Ke kořenům Síly

online klub pro muže

dvě živá vysílání měsíčně a neustálá podpora v uzavřené FB skupině

živá vysílání vždy v úterý od 19 hodin se začátkem 5.3. 2024 *

 

5.3. ~ 19.3. ~ 2.4. ~ 16.4. ~ 30.4. ~ 14.5. ~ 28.5. ~ 11.6. ~ 25.6.

* Po skončení zůstávají vysílání uložena ve skupině pro opakovaná shlédnutí. Pokud Vám termín vysílaní nevyjde, můžete se k němu vrátit až budete mít čas.

Do klubu můžete libovolně nastoupit a opět vystoupit.

Minimální doba společné cesty je jeden měsíc.


Zdravím Vás muži! Cítím, že chci nabídnout dostupnou možnost jak se můžeme setkávat a zároveň vytvořit prostor, kde Vás budu moci inspirovat, nabízet podporu a sdílet s Vámi můj náhled na cestu osvobozování jedinečného potenciálu muže.

Zvu Vás proto do nového online mužského klubu, kde budeme otevírat různá témata a budeme se setkávat ke společným praxím, které vždy uvedu aktuálním sdílením.

V rámci klubu budete moci sdílet s ostatními muži a pokládat dotazy, na které budu reagovat.

Klub otevírám na čtyři měsíce, ale je možné vstoupit i na dobu kratší. Minimální doba je jeden měsíc.

Srdečně Vás zvu a těším se!

Jan Ramin

"Už dlouho před tím, než jsem tě Ramine potkal, jsem věděl, že moje problémy v životě mají duchovní rozměr … ale reálně jsem nerozuměl tomu, jak s touto spirituální rovinou pracovat a jak ji integrovat do mého každodenního života. A když už jsem potkal někoho, kdo o tom mluvil, tak to obvykle nežil, neuměl tyto dovednosti předávat nebo vedl k životu “mimo realitu”. Jsem moc rád, že jsem tě Jan Ramin potkal a ukázal jsi mi, že to jde jinak. Děkuji za tvoji hloubku, laskavost a schopnost vést k reálné, žité a vtělené spiritualitě - tak skutečné, že je (pou)žitelná i v běžném životě, kde ji všichni potřebujeme. ~ Karel

Co Ti čas v klubu přinese

 • Dvakrát měsíčně dávku inspirace v živém vysílání
 • Podporu na Tvojí životní cestě
 • Jedinečnou možnost se mnou cokoliv konzultovat
 • Vyjasnění témat, která se odhodláš sdílet Ty sám, nebo která budou sdílet ostatní muži
 • Pravidelnou společnou praxi, která posílí Tvůj energetický potenciál
 • Společenství dobrých chlapů, kteří jsou upřímní a odhodlaní proměnit sebe sama

"Když jsem se s Raminem vydal na cestu, byl jsem docela tvrdej chlapík, svojí tvrdostí jsem byl pohlcený, viděl jsem v ní svou velkou sílu. Co už jsem ale tak dobře neviděl, byl fakt, že moje tvrdost je jen jiný odstín mojí vnitřní zamrzlosti a ztuhlosti. Raminova přítomnost ve mně něco podněcovala - moje hluboké volání po poznání. Kdo jsem? Začal jsem pronikat hlouběji k sobě. Do vnitřního prostoru, kde jsem objevil lásku a mír. Kde jsem začal zakoušet záblesky hlubšího uvědomění. Ze záblesků se postupem času a praxe stával a stává můj vnitřní domov. Prostor bez potřeby kontrolovat, bez očekávání, myšlenek, obav a nutkání. Láska a mír. A cesta nekončí, pořád se přede mnou a ve mně otevírá. Díky. Díky. Díky" ~ Aleš

Co nabízím

 • Více než třináct let zkušeností v roli průvodce
 • Hluboký vhled do Esence Života
 • Silný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
 • Vysoká míra integrity
 • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
 • Reálně žitá spiritualita

"S Raminem jsem prošel dvema cykly Inner Shiva a bylo to nejhlubší "vzděláváni" co jsem zatím zažil. Málokdo dokáže jít se skupinou do hloubky, do tmavých míst mužského života a zůstat v laskavosti a hlubokém přijetí zranění, které tam často najdeme. Dotýkat se té nedotknutelné podstaty, která tvoří a je podstatou Života v tichu mi pomáhá jít životem ve své pravdě a lásce a Jan Ramin mi s tím pomohl jako nikdo jiný." ~ Stanislav

"S Raminem spolupracuji již delší dobu. Během této doby na sobě pozoruji postupné změny - jsem v mnohem hlubším spojení se svým prožíváním, city a pocity. Paradoxně však jsem jimi mnohem méně v životě cloumán a ovládán. Jsem citlivější a vnímavější, přesto však více nedotknutelný nejen jimi, ale i vlastními domněnkami, stejně jako soudy a očekáváním druhých lidí. Velmi pozitivně se tyto změny projevily v mém partnerském vztahu, i na mém prožívání vlastního života. Na Raminovi se mi nejvíc líbí, jak obyčejně a přístupně, a přesto pozitivně a uvědoměle působí. Vůbec si na první pohled neřeknete, že jde o nějakého učence nebo gurua. Přesto však jeho slova a náhled leckdy odkryjí hlubší pravdu. Je zřetelně vidět i cítit, že to, co učí, skutečně i žije. Je mi velmi blízký jeho praktický přístup bez ezoterického dogmatismu." ~ Jan

Kdo Tě bude provázet

Jmenuji se Jan Ramin a jsem průvodce osvobozováním a probouzením se do vnitřního mistrovství, vizionář, manžel a otec.

Již v mladém věku jsem prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality a později v různých částech světa (Thajsko, Havaj, Španělsko, ČR) strávil čas se šamany a několika mistry.

Velkým životním mezníkem pro mě byla vážná nemoc před nástupem na vysokou školu, která mne přivedla na pokraj života a smrti, a následný proces uzdravování. Tato zkušenost zásadně navýšila jak mou energetickou kapacitu a vnímavost, tak mou schopnost milovat a soucítit.

Citelnou inspirací mi také byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii.

V roli průvodce jsem od roku 2011, společně s mojí ženou Kushi vedeme již přes šest let transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a syna Aurelia a vybudovali jsme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce, kde dál tvoříme Oázu Srdce...semínko nového harmoničtějšího světa.

Aktuálně nabízím programy vycházející z vnitřní inspirace, které vedu intuitivně podle aktuálních potřeb skupiny. Můj přístup se vyznačuje laskavou přímostí a jasným vhledem do nitra člověka - příčin stínových témat i do hloubky duše a vyššího vědomí. 

Praktické info

Klub sestává ze dvou živých vysílání měsíčně (60 minut) a neustálé podpory a inspirace v uzavřené FB skupině.

 

Po skončení zůstávají živá vysílání uložena ve skupině pro opakovaná shlédnutí. Pokud Vám termín vysílaní nevyjde, můžete se k němu vrátit až budete mít čas.

 

 V této skupině můžete také pokládat libovolné dotazy, na které budu reagovat.

Vyrovnání

Cena programu je 1250 Kč za měsíc.

Pod vedením Ramina jsem absolvoval mužský cyklus Inner Shiva 2022. Pro mě to byl zatím nejhlubší mužský kruh, který jsem zažil. Přinesl mi spoustu poznání a znovu ukázal, že cesta, po které kráčím je ta správná. Pomohl mi zorientovat se a utvrdit se ve spoustě věcech, které už tak nějak tuším a znám. Po návratu domů jsem vždy přivezl krásnou energii, kterou cítili žena i moje děti. Můžu říct, že i díky tomuto cyklu mám mnohem bližší vztah se svojí ženou. Děkuji Ramine, děkuji chlapi. Můžu všem doporučit.
Roman
Ak prídeš zo zvedavosti, stretneš obyčajného chlapíka v montérkach a holínkach. Ak prídeš s otvoreným srdcom, stretneš milujúceho manžela a otca. Ak prídeš s otvorenou dušou, nájdeš šamana, ktorý Ťa môže skrze liečenie Tvojej duše doviesť za Tvoje zranenia a pomôže Ti nájsť vlastnú silu. Ak prídeš s otvoreným Bytím, nájdeš duchovného sprievodcu, ktorý Ťa môže doviesť do Tvojej pravej podstaty. Ukázať Ti cestu ako integrovať myseľ, emócie a celé svoje prežívanie na Tvojej životnej ceste.
Mario
V Raminovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Ramin mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan
Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Michal