Křišťálové mužství

partnerské vztahy

večerní online setkání pro muže

9.7. 2020

 od 18:00 do cca 21:00

platforma ZOOM

Partnerské vztahy jsou jedním z největších témat v životě většiny mužů a přitom s Kushi na párových sezeních vidíme, kolik zmatku a nepochopení v nich vládne.

V tomto světě se zatím jen málo učí jak pečovat o partnerskou intimitu a málokdo ví jak úzce je toto téma propojené s osobním sebepoznáváním a prohlubováním.

Ano, partnerský vztah je především ohňem sebepoznání.

Právě proto je mnoho z nich tak povrchních nebo z nich lidé po chvíli utíkají.

Aby Váš partnerský vztah byl naplňující, musíte být především ochotní sami sebe zkoumat a v tomto nabízím pomocnou ruku a mnoho svých vlastních odžitých zkušeností.

S Kushi jsme prošli velmi intenzivní cestu a stali se z nás milenci, kteří jsou si zároveň nejbližšími přáteli. Spolu jsme silní a sdílíme svou lásku. Spolu obohacujeme tento svět a je to velmi naplňující.

Na tomto večerním setkání budu otevřený Vašim dotazům a budu s Vámi sdílet. Budeme se věnovat aktuálním tématům a vyhradíme také čas na vhodnou energetickou či meditační praxi.

Těším se! Jan Nammo

Co Vás čeká

  • Sebezkoumání
  • Možnost individuální konzultace témat
  • Energetická práce
  • Meditační praxe

Praktické info

Setkáme se na online platformě ZOOM. Přihlášeným pošlu před samotnou akcí odkaz.

Příspěvek je povinný v dobrovolné výši.

Těším se!

Jan Nammo

Setkáním Vás provede Jan Nammo Bradáček - manžel, otec a spirituální průvodce individuálními i skupinovými procesy. Společně se svou ženou Kushi napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou svatební a jiné rituály, transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o mně zde >>>

Více o mojí práci zde >>>

Ahoj Nammo, ďakujem za inšpiratívne stretnutie. Tvoje vhľady sú presné a vidíš do hĺbky aj šírky. Je to asi prvý krát, kedy som stretol niekoho, kto sa za šamana nielen vydáva, ale ním aj je.
Mario
Od prvního setkání s Nammem jsem věděl, že jsem našel někoho, kdo mě provede dalším velkým kusem mé cesty. Nammo mi je inspirací a proudí skrz něj skutečná velká láska, moudrost a zkušenost, že jsem od něj příjimal velmi pozorně vše, co mi řekl. Prošli jsme společně mnohá témata iluzí života, pastí, lží.. Mnohokrát mi pomohl rozlišovat a také mě naučil jak dát okolnosti do rovnováhy. Do cyklu jsem šel otevřený se učit, protože jsem si byl vědom, že věci opravdu nechápu. Později jsem chápat začínal. Skrz naše sezení jsem se pečlivě snažil aplikovat veškerou moudrost do praxe. Mohu závěrem říct jen několik slov. Hodně věcí se rozpustilo a občas i já sám. Setkání mi pomohla nacítit a poznat své srdce. Byl mi poskytnut návod na samostatnou práci, tedy soběstačnost a zodpovědnost za sebe. Jsem hluboce životu vděčný za Namma. S hlubokou úctou děkuji.
Martin
V Nammovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Nammo dobře vyciťuje a nachází tak aktuální témata, která pak okamžitě zpracováváme. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Nammo mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan
Jana Nammo si moc vážím pro jeho hluboké osobní zkušenosti které z něho cítím. Vážím si toho, že si prošel nejen vzestupy ale i pády. A své zkušenosti z téhle cesty dokázal zaintegrovat. A tak může být rádcem i lidem, kteří si procházejí i hlubokými spirituálními krizemi. Řekl bych, že léčitel může léčit pouze to, co vyléčil sám u sebe. A v tomto Janovi důvěřuji.
Karel