Léčení mužství

večerní online setkání pro muže s praxí mantry medicínského Buddhy

11.11. 2020

17:00 - 19:00

Kolektivní mužská zranění mocně vystupují na světlo vědomí. Vidím to ve své práci s muži víc a víc.

Zranění z ponižování a různých manipulací, pošlapání a převálcování autoritami a jejich projevy jako výbuchy hněvu, neustálé pochyby, nejistota nebo pasivita a nejasnost zakrývají potenciál tolika z nás.

Jsou to hluboké rány a u většiny mužů jsou stále různými způsoby popřené. Toto popření vede k tomu, že potom často nedokáží fungovat ve vztazích, utíkají před životními výzvami a schovávají se ve stínu vlastní pasivity.

Není to kritika. Je to čistě popis toho, co vidím a čím jsem si sám v minulosti prošel.

Pokud chceš konečně zase cítit Život a třeba i lásku, potřebuješ se podívat na to, co popíráš. Není možné říct si : "Tohle cítit chci a tohle ne." Tak to nefuguje. Buď cítíš všechno a nebo nic.

Jeden aspekt vnitřní práce, který proto opakovaně zdůrazňuji, je kultivace schopnosti vstupovat do vnitřních stavů - schopnost je reálně konfrontovat - na úrovni prožitku, nikoliv z mysli, je potkat. Tím v našem večerním setkání začneme.

Druhým krokem potom bude spojení s jemněhmotnými rovinami, které přinášejí léčení. Budeme proto recitovat mantru medicínského Buddhy.

Jemněhmotně existuje mnoho podpůrných sil, což každý šaman nebo mystik dobře ví.

Medicínský Buddha

Naše odpojená západní společnost tato základní porozumění sice ztratila, ale kdykoliv je možné se o nich opětovně přesvědčit.

A Medicínský Buddha je mistr léčitel.

Je probuzenou bytostí, která přebývá ve vyšší sféře bytí a ochotně vstupuje do kontaktu s těmi, kdo ho zavolají.

Mantra medicínského Buddhy je modlitbou za naše osvobození/uzdravení, generuje silnou energii a má reálný pozitivní efekt.

V průběhu večera získáte energetickou podporu a možné vhledy, které Vám pomohou věcem lépe porozumět. Osvojíte si praxi, o kterou se můžete v těchto intenzivních časech opřít.

Těším se!

Jan Nammo

❤️

Praktické info

Setkání proběhne na platformě ZOOM. Přihlášení obdrží ve středu dopoledne přihlašovací odkaz.

Příspěvek je dle vlastního uvážení. Doporučená minimální výše je 300 Kč.

Setkáním Tě provede Jan Nammo Bradáček - manžel, otec a průvodce hlubšími rovinami Bytí. Společně se svou ženou Kushi napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o Nammovi zde >>>

Více o způsobu práce zde >>>

Přihlášky přijímám do středečních 12 hodin.

Reference

Ahoj Nammo, ďakujem za inšpiratívne stretnutie. Tvoje vhľady sú presné a vidíš do hĺbky aj šírky. Je to asi prvý krát, kedy som stretol niekoho, kto sa za šamana nielen vydáva, ale ním aj je.
Mario
Od prvního setkání s Nammem jsem věděl, že jsem našel někoho, kdo mě provede dalším velkým kusem mé cesty. Nammo mi je inspirací a proudí skrz něj skutečná velká láska, moudrost a zkušenost, že jsem od něj příjimal velmi pozorně vše, co mi řekl. Prošli jsme společně mnohá témata iluzí života, pastí, lží.. Mnohokrát mi pomohl rozlišovat a také mě naučil jak dát okolnosti do rovnováhy. Do cyklu jsem šel otevřený se učit, protože jsem si byl vědom, že věci opravdu nechápu. Později jsem chápat začínal. Skrz naše sezení jsem se pečlivě snažil aplikovat veškerou moudrost do praxe. Mohu závěrem říct jen několik slov. Hodně věcí se rozpustilo a občas i já sám. Setkání mi pomohla nacítit a poznat své srdce. Byl mi poskytnut návod na samostatnou práci, tedy soběstačnost a zodpovědnost za sebe. Jsem hluboce životu vděčný za Namma. S hlubokou úctou děkuji.
Martin
V Nammovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Nammo dobře vyciťuje a nachází tak aktuální témata, která pak okamžitě zpracováváme. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Nammo mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan
Jana Nammo si moc vážím pro jeho hluboké osobní zkušenosti které z něho cítím. Vážím si toho, že si prošel nejen vzestupy ale i pády. A své zkušenosti z téhle cesty dokázal zaintegrovat. A tak může být rádcem i lidem, kteří si procházejí i hlubokými spirituálními krizemi. Řekl bych, že léčitel může léčit pouze to, co vyléčil sám u sebe. A v tomto Janovi důvěřuji.
Karel