Návrat síly

cyklus skupinových terapií a rituálů

11.5. ~ 15.6. ~ 6.7. ~ 10.8.

vždy od 10:00 do 18:30

Velký sál hotelu Bouzov a Chrám poznání

Bouzov

Je možné se zúčastnit jak celého cyklu tak pouze jednotlivých bloků.

Potenciál mnohých z nás je často přikrytý dekou bludných přesvědčení. Systémy těchto iluzí člověka poutají, vytvářejí dojmy slabosti a vrhají nás do ponižujících interakcí s druhými a se světem celkově. Ztrácí se tak lidské štěstí, důstojnost, láska a moudrost a přitom jsme všichni bytosti s tak výjimečnými možnostmi.

Vytvořili jsme proto novou nabídku skupinových terapií a rituálů, která v nás dozrála po letech sezení individuálních. Skupinová práce nabízí mnohem širší pole možností a rituální pole je zdrojem velmi cenných zkušeností.

Záměrem tohoto cyklu je návrat "odevzdané síly", kterou jsme zanechali u rodičů, učitelů, šéfů, přátel nebo partnerů. Tuto sílu můžete vnímat jako esenciální energii Zdroje. Je to energie, která je sama sebou naplněná, je láskou a celistvá. 

Skrze jednotlivá setkání se budeme prostřednictvím různých způsobů ať už konstelačně, v meditacích, prožitkových cvičeních i rituálech, které sami tvoříme a ukazují se nám ve vizích, propracovávat k místům, kde ji nežijete.

Pracujeme oba velmi intuitivně, v naladění se na potřeby přítomných bytostí a v souladu s jejich cestou. Skrze naše vhledy, s láskou k vnitřnímu naplnění, celistvosti a svobodě vedeme a podporujeme druhé čistě.

Vše se potom zjeví prostoupeno onou silou, která Vám mimojiné dává i odvahu jednat, což je v tomto čase velmi aktuální. Rozvíjení našeho potenciálu již zdaleka není jen otázkou života jednotlivce. Budoucnost celé společnosti nyní stojí na těch, kteří mají sílu konat v souladu se záměry podporujícími život a přinášejícími rovnováhu.

Cyklus "Návrat síly" je voláním po zdravějším světě, který se může zrodit jedině skrze Vás, skrze Vaši znovuobjevenou moudrost, sílu a lásku v akci. Je to cyklus jednodenních setkání zaměřený na osobní posílení, rozvoj schopnosti rozlišovat a hlubší rovinu sebepoznání s reálným dopadem na Váš život.

Bloky cyklu

11.5. ~ Budujeme základy

struktury oběti a síla tvořit

V úvodním bloku se zaměříme na struktury oběti, v nichž se obvykle síla ztrácí. Podíváme se na ně z více rovin jak je naším zvykem. Ukážeme Vám jak vznikly Vaše vnitřní psychologické díry a provedeme Vás rituálem jejich dosycování. V druhé fázi dne se na vše podíváme z širší perspektivy vyšší dokonalosti, která je nejmocnějším lékem na jakoukoliv ochotu vnímat se jako oběť okolností. Začne se Vám  vracet síla, nahlédnete dětské strategie jak něco získat a Vaše uvědomění se posune směrem k vědomí zodpovědného tvůrce. 

15.6. ~ Odevzdaná síla

závislosti a zdroj v sobě

Na tomto setkání se podíváme na Vaši ochotu odevzdávat svou sílu vnějším objektům ať už jsou to vztahy, práce nebo především představy druhých o tom, jací byste měli být, které jste přijali za své. Budeme očišťovat Vaše pojetí sebe sama od nánosů bludných "pravd" a provedeme Vás rituálem odpoutání od rodových polí, který má potenciál věcmi hodně zahýbat. Celkově si během dne budete brát zpět sílu, která uvízla v různých bodech Vaší karmické cesty.

6.7. ~ My a naše vztahy

jak zůstat sám sebou a zároveň otevřený v mezilidských vztazích

Ve vztazích je tak lehké se ztratit a nemusí to zdaleka být vztahy partnerské. Jsme sociální bytosti a jako celek se potřebujeme v lásce a respektu propojit, abychom dokázali tento svět proměnit. Zároveň si asi dobře uvědomujete, že to není vždy snadné. V tomto bloku cyklu Vám nabídneme náš náhled na vztahovou inteligenci. Budeme se věnovat tomu, co Vás uzavírá, a zaměřovat se na opětovné otevření a propojení. Budeme kultivovat schopnost zůstat v kontaktu s druhými "sami sebou", aniž bychom ztvrdli a stali se bezohlednými. Budeme uvolňovat strach ze sdílení svých talentů a darů a budeme si povídat o porozumění a soucitu. Jen když se každý dotkneme vlastní důstojnosti a tato důstojnost se stane tvořivou silou niterných impulzů našich srdcí, potom se staneme silnou společností.

10.8. ~ Síla vědomí v akci

vědomé sebevyjádření v každodenní realitě

Završením celého cyklu bude integrace rozšířených stavů vědomí zažívaných v průběhu meditační praxe do běžného fungování a podpora Vaší schopnosti aktivně konat v souladu s Vaší niternou pravdou. Zaměříme se na schopnost rozlišit "hlas Vašeho Srdce", na jeho sebezpochybňování a obavu ho následovat. Ukážeme Vám, že jít cestou svého srdce je ta největší medicína. Následujete tak totiž samotného Boha a začínáte ochutnávat hojnost a blaženost služby vyššímu principu. Jste pevně ukotvení v mystickém poznání božství a zároveň neztrácíte kontakt s všední realitou praktického fungování. To je to, v čem Vás budeme podporovat. Síla v akci je praxe manifestace božství zde na Zemi - blažeností naplněná cesta, kterou sami jdeme.

Co Vás čeká a co Vám to přinese

  • Hluboké sebepoznávání
  • Léčení Vašich životních témat a vztahů
  • Povznášející a život-proměňující okamžiky
  • Silné rituály a podpora jemněhmotných úrovní
  • Meditační praxe a přesah do poznání Esence bytí
  • Lepší schopnost se smysluplně vymezit
  • Posílení osobní důstojnosti a sebedůvěry
  • Rozvíjení schopnosti rozlišovat
  • Posílení schopnosti tvořit v souladu s Vaší niternou pravdou
  • Vědomí vyššího smyslu a vnitřní naplnění

Praktické info

Cyklus je vhodný pro Ty z Vás, kdo jste s námi prošli cykly individuálních setkávání i pro Ty z Vás, kdo nás ještě osobně neznáte. Je možné se zúčastnit celého cyklu nebo jednotlivých bloků s tím, že preferovat budeme Ty, kteří se zúčastní celého cyklu.

Cena za jeden blok je 2200 Kč v případě, že se účastníte celého cyklu. Cyklus je možné zaplatit celý nebo na splátky podle domluvy. 

Cena za jeden blok je 2500 Kč v případě, že se hlásíte jen na některý z bloků.

Po přihlášení budete vyzváni k zaplacení zálohy.

Pokud se opravdu chcete účastnit, ale Vaše finanční situace Vám neumožňuje uhradit plnou částku, ozvěte se nám a my Vám vyjdeme vstříc.

Skupina bude menší a tak bude prostor věnovat se přímo Vašim tématům.

Setkání budou probíhat ve velkém sálu hotelu Bouzov a v našem centru Chrám poznání v Bouzově u Olomouce. Pokud budete chtít v Bouzově či okolí zůstat přes noc, doporučujeme Vám rezervovat si místo co nejdříve.

Setkáními Vás budeme provázet oba dva. Naši partnerskou spolupráci lidé velmi oceňují a vnímají její sílu.

Těšíme se na společnou cestu!

Kushi a Nammo

Pokud se hlásíte pouze na některý z bloků cyklu, napište nám do vzkazu, o který máte zájem. Děkujeme.

Čekala jsem super rychlej výstřel někam, kde budu v souladu se sebou, svým životem a nebudu mít už nikdy žádnej problém. Jasně, trochu přeháním. Ale čekala jsem, že někam tam se přiblížím a posunu. A taky, že jo. Přiblížila jsem se k sobě, tam někde v prostoru mezi dvěma myšlenkami. Našla jsem svoji živost a energii ve spojení s dechem a pohybem. Dovolila jsem si otevřít, vyvětrat a propustit některý starý bolesti. Díky tomu, co se podařilo na retreatu otevřít, otevřela se cesta mezi mnou a mojí mámou. Cesta k uzdravení našeho vztahu, cesta k uzdravení toho zraněnýho dítěte ve mně. Máma mě požádala o odpuštění. A najednou nebylo co odpouštět. Určitě doporučuju všem, kteří se chtějí někam s láskou posunout. Věřím, že Nammo a Kushi to dělají tak, že každý se posune právě tam, kam v tu chvíli potřebuje a tam, kam je připraven. Děkuju!
Petra
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Ahoj Nammo a Kushi, jsem velmi ráda, za čas strávený ve Vaší přítomnosti. Dělo se toho pro mě hodně...uvědomění osobní síly a zodpovědnosti, zároveň jemné a láskyplné navedení zpět "domů" sama k sobě a příjímání sama sebe taková, jaká teď právě jsem. S láskou a vděčností i s těmi nedokonalostmi, strachy a obavami. Tedy alespoň v takové míře, v jaké to teď je možné. Jsem vděčná za každé setkání s Vámi a vnímám z něj vždy ryzost, lásku a pravdivost života takový jaký je. Bez nějakých přetvářek. Velké životní zkušenosti, které se prolínají ve Vaší práci... A hlavně velké pochopení, soucit, jemnost i ráznost tam, kde jsou potřeba. Prožití jemnosti, láskyplnosti a radosti v životě. Zároveň ukotvení nohama "pevně na zemi" i v náročných situacích. Děkuji za to, že jsem mohla opět najít v sobě odvahu a motivaci k dalším krokům v životě. Děkuji za Vaší práci, kterou děláte.
Lucie
Ráda bych vyjádřila zpětnou vazbu ke všemu, čím jsem s Tebou/ Vámi mohla projít. Je pro mě nevyslovitelné, jak šťastná za to jsem. A jak velké to pro mě je. To, co cítím já jako nejsilnější, je OBROVSKÁ SVOBODA - ukazuje se to na běžných věcech, třeba cokoli říct, udělat, zeptat se, napsat zprávu, atd. Necítím okolo Tebe/Vás žádnou bariéru nedotknutelnosti nebo "uctívačnosti", fanatismu...a přesto nezpochybnitelnou posvátnost, zář a mistrovství. Jsem okouzlena tím, že to mohu vidět a cítit, že i TOHLE existuje a v tom právě cítím tu pravost! Zároveň bych chtěla napsat jak důležitá je pro mě Vaše společná cesta působení. Vy dva jako partneři vedle sebe i v "práci" a ještě v takové bez boje...s tím jde i pohled MUŽE i ŽENY na věc. A vnímám to potom jako celistvé a krásně léčivé.
Adéla