Představujeme Vám audiovizualizaci zaměřenou na uzdravování vnitřních zranění, která podpořila již mnoho životů. Nyní může podpořit i ten Váš ...

Léčení vnitřního dítěte

Meditace božských rodičů

Možná jste již slyšeli o tzv. neuroplasticitě lidského mozku. Zjednodušeně jde o to, že stará neuronová propojení mohou zanikat, vznikají nová a s tím se proměňuje psychologická struktura člověka. Máme tak v rukou možnost sami sebe "přeladit" na mnohem pozitivnější prožívání života, než mnoho z nás žije. O tom je velká část vnitřního uzdravování.

Traumatické zkušenosti z našeho dětství můžeme doslova přepsat tím, že si představujeme podporující (konstruktivní) situace a dojmy během takové vnitřní cesty vědomě použijeme.

Přesně do tohoto místa (a ještě o něco dál) míří naše audiovizualizace, kterou Vás provede Kushi.

Je to způsob, jak se spojit s láskou, kterou jste možná nedostali, jak pocítit sebedůvěru a bezpečí, které v sobě necítíte atd.

Vedené audiovizualizace jsou taková psychická lékárnička.

Meditace božských rodičů je třetí nahrávkou v naší knize Světlo vědomého vztahu, kde píšeme:

"V rámci jednoho života se naše karmická témata otiskla do traumatizujících zkušeností v našem dětství.

Právě proto se tolik mluví o léčení vnitřního dítěte a pod tímto pojmem si můžete představit ony citlivé a jemné části Vaší bytosti. Jsou to Vaše hravost, spontaneita, zranitelnost aj. a jsou to přesně ty části Vás, které dostaly od tohoto světa pořádně zabrat.

   Představte si malé dítě. Představte si jeho kvality a podívejte se, jestli jsou v tom Vašem životě stále ještě přítomné. Mnohdy zjistíte, že nejsou. Kvality vnitřního dítěte bývají v lidech zamrzlé strachy, a tak jim schází hravost, nadšení, důvěra a radost ze života.

   Je možné napsat, že v nevědomém neintegrovaném stavu toto zraněné dítě do velké míry ovládá život dospělého člověka. Podívejte se do světa. Ve vedení mnoha zemí jsou děti, které se spolu přetahují na pískovišti.

   Stejně tak si i Vy můžete všimnout chvil, kdy se chováte jako děti. Je to skvělé v případě, kdy se spolu válíte na posteli a mlátíte se polštáři. Není to tak skvělé v případě, že oba trucujete zavření v pokojích a čekáte, že ten druhý přijde a bude Vás tahat zpět do života. Ani to není skvělé, když oba – samozřejmě nevědomě – chcete, aby Vám ten druhý hrál rodiče a staral se o Vás.

   Vnitřní dítě – Vaše jemnost, radost, tvořivost a citlivost – je v přímém spojení s Bohem / Esencí bytí, proto mu někteří učitelé říkají Božské dítě a tento jeho aspekt se ukazuje, jak pokračuje léčení a integrace vnitřních zranění člověka. Viděli jste někdy blaženost kojícího se miminka? Tak sladce vypadají hluboké stavy meditace."

 Jmenujeme se Lenka Kushi a Jan Nammo a jsme partneři a kolegové. Více než posledních deset let jsme zasvětili sebepoznávání, uzdravování a osvobozování. Nahlédli jsme za tu dobu hluboko a proměnili tím své životy do mnohem větší lásky, radosti a síly. Dobře si uvědomujeme nezměrný potenciál, který se skrývá v každém člověku a kterého je možné dosáhnout. Směrem k tomuto rozpoznání přivádíme ostatní jak v rámci individuálních a párových sezení, tak na skupinových akcích, které společně vedeme. To je naší vášní a naším posláním.

Co Vám audiovizualizace přinese?

  • rozproudění životní energie
  • podpora v uzdravování vnitřních zranění
  • uvolnění bolesti a strachu
  • více radosti, důvěry a sebelásky
  • více vnitřního klidu
  • hlubší vyrovnanost
  • spojení se svou tvořivostí
  • prožitky bezpodmínečné lásky

Pro dosažení dlouhodobých výsledků doporučujeme praktikovat meditaci pravidelně například 2 krát až 3 krát týdně po dobu jednoho až dvou měsíců. Pamatujte, že cesta sebeléčení se prohlubuje postupně a není to instantní záležitost.

Cena je 190 Kč.

Nabízíme Vám garanci vrácení peněz v případě, že by Vám naše nahrávka "nesedla". Pokud nám napíšete do 14 dnů od chvíle, co Vám emailem přijde, vrátíme Vám bez otázek peníze.