Centrum Amrita a naše vize

Koncem roku 2017 jsme vzhledem k mnohým synchronicitám koupili historický dům s velkým pozemkem na okraji obce Bouzov. Je to dům ze šestnáctého století - bývalý hradní pivovar.

Mohli jsme bývali koupit mnohem menší rodinný domek a vše by tak bylo pro naši rodinu jednodušší, ale následovali jsme vizi, kterou jsme obdrželi a to, že máme na silovém místě vybudovat centrum, kde se budou lidé probouzet, proměňovat a uzdravovat.

Samotné místo nebylo na začátku v dobrém stavu ani to není žádné ideální místo - hned vedle je například soukromý kravín, okolo nás jsou zemědělská pole - ale jeho energie je velmi kouzelná, na zahradě vyvěrá pramen a příroda je zde vyživující.

Rychle jsme si to tu zamilovali a od začátku jasně cítili, že naše mise je to tu přetvořit.

Celý svět nyní v jistém ohledu závisí na lidské ochotě přetvořit a obnovit to, co bylo zničeno.

Žijeme v intenzivní době hlubokého přerodu, společenské dění přiostřuje a v části společnosti se šíří velmi negativní atmosféra. Je nutné vytvářet místa, která jsou energeticky posilující.

Po celé planetě se tím vytváří síť míst zasvěcených lásce a pravdě, která můžete vnímat jako energetické body světla. Společně mají sílu vibračně společnost harmonizovat a facilitovat tím bouřlivý přerod do jejího zralejšího stavu.

Na jemněhmotných rovinách jsme totiž všichni propojeni. Jsou například zaznamenány "experimenty", kdy velké skupiny meditujících snížily po dobu své praxe kriminalitu v celých městech o několik procent.

Vytváříme tedy prostor, který je jedním z mnoha pramenů ukotvujících na Zemi vizi nového a zdravějšího světa.

Zázemí centra jsme především vlastními silami a s pomocí přátel budovali čtyři roky. V tuto chvíli je dům z větší části zrekonstruovaný a my se postupně zaměřujeme na jeho okolí - na tvorbu Oázy Srdce.

Naší vizí je vytvořit zde společenství lidí, kteří jsou vnitřně zralí, moudří a vědí, jak žít v harmonii s přírodou - společenství těch, kteří poznali hlubší realitu sebe sama a žijí své životy v souladu s tímto poznáním.

Aktuálně sháníme finanční prostředky na

  • lehké úpravy prostorů pro návštěvníky
  • venkovní jídelna pod meruňkou
  • nový plot okolo Amrity
  • jurta jako další zázemí
  • odkoupení přilehlých pozemků

Hledáme rezonující investory, kteří by rozuměli významu tohoto projektu a chtěli nás podpořit.

Finanční dary je možné posílat na účet 3093091063/0800.

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

Budeme vděční za Vaši pomoc. 

Za veškerou dosavadní finanční podporu ze Srdce děkujeme!

Kushi a Ramin

Malá fotodokumentace

leden 2019
říjen 2020
podkroví červenec 2018
podkroví říjen 2020