Light of AMRITA

Co nám brání v autentickém projevu sebe sama a svých darů?

setkání zaměřené na léčení a vnitřní proměnu

10:00 - 18:00

22.2. 2020

centrum Amrita

Bouzov

Vytváříme bezpečný prostor pro setkání se s čímkoliv je potřeba se setkat a tím to proměnit, aby mohlo následně bez zábran vstoupit a zazářit To, kým Jsme.

Přerod do nového způsobu Bytí probíhá v každém z nás. Společnost fungující na pozitivních konstruktivních hodnotách nemůžeme vybojovat. Boj mnohdy pouze posiluje "nechtěné", otáčí tak karmickým kolem a plodí další boj.

Můžeme však zvýšit svou osobní vibraci. Můžeme začít žít neviděné možnosti, vyzařovat jejich světlo a tím je do tohoto světa přinést. Pokud překročíme nutkavou tendenci odmítat, bojovat a vytěsňovat, potom jednáme v souladu s vnitřní moudrostí a světu přinášíme skutečné osvobození.

Vše, co je skryto, potřebuje být uviděno, přijato a následně puštěno. Vše, co je přirozené, zdravé a život podporující může být nově přijato a integrováno. Mnoho niterných záležitostí čeká na své zvědomení, pochopení a očištění.

Na tomto setkání se dotýkáme vrstev podvědomí a dochází k  léčivým procesům. Je přepisován limbický otisk, navrací se ztracené části duše a dochází k znovuzrozování do podstaty Bytí.

Můžeme Vás podpořit skrze naše vhledy do prvotních příčin a širších souvislostí, naše osobní zkušenosti, léčivou a proměňující přítomnost Srdce a našich průvodců a Mistrů.

Čeká nás aktuální vedená meditace, energetická práce, spojení se Zemí, tichá meditace, mantry, Gayatri recitace atd.

Dostanete nástroje, které Vám pomohou lépe zvládat Vaši současnou situaci.

Součástí budou také naše odpovědi na otázky účastníků.

Praktické info

Je možné zvolit výši příspěvku.

( Zvolenou výši příspěvku uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři. )

Zvýhodněný příspěvek (všichni, pro které je základní příspěvek příliš) ~ 1300 Kč

Základní příspěvek ~ 1800 Kč

Sponzorský příspěvek na budování centra Amrita ~ 2500 Kč

Počet míst je omezen na 15.

Bližší informace obdržíte v emailu týden před akcí.

Před akcí propojíme účastníky do spolujízd.

Těšíme se na Vás...

Kushi a Nammo

❤️

Setkáním Vás provedou Kushi a Nammo ~ manželé a spirituální průvodci individuálními i skupinovými procesy již osmým rokem. Společně napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou svatební a jiné rituály, transformační skupiny a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce.

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků

Než jsme se setkali poprvé pročetla jsem o vás všechno co jsem našla. Ptala jsem se: "Jsou vážně tak dobří?". Teď, po mnoha setkáních při terapii i práci na centru a okolí, můžu říct: "Jsou tisíckrát lepší". Váš přístup je celistvý a jemný. Asi proto takovou silou opravdu mění věci. Navíc není závislý na vás, ale učí mně jak si pomoci sama. Svoji cestu sami žijete, tím je opravdová. Skutečná práce na sobě, žádný kecy, žádné sliby, ale podpora. Podpora, humor, láska, prostě život. Vaším prostřednictvím už vím kde je to moje "doma", díky vám se tam ubírám. Děkuji.
Veronika
Na akci s Nammem a Kushi jsem byla poprvé. Už nějakou dobu sleduji jejich práci a to, jak sdílí své vhledy i inspiraci. Moc se mi líbí, jak vždycky vystihnou podstatu věci. Bez zbytečných tanečků kolem jdou přímo k jádru. Krásně propojují přímočarost, naprostou upřímnost, laskavost i humor. A přesně tohle jsem pak zažila i při osobním setkání. Amrita pro mě byla mixem intenzivních prožitků, aha momentů, prostého bytí i pocitu klidu a důvěry. Atmosféra Amrity se těžko popisuje slovy, ale zkusím to. Bylo to krásné, obohacující, náročné, pravdivé, naplňující..
Pavla
Práce Namma a Kushi má obrovský význam. Čím dál tím více vnímám smysl transformačních center. Na Bouzově na setkáních jsem byla 2x - na ženském kruhu a na oslavě slunovratu. Z obou akcí jsem byla velice nadšená. Tím, že jsem odhodila různé předsudky a iluze, přiblížila jsem se ke svému srdci a dovolují si více plynout mým životem. Místo, kde probíhají akce je rovněž mystické a energeticky silné. Určitě se k dalším akcím ještě připojím.
Zdeňka Markovičová
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Když jsem se setkala s informací, že Kushi a Nammo vypsali setkání Amritu, cítila jsem velkou úlevu a vděčnost. Téma nepřehlédnutelně rezonovalo s tím, co jsem poslední týdny ve vlnách prožívala. Již nějaký čas jsem nabírala odvahu setkat se se svou negativitou, přesto jsem na začátku ve skupině cítila velký strach a to zejména z kritiky, ba přímo z odsouzení či zavržení. Později v průběhu rituálu se mi ukázalo trauma, které tento obrovský strach zapříčiňovalo. Nicméně to, že jsem se s touto starou bolestí mohla setkat a nechat ji projít, umožnilo zejména neustálé vyladění Kushi i Namma na soucit a ne-posuzování. Při zpětném pohledu jsem velmi obdivovala za jakých okolností dokáží v tomto vyladění setrvat, neboť v první části semináře jsem se propadla do polohy oběti a v mé mysli i emocích se odehrávalo bezmála peklo. Díky jemným podnětům a celkové atmosféře na rituálu jsem to však dokázala rozpoznat, vystoupit a dovolila si jít k bolesti ukryté za tím. Nejen že odešla obrovská nesmírná nesmírná bolest, ale také jako by se mi "rozsvítilo" v tématech viny, oběti, (sebe)lítosti, kritiky a v tom, jakou roli v tomto hraje mysl a ego a jakou prožívání. Pole, které Kushi a Nammo tvoří svým vyladěním, je velmi podpůrné, jejich jemné podněty a pevné setrvání v ne-posuzování velmi usnadňují setkat se i s obrovskými komplexy. V každé chvíli, kdy na okamžiky rituálu vzpomenu, ladím se na vděčnost, neboť neznám lepší způsob jak poděkovat, než svým znovu nalezeným srdcem. Amritu i další setkání s Kushi a Nammem mohu jen doporučit. Děkuji <3
T.