Fénix Retreat

intenzivní transformační pobyt s mystickými praxemi a potní chýší

 

"ZNOVUZROZOVÁNÍ SEBE A VZTAHŮ"

 

3. - 5.7. 2021

Amrita

Fénix retreat je pozváním do prostoru hlubokého setkání se sebou, což obnáší mnoho úrovní a vrstev Toho, kým skutečně jste, i toho, kým nejste, ale uvěřili jste opaku.

Tento retreat je určen pro všechny z Vás, které volá hlubší realita a jste ochotní nahlédnout představy a omezení, které Vás od ní oddělují. Neslibujeme žádné instantní posuny, neboť víme, že tak to opravdu nefunguje. Zaručujeme však efektivní a mocnou tranformační cestu, která Vás obnaží a osvobodí. V tomto procesu se tak dříve či později zrodí láska bez podmínek.

Je to tak obyčejné a přitom tak požehnané.  Je to tak delikátně jemné a přitom tak silné. Je to tak prázdné a přitom přetékající životem.

Přinášíme to, co sami žijeme. V našem energetickém poli uvidíte mnohem jasněji. Při osvobozování se od toho, čím nejste, Vám nabídneme láskyplnou a jasnou podporu. Až potom můžete uvidět to, čím jste.

Přirozeně s Vámi také budeme sdílet naše soužití v hlubokém partnerském souznění. Cesta, kterou prezentujeme, má přirozeně ohromný vliv na všechny aspekty Vašeho života začínaje u fyzického zdraví, přes kvalitu vztahů až po tvorbu reality.

Není to cesta pro Ty, kteří rádi unikají před svými stíny. Je to cesta pro odvážné a ochotné. Je to cesta pro Ty, kdo přijali zodpovědnost a rozvíjí svůj potenciál.

Na tomto setkání budeme především klesat do poznávání reality. Čeká Vás sebedotazování, recitace a zpěv manter, aktivní meditace a vipassana (tichá meditace), práce s dechem a tělem, práce s elementy, ohňová ceremonie a rituál potní chýše. Strávíme také čas v přírodě.

Bude to plný a transformativní čas.

Těšíme se na Vás!

Kushi a Nammo

Co Vás čeká

  • Práce s tělem
  • Očista, vnitřní propojení
  • Mystické praxe
  • Sdílení aktuálních vhledů a našich zkušeností
  • Ohňová ceremonie
  • Rituál potní chýše

Setkáním Vás provedou Kushi Lenka a Jan Nammo Bradáčkovi - manželé, lektoři a spirituální průvodci. Společně jsme napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provázíme jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedeme transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a budujeme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků

Spolutvorba s Nammem a Kushi je pro mě radostí i darem. Pojí nás přátelství - s Nammem asi 12let a stejný Mistr Naropa. Oba mají schopnost vidět jasněji energie a struktury, které nám často brání žít život plně a to je velká pomoc. V jejich poli je cítit hlubší realita a díky tomu i to, co je na ní u nás nalepené. Je krásné vidět jejich propojení, přirozenost a zároveň velkou jasnost. Těší mě růst s nimi a přispívat hudbou na jejich obřadech a setkáních. Díky moc za Vaši podporu a inspiraci.
Jakub
Ze srdce moc děkuji milá Kushi a Nammo ❤️ ze jste nam tento prostor vytvorili a vzali nas spolu s Jakubem 💗 do teto lecive, láskyplne MILOSTI... Úvodní ponoreni se bylo hluboké, lecive, otevirajici... Byla jsem dotknuta a dojata tou nádherou po celou dobu a stale jsem... Děkuji!
Sofie
Milí Kushi a Nammo, už když jsem Vás oba viděla poprvé před rokem "v akci", bylo mi jasné, že se za Vámi budu vracet. Váš naprosto autentický (protože žijete to, co předáváte), jemný, ale i rázný, lehký a humorný přístup způsobil naprostou revoluci mého bytí. Vaše energie je úžasný mix opravdovosti, živosti, divokosti, nespoutanosti i jemnosti. Podařilo se Vám vést mě k tomu, abych z velké hloubky vykutala svoje pravé já a opustila ty nejškodlivější vzorce, které mi podrážely nohy a vypadaly přitom velice nenápadně a "normálně“. Děkuju Vám oběma z celého srdce za to, že jsem ve Vás našla průvodce, ke kterým se můžu vracet ve chvílích, kdy budu potřebovat navigaci ke své jasnosti a ke svému zdroji. Všechno je teď jiné. To, jak cítím, vidím, vnímám, jak žiju a jak k životu přistupuju. Dokázala jsem s Vaší podporou v sobě najít pevné spojení s vědomím, s duší, s esencí. S tím, co přesahuje veškeré chápání mysli a nechávám se jí vést. Cítím se svobodně, lehce, živě. Užívám si ještě častěji radost a lehkost a líp se dokážu uvolnit i v nejistotě a nekomfortu. Proces ovlivnil i mého muže, který se mění se mnou a s tím i celý náš vztah, který byl právě před rokem v troskách. Celou dobu se u toho psaní usmívám a cítím obrovskou vděčnost za to, že jsme se potkali.
Pavla
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Cítím hlubokou vděčnost, radost a čest, že jsem s vámi mohla být v tom krásném prostoru, který jste/jsme vytvořili a za vše, co se v něm odehrálo. Vždy je to velké a zásadní. Láska, život, vědomí a hluboké poznání.
Kristýna
Drazí Kushi a Nammo, sobotní rituál Láska do vztahů byl pro nás naprosto nezapomenutelným zážitkem. Těžko hledáme slova, kterými by se to dalo popsat. Sedíme tu oba a znovu se vracíme k té hluboké a láskyplné energii. Byl to překrásný naplněný den, který jsme si užili a prožili společně jako pár i každý sám za sebe. Zároveň jsme velmi silně vnímali, že společná "práce" v kolektivním mužsko-ženském poli má takovou sílu a dopad, že to jen těžko můžeme dohlédnout. Po celou dobu jsme se cítili bezpečně a obdivujeme, s jakou empatií jste nás celým dnem provázeli. Vnímat Vás dva nejen jako průvodce, ale hlavně jako pár, je tak inspirativní. Vidět a cítit, jak dva lidé mohou tvořit tak úžasný a harmonický celek. Máme pocit, že jste krásní oba jako jednotlivci, ale Vaším spojením vzniká něco mnohonásobně silnějšího. A za tím vším cítíme Lásku. Děkujeme, že jsme u toho mohli být. Děkujeme za Vaši odvahu!
Kateřina a Josef