Návrat síly

cyklus skupinových terapií a rituálů

Budujeme základy

struktury oběti a síla tvořit

11.5. 2019

od 10:00 do 18:30

Velký sál hotelu Bouzov

Bouzov

Cyklus "Návrat síly" je voláním po zdravějším světě, který se může zrodit jedině skrze Vás, skrze Vaši znovuobjevenou moudrost, sílu a lásku v akci. Je to cyklus jednodenních setkání zaměřený na osobní posílení, rozvoj schopnosti rozlišovat a hlubší rovinu sebepoznání s reálným dopadem na Váš život.

Je možné se zúčastnit jak celého cyklu tak pouze jednotlivých bloků.

Životní energie mnohých z nás je uvězněná v tzv. roli oběti a toto vnitřní nastavení bývá opravdu rafinovaně skryté. Zrodit se mohlo tisíci způsoby, ale jeho projevy jsou si ve své podstatě podobné. Člověk jednoduše nestojí ve své síle.

A tak děláme věci, které s námi neladí, protože se bojíme vlastních negativních fantazií a potom upadáme do zoufalství, že náš život ani zdaleka není takový, jaký bychom si přáli. Říkáme ano, když ve skutečnosti cítíme ne, a potom nás užírá tichá zlost. V blízkých vztazích se "zaprodáváme" a potom z nich utíkáme, protože už se to nedá vydržet nebo jsme opakovaně opouštěni, protože už partnera nezajímáme.

A tak dále a tak dále...

Když nežiji svou niternou pravdu nebo ji dokonce ani necítím, mohu být spokojený?

Lidé si často neváží sami sebe a potom se diví, že jejich životní podmínky tuto skutečnost odráží například právě chováním partnerů nebo třeba v přístupu šéfa v práci. Ve světě sice můžeme vidět nafouklé kompenzační strategie jak se s vnitřním ponížením nepotkat - peníze, moc, sex, úspěch atd. - ale to má ke skutečné síle a moudrosti hodně daleko.

I ve velké části seberozvojové scény frčí podobný vzorec, pouze je oblečený do duchovního kabátku. Tvoříme svou úžasnou realitu, kvantujeme o sto šest, jsme bohové a bohyně a někdy nám uniká, jak arogantními jsme se stali. Proč? Protože to celé nadále stojí na neochotě potkat se s vlastním vnitřním ponížením.

My s Kushi nejsme ani náhodou proti vědomé tvorbě - právě naopak, ale neustále zdůrazňujeme, že jakákoliv praxe a cesta musí stát na pevných základech poznání vlastního stínu. Vnitřní ponížení (můžeme také říkat méněcennost) a struktura oběti, která se okolo něj vytvořila, musí být velmi dobře nahlédnuto, aby se z člověka stal vědomý a zodpovědný tvůrce.

Ten, který zná svou sílu a ví, že umí zdravě použít svou agresi. Ten, který se nesklání před lží, jeho hranice vůči ní jsou jasné a přece je nekonečně odevzdaný vyššímu principu a dobře ví, že právě tato láskyplná moudrost ho někdy vede k tomu, aby se sklonil, zjemnil a soucitně některé hranice opustil, aby se mohl přiblížit druhým.

Až takový člověk se postupně stává pokorným a jedině pokorou proudí síla, která tvoří v souladu se Životem!

V úvodním bloku cyklu NÁVRAT SÍLY se zaměříme právě na struktury oběti.

Podíváme se na ně z více rovin jak je naším zvykem. Ukážeme Vám jak vznikly Vaše vnitřní psychologické díry a provedeme Vás rituálem jejich dosycování. V druhé části dne se potom zaměříme na poznávání vyšší dokonalosti, která je nejmocnějším lékem na jakoukoliv ochotu vnímat se jako oběť okolností.

Nahlédnete nevědomé dětské strategie, které ještě stále ovlivňují Váš život, což Vám dá možnost se od nich osvobodit, začne se Vám  vracet síla a Vaše uvědomění se posune směrem k vědomí zodpovědného tvůrce. 

Více o strukturách oběti si můžete přečíst v článku >>>

Další bloky cyklu

15.6. ~ Odevzdaná síla

závislosti a zdroj v sobě

Na tomto setkání se podíváme na Vaši ochotu odevzdávat svou sílu vnějším objektům ať už jsou to vztahy, práce nebo především představy druhých o tom, jací byste měli být, které jste přijali za své. Budeme očišťovat Vaše pojetí sebe sama od nánosů bludných "pravd" a provedeme Vás rituálem odpoutání od rodových polí, který má potenciál věcmi hodně zahýbat. Celkově si během dne budete brát zpět sílu, která uvízla v různých bodech Vaší karmické cesty.

6.7. ~ My a vztahy

jak zůstat sám sebou nejen v partnerských vztazích

Ve vztazích je tak lehké se ztratit a nemusí to zdaleka být vztahy partnerské. Z toho důvodu jsme jim věnovali celé jedno setkání. Jsme sociální bytosti a jako celek se potřebujeme v lásce a respektu propojit, abychom dokázali tento svět proměnit. Zároveň si asi dobře uvědomujete, že to není vždy snadné. V tomto bloku cyklu se podíváme na tendenci se ve vztazích ztrácet a zaprodávat. Vztahy se totiž neuzdraví, pokud se každý za sebe nepostaví do své vlastní důstojnosti. Provedeme Vás rituálem, který Vám pomůže rozpustit strach ze sebevyjádření a více Vás ukotví ve schopnosti zůstat v kontaktu s druhými "sám sebou".

10.8. ~ Síla v akci

vědomé sebevyjádření v každodenní realitě

Završením celého cyklu bude integrace rozšířených stavů vědomí zažívaných v průběhu meditační praxe do běžného fungování a podpora Vaší schopnosti aktivně konat v souladu s Vaší niternou pravdou. Zaměříme se na schopnost rozlišit "hlas Vašeho Srdce", na jeho sebezpochybňování a obavu ho následovat. Ukážeme Vám, že jít cestou svého srdce je ta největší medicína. Následujete tak totiž samotného Boha a začínáte ochutnávat hojnost a blaženost služby vyššímu principu. Jste pevně ukotvení v mystickém poznání božství a zároveň neztrácíte kontakt s všední realitou praktického fungování. To je to, v čem Vás budeme podporovat. Síla v akci je praxe manifestace božství zde na Zemi - blažeností naplněná cesta, kterou sami jdeme.

Co Vás čeká a co Vám to přinese

  • Hluboké sebepoznávání
  • Léčení Vašich životních témat a vztahů
  • Povznášející a život-proměňující okamžiky
  • Silné rituály a podpora jemněhmotných úrovní
  • Meditační praxe a přesah do poznání Esence bytí
  • Lepší schopnost se smysluplně vymezit
  • Posílení osobní důstojnosti a sebedůvěry
  • Rozvíjení schopnosti rozlišovat
  • Posílení schopnosti tvořit v souladu s Vaší niternou pravdou
  • Vědomí vyššího smyslu a vnitřní naplnění

Praktické info

Cyklus je vhodný pro Ty z Vás, kdo jste s námi prošli cykly individuálních setkávání i pro Ty z Vás, kdo nás ještě osobně neznáte. Je možné se zúčastnit celého cyklu nebo jednotlivých bloků s tím, že preferovat budeme Ty, kteří se zúčastní celého cyklu.

Cena za jeden blok je 2200 Kč v případě, že se účastníte celého cyklu. Cyklus je možné zaplatit celý nebo na splátky podle domluvy. 

Cena za jeden blok je 2500 Kč v případě, že se hlásíte jen na některý z bloků.

Po přihlášení budete vyzváni k zaplacení zálohy.

Pokud se opravdu chcete účastnit, ale Vaše finanční situace Vám neumožňuje uhradit plnou částku, ozvěte se nám a my Vám vyjdeme vstříc.

Skupina bude menší a tak bude prostor věnovat se přímo Vašim tématům.

Setkání budou probíhat ve velkém sálu hotelu Bouzov a v našem centru Chrám poznání v Bouzově u Olomouce. Pokud budete chtít v Bouzově či okolí zůstat přes noc, doporučujeme Vám rezervovat si místo co nejdříve.

Setkáními Vás budeme provázet oba dva. Naši partnerskou spolupráci lidé velmi oceňují a vnímají její sílu.

Těšíme se na společnou cestu!

Kushi a Nammo

Pokud se hlásíte pouze na některý z bloků cyklu, napište nám do vzkazu, o který máte zájem. Děkujeme.

Čekala jsem super rychlej výstřel někam, kde budu v souladu se sebou, svým životem a nebudu mít už nikdy žádnej problém. Jasně, trochu přeháním. Ale čekala jsem, že někam tam se přiblížím a posunu. A taky, že jo. Přiblížila jsem se k sobě, tam někde v prostoru mezi dvěma myšlenkami. Našla jsem svoji živost a energii ve spojení s dechem a pohybem. Dovolila jsem si otevřít, vyvětrat a propustit některý starý bolesti. Díky tomu, co se podařilo na retreatu otevřít, otevřela se cesta mezi mnou a mojí mámou. Cesta k uzdravení našeho vztahu, cesta k uzdravení toho zraněnýho dítěte ve mně. Máma mě požádala o odpuštění. A najednou nebylo co odpouštět. Určitě doporučuju všem, kteří se chtějí někam s láskou posunout. Věřím, že Nammo a Kushi to dělají tak, že každý se posune právě tam, kam v tu chvíli potřebuje a tam, kam je připraven. Děkuju!
Petra
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Ahoj Nammo a Kushi, jsem velmi ráda, za čas strávený ve Vaší přítomnosti. Dělo se toho pro mě hodně...uvědomění osobní síly a zodpovědnosti, zároveň jemné a láskyplné navedení zpět "domů" sama k sobě a příjímání sama sebe taková, jaká teď právě jsem. S láskou a vděčností i s těmi nedokonalostmi, strachy a obavami. Tedy alespoň v takové míře, v jaké to teď je možné. Jsem vděčná za každé setkání s Vámi a vnímám z něj vždy ryzost, lásku a pravdivost života takový jaký je. Bez nějakých přetvářek. Velké životní zkušenosti, které se prolínají ve Vaší práci... A hlavně velké pochopení, soucit, jemnost i ráznost tam, kde jsou potřeba. Prožití jemnosti, láskyplnosti a radosti v životě. Zároveň ukotvení nohama "pevně na zemi" i v náročných situacích. Děkuji za to, že jsem mohla opět najít v sobě odvahu a motivaci k dalším krokům v životě. Děkuji za Vaší práci, kterou děláte.
Lucie
Ráda bych vyjádřila zpětnou vazbu ke všemu, čím jsem s Tebou/ Vámi mohla projít. Je pro mě nevyslovitelné, jak šťastná za to jsem. A jak velké to pro mě je. To, co cítím já jako nejsilnější, je OBROVSKÁ SVOBODA - ukazuje se to na běžných věcech, třeba cokoli říct, udělat, zeptat se, napsat zprávu, atd. Necítím okolo Tebe/Vás žádnou bariéru nedotknutelnosti nebo "uctívačnosti", fanatismu...a přesto nezpochybnitelnou posvátnost, zář a mistrovství. Jsem okouzlena tím, že to mohu vidět a cítit, že i TOHLE existuje a v tom právě cítím tu pravost! Zároveň bych chtěla napsat jak důležitá je pro mě Vaše společná cesta působení. Vy dva jako partneři vedle sebe i v "práci" a ještě v takové bez boje...s tím jde i pohled MUŽE i ŽENY na věc. A vnímám to potom jako celistvé a krásně léčivé.
Adéla