Inner Shiva

cyklus pro muže

Vědomí - Propojení - Vnímavost - Síla

osobní setkání

 

soboty 10:00 až 18:00

neděle 8:30 až 10:30

 

21. a 22.8. 2021

 

18. a 19.9. 2021

 

23. a 24.10. 2021

 

20. a 21.11. 2021

rituál potní chýše

 

11. a 12.12. 2021

 

***

 

večerní online kruhy

 

vždy 18:00 až cca 20:00

 

2.9. * 30.9. * 4.11. * 2.12

Kladu důraz na osvobození životní síly muže, rozvoj autentické spirituality a její praktické ukotvení v běžném životě. Mým záměrem je rozvoj niterných kvalit mužů a osvobozování jejich projevu tak, aby se dokázali plně sdílet se světem okolo, aby se stali hybnou silou jeho pozitivní proměny.

Můj záměr je, aby muži žili plně, a to má dva předpoklady.

Energetický systém muže potřebuje volně proudit. Zranění a negativní přesvědčení, která způsobují blokace životní síly, potřebují být zvědomena, integrována a rozpuštěna.

Děje se tak skrze upřímné nahlížení, efektivní praxe a různé životní situace. V tomto procesu je velmi podpůrné mít podporu někoho, kdo se v aktuálních tématech dobře orientuje.

Muž se zároveň s tím potřebuje vědomě prohlubovat do podstaty svého Bytí, kterou je věčné, nekonečné vědomí. Děje se to skrze meditační praxi ideálně v přítomnosti někoho, kdo již nějakým způsobem žije kvalitu probuzeného vědomí.

Když se oba tyto přístupy spojí, je to efektivní.

Osvobozené vědomí/plný potenciál se může plně projevit až v energetickém systému, který je volný.

Proto je mojí cestou hluboké propojování spirituality a lidství. Jedině tak vznikne zdravá a silná společnost odolná vůči lžím a destruktivním tendencím.

Říkám, že můžeš donekonečna osvobozovat svou životní sílu, ale dokud se nepodíváš správným směrem, budeš stále uvězněn ve spánku zapomnění, Tvoje snaha neponese plody a hluboko uvnitř budeš žíznit.

Nebo můžeš mít za sebou roky meditací. Možná víš, o čem mluvím, když poukazuji na vědomí samo, ale svou lidskou existenci neguješ. Nesdílíš se. Netvoříš. Nevyzařuješ do tohoto života božskou plnost.

Důležitá je míra Lásky! K čemu jsou stavy vědomí, když je řeka Lásky vyschlá?

Láska je aspektem niterného Bytí a rovněž plně zazáří pouze v osvobozeném energetickém systému. Je proto zcela nutné oslovit nižší energetické roviny člověka. Je nutné osvobodit nižší energetická centra.

Když jsou zranění nahlédnuta a uvolněna, rozkvétá soucítění - léčivá kvalita Esence Bytí.

Zranění jsou uzdravena skrze uznání vlastní zranitelnosti. Muž se obnaží před Životem a nechá ho na sebe působit. Může to bolet, může to být nekomfortní ale nakonec je to tak plodné a krásné.

Rozpouští se arogance lidem vlastní, přichází měkkost. Přichází opravdová síla. Vnímavost se zvyšuje a s tím se rodí hlubší porozumění meditaci. Když se rodí hlubší porozumění meditaci, zvyšuje se úroveň energie, moudrosti, lásky. Zářící světlo Bytí obnažuje muže ještě víc. Ještě více upřímnosti si žádá. Další stíny se tak rozpouští a přichází ještě hlubší vnímavost.

Posvátný kruh probouzení se otáčí!

A přesně do tohoto kruhu Vás, muži, srdečně zvu.

Ve společných setkáních věnujeme prostor společnému sdílení v kruhu, meditační praxi čili prohlubování se do skutečného poznávání sebe sama a jiným vhodným cvičením, která Vám pomohou lépe nahlédnout jak Vaše omezení tak Váš potenciál a cestu k němu.

Vždy se budeme věnovat tématům, která pro Vás budou aktuální a "živá". Projdeme spolu také rituálem potní chýše - krásným starým očistným rituálem, který nás propojí se Zemí.

Součástí cyklu je pět víkendových setkání, čtyři večerní kruhy s energeticky podpůrnou praxí, tři individuální online konzultace a a podpora v uzavřené FB skupině.

Bude to přínosné a plodné. Těším se.

Jan Nammo

Co Tě čeká

  • Pět víkendových setkání
  • Čtyři večerní kruhy s podpůrnou praxí
  • Tři integrační online konzultace
  • Rituál potní chýše
  • Podpora v uzavřené FB skupině

Praktické info

V ceně je pět víkendových setkání, rituál potní chýše, čtyři večerní online kruhy, tři online konzultace v délce cca 90 minut a podpora v uzavřené FB skupině.

Počet míst je omezen na 15.


Základní příspěvek ~ 15 500 Kč

Sponzorský příspěvek na budování centra Amrita ~ 18 500 Kč

Cyklus je možné hradit po částech. Stejně tak je možné se individuálně domluvit na slevě či výměně. Ohledně této možnosti se mi ozvěte.

Zvolenou výši příspěvku stejně jako žádost o slevu uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři.


 Večerní online kruhy budou probíhat vždy ve čtvrtek od 18:00 do cca 20:00 na platformě ZOOM.


Na termínech individuálních setkání se vždy domluvíme osobně.


Je vhodné (ale není to nutnost) přijet již v pátek večer před samotnou akcí. Energetické pole Amrity je velmi podpůrné. Spaní je v sále na matracích (150 Kč/os/noc), v dřevěném domku na zahradě (200 Kč/os/noc) nebo ve vlastním stanu (100 Kč/os/noc). K dispozici je vybavená kuchyňka a dvě koupelny.

Před akcemi propojím účastníky do spolujízd.


Vlakové spojení >>>

Praha - Mohelnice cca 2 hod.

Brno - Mohelnice cca 2 hod.

Z Mohelnice je možné zajistit odvoz k nám (cca 15 min).

Těším se!

Jan Nammo

Setkáním Tě provede Jan Nammo Bradáček - srdcem mystik, průvodce hlubšími rovinami bytí, manžel a otec. Velkou inspirací mu byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii, strávil čas s několika mistry a prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality. Společně se svou ženou Kushi napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce.

Více o Nammovi zde >>>

Reference

Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Michal
Ak prídeš zo zvedavosti, stretneš obyčajného chlapíka v montérkach a holínkach. Ak prídeš s otvoreným srdcom, stretneš milujúceho manžela a otca. Ak prídeš s otvorenou dušou, nájdeš šamana, ktorý Ťa môže skrze liečenie Tvojej duše doviesť za Tvoje zranenia a pomôže Ti nájsť vlastnú silu. Ak prídeš s otvoreným Bytím, nájdeš duchovného sprievodcu, ktorý Ťa môže doviesť do Tvojej pravej podstaty. Ukázať Ti cestu ako integrovať myseľ, emócie a celé svoje prežívanie na Tvojej životnej ceste. V každom prípade stretneš citlivého a vnímavého človeka, ktorý Ťa bude viesť Tvojou vlastnou individuálnou cestou v súlade so zámerom, potenciálom a možnosťami Tvojej osobnosti a Tvojej duše.
Mario
Od prvního setkání s Nammem jsem věděl, že jsem našel někoho, kdo mě provede dalším velkým kusem mé cesty. Nammo mi je inspirací a proudí skrz něj skutečná velká láska, moudrost a zkušenost, že jsem od něj příjimal velmi pozorně vše, co mi řekl. Prošli jsme společně mnohá témata iluzí života, pastí, lží.. Mnohokrát mi pomohl rozlišovat a také mě naučil jak dát okolnosti do rovnováhy. Do cyklu jsem šel otevřený se učit, protože jsem si byl vědom, že věci opravdu nechápu. Později jsem chápat začínal. Skrz naše sezení jsem se pečlivě snažil aplikovat veškerou moudrost do praxe. Mohu závěrem říct jen několik slov. Hodně věcí se rozpustilo a občas i já sám. Setkání mi pomohla nacítit a poznat své srdce. Byl mi poskytnut návod na samostatnou práci, tedy soběstačnost a zodpovědnost za sebe. Jsem hluboce životu vděčný za Namma. S hlubokou úctou děkuji.
Martin
V Nammovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Nammo dobře vyciťuje a nachází tak aktuální témata, která pak okamžitě zpracováváme. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Nammo mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan
Jana Nammo si moc vážím pro jeho hluboké osobní zkušenosti které z něho cítím. Vážím si toho, že si prošel nejen vzestupy ale i pády. A své zkušenosti z téhle cesty dokázal zaintegrovat. A tak může být rádcem i lidem, kteří si procházejí i hlubokými spirituálními krizemi. Řekl bych, že léčitel může léčit pouze to, co vyléčil sám u sebe. A v tomto Janovi důvěřuji.
Karel