Amrita

praxe transformace negativity

10:00 - 18:00

7.9. 2019

Bouzov

Zahrada centra Amrita v Bouzově nebo Velký sál hotelu Bouzov podle počasí

Z bahna vykvétá lotos... toto bahno je však někdy tak hluboké, že se v něm lidé ztratí. Ve skutečnosti se to nestane kvůli jeho hloubce, ale kvůli povrchnímu ukotvení v poznání skutečnosti. Když začíná zářit světlo poznání, i ty nejtemnější stíny blednou. Než se tak stane, bude však nutné se s nimi velmi intimně potkat.

Není důvod se bát. Je to cesta. Vše je dobré.

V současné době prochází mnoho lidí tzv. fází očistce. Z hlubin nevědomí se vyvalují intenzivní zkušenosti, náročné vzpomínky a tendence, s nimiž  by nejradši neměli nic společného. Vaše minulost Vás však nenechá jít "jen tak".

Dobře víme, jak důležitá je v těchto časech podpora a hlubší náhled souvislostí od někoho, kdo takové procesy sám dobře zná. Je důležité mít správné nástroje a znát vnitřní zdroje.

Situace ve světě odráží stejný proces a mnoho z nás se energeticky "propadá". Všechna ta destrukce, které jsme svědky, mocně působí a může být velmi náročné se se stavem současného dění vyrovnat. Často toužíme tomuto světu pomoci, ale nemáme sílu a nevíme jak.

V první řadě je nutné udržet si lásku a zůstat pevný. Nakonec se vždy ukáže, že nejvíce světu pomůžete, když se stanete "majákem světla". Nejvíce světu pomůžete, když se osvobodíte z vlivu vlastní a kolektivní negativity. Potom budete opravdu silní.

Reagujeme na aktuální situaci a srdečně Vás zveme na celodenní setkání, jehož záměrem je vědomá práce s negativitou. Pod touto negativitou si můžete představit veškeré negativní tendence jako je zavrhování sebe sama či druhých, odpor vůči životu, stud, strach, hněv a ostatní.

Setkáním nás budou provázet očistné a prohlubující praxe - meditace, mantry, práce s elementy. Dostanete tak nástroje, které Vám pomohou lépe zvládat Vaši současnou situaci.

Součástí budou také naše odpovědi na otázky účastníků.

Praktické info

Cena za setkání je 1800 Kč a v případě, že je to na Vaši finanční situaci příliš, napište nám a my Vám vyjdeme vstříc.

Počet míst je omezen na 15, doporučujeme proto včasné přihlášení.

Těšíme se na Vás...

Setkáním Vás provedou Kushi a Nammo, manželé, průkopníci nového světa a průvodci individuálními i skupinovými procesy již osmým rokem. Společně napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou svatební a jiné rituály, transformační skupiny a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce.