

V sále na matraci

 

350 Kč/os/noc

1400 Kč/os/akci

Tiny house na kolech

 

450 Kč/os/noc

1800 Kč/os/akci

K dispozici je vybavená kuchyně a dvě koupelny. Na zahradě je luxusní přírodní koupací jezírko, které je možno využívat. Cca 15 minut chůze od centra jsou krásné smíšené lesy Bouzovské vrchoviny.

 

V blízkém okolí je množství soukromých ubytování - hotely i airb´n´b.

Strava

 

Vegetariánská/veganská plná penze za 2 250 Kč/os/akci.

Doprava

Před akcemi propojím účastníky do spolujízd.

Vlakové spojení >>>

Praha - Mohelnice cca 2 hod.

Brno - Mohelnice cca 2 hod.

Z Mohelnice do Bouzova cca 15 minut autobusem.

Spolutvorba s Nammem a Kushi je pro mě radostí i darem. Pojí nás přátelství - s Nammem asi 12let a stejný Mistr Naropa. Oba mají schopnost vidět jasněji energie a struktury, které nám často brání žít život plně a to je velká pomoc. V jejich poli je cítit hlubší realita a díky tomu i to, co je na ní u nás nalepené. Je krásné vidět jejich propojení, přirozenost a zároveň velkou jasnost. Těší mě růst s nimi a přispívat hudbou na jejich obřadech a setkáních. Díky moc za Vaši podporu a inspiraci.
Jakub
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Milí Kushi a Nammo, už když jsem Vás oba viděla poprvé před rokem "v akci", bylo mi jasné, že se za Vámi budu vracet. Váš naprosto autentický (protože žijete to, co předáváte), jemný, ale i rázný, lehký a humorný přístup způsobil naprostou revoluci mého bytí. Vaše energie je úžasný mix opravdovosti, živosti, divokosti, nespoutanosti i jemnosti. Podařilo se Vám vést mě k tomu, abych z velké hloubky vykutala svoje pravé já a opustila ty nejškodlivější vzorce, které mi podrážely nohy a vypadaly přitom velice nenápadně a "normálně“. Děkuju Vám oběma z celého srdce za to, že jsem ve Vás našla průvodce, ke kterým se můžu vracet ve chvílích, kdy budu potřebovat navigaci ke své jasnosti a ke svému zdroji.
Pavla
Milí Kushi a Nammo, jsem vděčná, že jsem se partnerského rituálu mohla zúčastnit. Uvědomila jsem si tam, že jste pro mě opravdový klenot - v tom, co děláte a jak to děláte. Citlivě, ale do hloubky. S vhledy. A Vaše partnerské soužití je inspirativní a přináší naději. Oceňuju, že si na nic nehrajete a sdílíte různé osobní příběhy. Samotný seminář-rituál byl pro mě intenzivní, prožitkový, něco jsem si zvědomila, něco snad pouzdravovala - to se ještě ukáže. Silnou zkušenost jsem zažila v kruhu představujícím vztahy bez her a úniků, bylo to hodně nabíjející a nebyl důvod držet se v kruhu vztahů "starého typu". Interakce s muži byly taky moc zajímavé, pestré, mnohdy silné.
Keyra