Esence Lásky

meditační praxe * prohlubování * očista * oslava * oheň * sdílení v Srdci

 

Pro jednotlivce i páry

1.5. 2021

10:00 - 18:00

Amrita

"Když se ve vnitřním prožívání člověka začíná rozvíjet lotosový květ poznání Esence, rodí se moudrost a rodí se láska. Věčné hladové hledání končí, přichází mír a vztahy se přirozeně harmonizují do naplněné krásy."

Přátelé, srdečně Vás zveme k celodennímu setkání v Amritě a společnému klesání do hlubin sebe sama, k Lásce, Síle, Moudrosti i ke společné oslavě Božství v lidském těle.

Čeká nás vedená meditace integrace vnitřních polarit - vnitřní svatba - spojení se Zdrojem ženy i muže v nás, z něhož povstává celistvé a naplněné Bytí. Z tohoto spojení navazujeme a sdílíme vztahy v rezonanci s naší duší. 

Čeká nás také sdílení našich partnerských zkušeností a životních vhledů, tanec, očistné dechové a meditační praxe, klidné i pohybové a ohňová ceremonie věnovaná pro podporu vztahů na Zemi.

Zveme Vás tak k silnému záměru, který podpoří každého v jeho jedinečné cestě k vlastní podstatě a k vědomému prožívaní vztahů a posloužíme Vám jako průvodci ke zvědomění a odzrcadlení všeho, co je potřeba k další vrstvě Vašeho probouzení.

Namasté Kushi a Nammo

Co Vás čeká

  • Očista, vnitřní propojení
  • Meditační praxe a oslava
  • Sdílení vhledů pro partnerské vztahy
  • Ohňová ceremonie

Praktické info

Ohledně sníženého příspěvku se s námi spojte a najdeme vhodné řešení.

Základní příspěvek ~ 2000,- Kč

Sponzorský příspěvek ~ v dobrovolné výši nad základní příspěvek

Příspěvky slouží nadále především pro budování zázemí centra Amrita.

Výši příspěvku uveďte prosíme do vzkazu v přihlašovacím formuláři.

Před akcí propojíme účastníky do spolujízd.

Po domluvě je možné u nás za poplatek přespat na matraci v sále nebo v dřevěném domečku na zahradě za 150 Kč/osobu/noc.

Počet míst je omezen na 18.

Těšíme se na Vás...

Kushi a Nammo

❤

Setkáním Vás provedou Kushi Lenka a Jan Nammo Bradáčkovi - manželé, lektoři a spirituální průvodci. Společně jsme napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provázíme jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedeme transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a budujeme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků

Ze srdce moc děkuji milá Kushi a Nammo ❤️ ze jste nam tento prostor vytvorili a vzali nas spolu s Jakubem 💗 do teto lecive, láskyplne MILOSTI... Úvodní ponoreni se bylo hluboké, lecive, otevirajici... Byla jsem dotknuta a dojata tou nádherou po celou dobu a stale jsem... Děkuji!
Sofie
Milí Kushi a Nammo, už když jsem Vás oba viděla poprvé před rokem "v akci", bylo mi jasné, že se za Vámi budu vracet. Váš naprosto autentický (protože žijete to, co předáváte), jemný, ale i rázný, lehký a humorný přístup způsobil naprostou revoluci mého bytí. Vaše energie je úžasný mix opravdovosti, živosti, divokosti, nespoutanosti i jemnosti. Podařilo se Vám vést mě k tomu, abych z velké hloubky vykutala svoje pravé já a opustila ty nejškodlivější vzorce, které mi podrážely nohy a vypadaly přitom velice nenápadně a "normálně“. Děkuju Vám oběma z celého srdce za to, že jsem ve Vás našla průvodce, ke kterým se můžu vracet ve chvílích, kdy budu potřebovat navigaci ke své jasnosti a ke svému zdroji. Všechno je teď jiné. To, jak cítím, vidím, vnímám, jak žiju a jak k životu přistupuju. Dokázala jsem s Vaší podporou v sobě najít pevné spojení s vědomím, s duší, s esencí. S tím, co přesahuje veškeré chápání mysli a nechávám se jí vést. Cítím se svobodně, lehce, živě. Užívám si ještě častěji radost a lehkost a líp se dokážu uvolnit i v nejistotě a nekomfortu. Proces ovlivnil i mého muže, který se mění se mnou a s tím i celý náš vztah, který byl právě před rokem v troskách. Celou dobu se u toho psaní usmívám a cítím obrovskou vděčnost za to, že jsme se potkali.
Pavla
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Cítím hlubokou vděčnost, radost a čest, že jsem s vámi mohla být v tom krásném prostoru, který jste/jsme vytvořili a za vše, co se v něm odehrálo. Vždy je to velké a zásadní. Láska, život, vědomí a hluboké poznání.
Kristýna
Drazí Kushi a Nammo, sobotní rituál Láska do vztahů byl pro nás naprosto nezapomenutelným zážitkem. Těžko hledáme slova, kterými by se to dalo popsat. Sedíme tu oba a znovu se vracíme k té hluboké a láskyplné energii. Byl to překrásný naplněný den, který jsme si užili a prožili společně jako pár i každý sám za sebe. Zároveň jsme velmi silně vnímali, že společná "práce" v kolektivním mužsko-ženském poli má takovou sílu a dopad, že to jen těžko můžeme dohlédnout. Po celou dobu jsme se cítili bezpečně a obdivujeme, s jakou empatií jste nás celým dnem provázeli. Vnímat Vás dva nejen jako průvodce, ale hlavně jako pár, je tak inspirativní. Vidět a cítit, jak dva lidé mohou tvořit tak úžasný a harmonický celek. Máme pocit, že jste krásní oba jako jednotlivci, ale Vaším spojením vzniká něco mnohonásobně silnějšího. A za tím vším cítíme Lásku. Děkujeme, že jsme u toho mohli být. Děkujeme za Vaši odvahu!
Kateřina a Josef