Představuji Ti audiovizualizaci zaměřenou na léčení ženského nitra... 

Milé ženy, tuto vedenou meditaci jsem přijala na jednom z jarních celodenních ženských kruhů a nahrála ji na Letní Slunovrat 2018. Je nabitá požehnáním Slunce i Země a cítím k ní velkou vděčnost a úctu.

Jejím záměrem je přivést světlo a lásku do těch míst ženy, která nezažila uctivé a láskyplné zacházení ze strany mužů - ať už svých otců nebo partnerů a tak dále. Pracuji v ní především s aspektem vnitřní dívky - puberťačky - a s částí dospělou.

Proč vnitřní puberťačka?

Období puberty je silné přechodové období, kdy se z dívky pomalu stává žena. Jsou s tím spojené různorodé pocity a každá dívka je podvědomě velmi citlivá na to, jak se k ní chová okolí a jak je v celém procesu přijímána. To, jaké zpětné reakce dostává především od mužů ve svém okolí, má veliký vliv na to, jak sama sebe přijímá a miluje. V tomto období vzniká hodně studu, strachu, sebe-odmítaní, přesvědčení o vlastní špatnosti, viny a sebe-potlačení. 

Tato meditace léčí a harmonizuje emocionální díry vzniklé v pubertě, proměňuje staré křivdy a zranění od mužů uložené v dalekém podvědomí, a probouzí esenci ženy. Otevírá ženu lásce, míru a skutečné síle. Vede ji k odpuštění a pročištění bolestí a navrací ji do otevřenosti a schopnosti být sama sebou.

V této meditaci Tě čeká...

 • téměř půlhodinová prožitková cesta
 • pročištění období puberty
 • uctění zdravým mužským principem
 • léčení a požehnání od ženského principu
 • propojování dělohy a srdce
 • léčivá mantra

Tato meditace Ti přinese...

 • probuzení ženského potenciálu
 • podporu v uzdravení zranění od mužů
 • uvolnění z bolesti, strachu a studu
 • více sebelásky
 • přijetí ženského těla a ženské sexuality
 • větší vyrovnanost
 • propojení se zdrojem Lásky, Síly a Moudrosti
 • odpuštění a smíření

Jmenuji se Kushi a jsem matka, manželka, učitelka a posledních 11 let průvodkyně léčením a sebepoznáváním. Hodně se věnuji ženám a jejich zraněním, které ovlivňují jejich vztahy a radostné prožívání života. Sama jsem musela projít cestou léčení, pochopení a následně odpuštění nejen mužům, ale také ženám. 

Je to cesta osvobozování a všechny takové kroky se Vám vrátí v podobě naplněného života. Děkuji, že můžu být součástí těchto proměn a malých i velkých zázraků...

Kéž tato meditace slouží pro nejvyšší dobro všech...Namasté...

Více o mně najdete zde >>>

Vždy, když mám ocenit nějakou moji službu, medituji o ní a vhled, který přijde s jasnou částkou, respektuji. Hlava bude těžko hledat hodnotu pro něco, co pracuje na mnoha úrovních a ve skutečnosti se ohodnotit nedá. V modlitbě jsem tuto meditaci odevzdala a přijala vedení, které Ví, co bude v úrovní hmoty v rovnováze. Děkuji... 

K této meditaci tak přilétla cena 330,- Kč. 

Několik slov od žen, které meditací prošly...

Vnímám velkou vděčnost za možnost bytí v kruhu žen a možnost psát tyto řádky. Před samotným poslechem meditace se mi zdály dva sny, ve kterých probíhalo s Kushi léčení a spojování se s úrovní duše. Meditaci mě táhlo poslechnout si na novoluní, i když nějaká síla ve mně se bránila. K této své části jsem se také dostala, byla to ta zraněná část mne samé, která potřebovala podporu, přijetí a lásku a přesně to se jí také dostalo. Hlas Kushi byl uklidňující, zároveň silný a jasný. Pomohl mi vnímat se z prostoru srdce a spojit se více sama se sebou. Hojivé procesy ve mně probudily hodně energie, která se dostala ven na povrch a celá noc byla převážně bdělá, proto doporučuji si pustit meditaci spíše přes den  Děkuji Lence Kushi za její tvoření, za možnost poslechnout si meditaci a nechat ji na sebe působit a nechat se citlivě konejšit, hojit a uzdravovat zraněné ženské srdce. A nejenom srdce, celý proces vnímám nyní i v těle, kde se dále přenastavují staré zápisy a po několika dnech cítím i více tvořivé energie a chuti do života.
Petra Berkovárealitní makléřka a výživová poradkyně - www.petraberkova.cz
Meditace pro léčení vnitřní dívky a krásné setkání v propojení lůna a srdce. Velice příjemný hlas Kushi a nečekaný zpěv je krásným bonusem! Doporučuji nám ženám k poslechu kdykoliv se objevuje téma “hodnoty ženství”.
Barbora Zemanováprůvodkyně rituály a ženskými kruhy - www.barborazemanova.cz
Dopřát z pozice dospělé ženy prostor, pozornost a péči archetypu dospívající dívky ve mně iniciovalo hluboce léčivý proces... Uvědomila jsem si, jak citlivé a křehké pro mě bylo období zvláště začátku puberty, jak se toto období promítá do mých současných vztahů a jak důležité je zpětně tam vnášet pozornost a léčení... Opakovanou praxí této meditace cítím, jak s bolestí povolují staré obranné krunýře, které v jisté době byly potřebné, ale teď už mi neslouží a pod nimi se otevírají nové, další, neprobádané prostory srdce... alchymická směs bolestivých míst transformujících se do citlivosti, síly, lásky a čistoty ... Děkuju za Tvou práci, vidím v tom veliký potenciál a jsem zvědavá na další meditace, které vytvoříš!
Veronika Živaproducentka workshopů vědomého tance v ČR a lektorka v učednictví - www.dansea.cz
Po meditaci mé tělo záři a já se usmívám. Je ve mně vědomí klidu a toho, že vše je v pořádku a taky nový pocit hravé radosti a vznešenosti... Cítím v sobě energii té šestnáctileté, kterou jsem kdysi byla - je bezstarostná a nemá strach, její energie je ve mně živá a já jsem vděčná za setkání s ní... že jsem se mohla znovu rozvzpomenout a pocítit ji. Je ve mně hluboké děkuji a vděčnost. I druhý den vnímám její působení a jsem si více vědoma své dělohy....a pouštím si meditaci podruhé... vnímám, že se navrací další má část, jemně a láskyplně, oživuje se vědomí toho, že je - jsem láskou a nikdy tomu nebylo jinak...vše se děje ve veliké milosti, cítím šakti a spojení se sebou....čistotu a vznešenost...více se zvědomuje tvořivost a pocit vlastní hodnoty...po skončení si uvědomuji, že se jakoby mimochodem velmi pročistil i můj vztah k rodičům, hlavně k mámě a znovu v sobě pociťuji takovou tu dětskou lásku, to je pro mě hodně nové, dlouhé roky tomu bylo jinak... a mám chuť své mamce zavolat 🙂 Děkuji Leni, je to velmi účinné a trošku si budu muset dávat pozor, abych se na tom nestala závislá :-)))
Martina Zůbkováobchodní asistentka
Meditace Z bolesti do Lásky u mě nastartovala velké a intenzivní čištění a ven vyplavalo SPOUSTA vzteku a nenávisti na muže, za což jsem moc vděčná. Po opakovaném poslechu jsem pak mohla cítit nárůst důvěry a touhu se otevřít, už se dále na muže nezlobit. Při každé Kushině meditaci cítím velkou důvěru a pocit bezpečí a díky tomu mi nedělá problém se všemu plně odevzdat. Vítám, že meditace plyne opravdu pomalu a člověk má tak čas vše zažít, prožít a nikam nespěchat. Zkrátka spočinout sám se sebou a přitom v bezpečí a pod láskyplnou ochranou. Moc mě vyhovovalo, jak se Kushi soustředí na podbřišek, kde mám usazenou spoustu bolesti a díky meditaci se mi podbřišek krásně uvolnil. Cítila jsem po ní v břišní dutině vždy horko a měla jsem uvolněné nohy. Když Kushi začala v jednu chvíli zpívat, cítila jsem, jak léčivá energie prochází každou buňkou v mém těle. S každým poslechem mám meditaci upřímně raději :-).
Martina Suchápokojská