Láska, vědomí a život 2022

 

Online cyklus setkává s Kushi a Nammem 

 

podpora ~ mystické praxe ~ meditace ~ sdílení ~ individuální vhledy iniciace do niterných pravd ~ společné Bytí v poli vědomí a Lásky tvorba a manifestace Srdce na Zemi

 

Úterky v čase 17:30 až 20:00 na platformě Zoom

 

***

 

18.1. * 25.1. * 1.2. * 22.2. * 1.3. * 8.3. * 15.3. 2022

 

 

Vážení a milí,

otevíráme další běh tohoto online cyklu s námi oběma. Podzimní cyklus ukázal svoji sílu a jsme rádi, že do porodu můžeme nabídnout ještě jeden a tím i na nějakou dobu poslední. 

Srdečně Vás tak zveme k účasti na sedmi podvečerních setkání z pohodlí domova, která jsou možností pro podporu, pravidelnou praxi, očistu, probouzení, tvorbu i sdílení s námi oběma.

Jelikož v průběhu našich dlouhodobých uzavřených ženských a mužských cyklů nemáme prostor na individuální práci s dalšími z Vás, přicházíme s touto možností setkávání.

Každý z podvečerů nás čeká praxe s mantrami, živé zpěv s Jakubem, vedené meditace, naše aktuální sdílení ke skupině a prostor pro Vaše sdílení a dotazy.

Můžete se přihlásit jako jednotlivci i jako pár. 

Podle energie a potřeb skupiny budeme procházet tématy, které život v této době přináší.

Budeme sdílet naše zkušenosti a vhledy. Společně se budeme ladit na tvorbu a manifestaci Srdce na Zemi.

Součástí cyklu je sedm setkání na platformě Zoom s námi oběma a po celou dobu jeho trvání také podpora v uzavřené FB skupině.

Je možné se přihlásit pouze na celý cyklus. Každé setkání nahráváme a všem následně zasíláme záznam. Pokud se tedy nebudete moci některých setkání účastnit, můžete se zpětně na záznam podívat.

Těšíme se!

Kushi a Nammo

Co nabízíme

  • Více než deset let zkušeností v roli průvodců
  • Hluboký vhled do Esence Života
  • Vysoká míra integrity / ukotvenost v realitě
  • Silný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných poznání
  • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast

Praktické info

Setkání proběhnou na platformě Zoom, která je uživatelsky velmi jednoduchá.

Počet míst je omezen.


Základní příspěvek za celý cyklus ~ 5 550 Kč/os. (pro pár zvýhodněná cena 5000 Kč/os.)

Sponzorský příspěvek na budování centra Amrita ~ 7 770 Kč

Cyklus je možné hradit celý nebo po částech. Stejně tak je možné se individuálně domluvit na slevě či výměně. Ohledně této možnosti se nám ozvěte.

Zvolenou výši příspěvku stejně jako žádost o slevu uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři.


Setkáním Vás provedou Kushi Lenka a Jan Nammo Bradáčkovi - manželé a spirituální průvodci. Společně jsme napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provázíme jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedeme transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a budujeme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků našich akcí najdete zde >>>

Velmi si vážím toho, že Kushi a Nammo jsou již nějakou dobu mými průvodci. To, že jsem je potkala a rozeznala, kdo opravdu jsou, je pro mě velkým požehnání. Vnímám, jak se s jejich pomocí více spojuji s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Jejich online kruhy i centrum Amrita jsou pro mě prostorem, kde se učím nacházet útočiště sama v sobě a ve spojení se zdrojem. S jejich pomocí se učím rozeznávat, co je na mé cestě pravdivé a pouštet to, co není. To, co skrze ně přichází, je vždy velká síla. Jsem vděčná, že existuje možnost být s nimi pravidelně i online. Vytváří pro celou skupinu bezpečný prostor a jejich kruhy mi vždy pomohou spojit se opět se sebou a přináší mi velkou energetickou vzpruhu. Přináší také úlevu, když mohu sdílet, co mě trápí a dostávat od nich vhledy a podporu. Navíc vnímám, jakým přínosem je, že jsou tam oba, že je zastoupena ženská i mužská energie. A mantry a písně od Jakuba jsou nádherným bonusem, který také velmi oceňuji. Kushi s Nammem mě vlastně k mantrám přivedli. Až s nimi jsem zacítila tu obrovskou sílu manter, zažila při nich stavy rozšířeného vědomí a ucítila tu velkou energetickou podporu a milost, kterou mohou do života přinést. Takže obrovské díky za vše a těším se na další cyklus.
Jana Rosawww.pruvodkynezeny.cz
V letech 2016-2019 jsem měl s Nammem v Brně několik sezení, které mě tenkrát hodně podpořily jak po spirituelní stránce, tak i osobně. Dodnes mě záznamy těchto setkání inspirují. Na online-cyklus „Láska, vědomí a život" jsem se přihlásil, protože mě zajímalo, jak pracuje dnes Nammo s Kushi (kterou jsem skoro neznal) dohromady. Protože žíji ve Švýcarsku, byla pro mě forma online setkání optimální. Přestože jsem byl o víc než generaci starší než ostatní, byla pro mě tato setkání opět přínosná. A to jak energeticky, díky „poli" které Nammo s Kushi (a k tomu i Jakub s kytarou!) pro nás vytvořili, tak i v oblasti lidských vztahů a vysoce spirituálního pohledu na život. Tato kombinace spirituality, terapie a energetické podpory je z mého pohledu pro náš rozvoj velice účinná a vzácná. V tomto smyslu byla i naše setkání - vyvážená, obsahem otevřená a podnětná. Kushi se s Nammem ve svých kvalitách při vedení výborně doplňují. Pro mě bylo důležité, že jsme brzo dostali záznamy večerů a mohli se na prožité dodatečně v klidu podívat. Zrovna jsem se přihlásil na nový cyklus, protože ted' vím, že každý večer vzniká ze situace a bude proto nový.
Jan
Jsem velice vděčná, že na mě loni na podzim na FB “vyskočila” nabídka k účasti sdílení ve skupině Láska, Vědomí a Život. Průvodci Nammo a Kushi dokázali vytvořit klidný a podporující prostor, ve kterém jsem se cítila bezpečně a přijatě. Všechna setkání byla navíc obohacena krásným hudebním doprovodem manter a písní muzikanta Jakuba. Jednotlivá sdílení byla sledována se zájmem a trpělivostí, ale zároveň byla láskyplně usměrněna, pokud odbočovala od záměru skupiny. Společnost jsme byla krásně živá a pestrá z mnoha koutů Evropy. Já jsem často se zatajeným dechem sledovala vyprávění životních příběhů ostatních, které se mnou osobně mnohokrát souzněly. Ráda se v budoucnu zase zúčastním a všem koho to “zavolá” tato setkání vřele doporučuji.
Yvona
Moje cesta s Kushi a Nammem trvá už téměř 3 roky. Přivedli mě k pravidelné praxi a k pochopení významu meditace a vědomého Bytí. Díky práci s nimi jsem se mohla pozvednout z nekonečného zacyklení a retraumatizací v mém životě. Když vyhlásili první online cyklus Láska, Vědomí, Život, byla to pro mě skvělá příležitost podpory z pohodlí domova na nadcházející náročné podzimní období. Velmi mi vyhovovalo, že se jednalo o smíšenou skupinu obohacenou o pohled muže i ženy. Díky poli, které umí vytvořit, můžu vědoměji procházet situacemi a lekcemi v životě a uvědomovat si různé hlubinné souvislosti. Dochází k zásadním AHA momentům a k rozvzpomínání si toho, kdo ve své podstatě jsem. Díky jejich poli a vhledům se mi otevírá úplně jiná dimenze Bytí, která mě pozvedává, odosobňuje odosobňuje od ega a já cítím nenávratné změny v mém energetickém poli a v mém mentálním nastavení. Je to cesta plná očisty, rozpadání iluzí o sobě samé a zároveň zakoušení okamžiků blaženosti a otevřeného srdce dokořán. Děkuji ze srdce vám oběma za dlouhodobé průvodcovství a velkou lásku, která z vás při něm čiší, léčí, očišťuje a ukazuje na podstatu věcí 😊🙏❤️
Martina Maksymovová