* Posvátné partnerství * 

víkendové setkání meditací a rituálů věnované hlubšímu sebepoznávání a léčení partnerských vztahů

Posvátným je pro nás partnerský vztah, který naplňuje svůj původní záměr, kdy muž a žena skrze společné sdílení rychleji dozrávají do svobody a štěstí. Posvátné v tomto kontextu tedy znamená také prvotně přirozené.

28. - 30.8. 2020

Trimurti Sacha retreat center ~ Lísek na Vysočině

Seminář je vhodný jak pro páry, tak pro jednotlivce a nezadané.

Vážení a milí, po více než 3 letech jsme tady opět s nabídkou vícedenního setkání s námi.

Stále více lidí se zajímá o to, jak žijeme a jak vypadá náš partnerský vztah. Lidé touží po vědomém partnerství, celkově se mezi muži a ženami dějí krásné velké změny a zároveň vidíme, i skrze párové terapie, že v tomto tématu je přítomno stále ještě mnoho zmatení.

Navazujeme také na naše zkušenosti ze silných celodenních rituálů "Láska do vztahů" v uplynulých letech.

Nabízíme pomocnou ruku na cestě sebepoznávání a péči o partnerskou intimitu v hlubokém víkendovém setkání. Posvátný partnerský vztah je totiž především ohňem sebepoznání a v tom spočívá jeho potenciál.

Máme za sebou velmi intenzivní cestu a stali se z nás milenci, kteří jsou si zároveň nejbližšími přáteli. Spolu jsme silní a sdílíme svou lásku. Spolu obohacujeme tento svět a je to velmi naplňující.

Na tomto víkendovém setkání s Vámi budeme naše žité zkušenosti sdílet.

Budeme se otevírat vnitřnímu Zdroji - Vědomí Jednoty - přítomnému Bytí, odkud energie Lásky přirozeně vyvěrá. Toto vnitřní "naplňování" je základní podmínkou pro fungující vztah. Prvotním vztahem je skutečně "vztah" s Existencí. Teprve potom můžete sdílet skutečnou Lásku a harmonii s druhou lidskou bytostí.

Budeme se také věnovat proměně tendencí, které ničí partnerskou intimitu a vzájemnou harmonii.

Skrze konstelační rituály, meditace a prožitková cvičení Vám budeme nabízet inspirace a podporu jak projít z frustrace, nespokojenosti nebo bolesti do vzájemného respektu, úcty a lásky. 

Vaše témata ze vztahů minulých i aktuálních tak mohou přirozeně vyvstávat a budou se léčit. Pokud přijdete v páru, posílíte vzájemnou intimitu a důvěru, pokud jste bez partnera, připravíte půdu pro jakýkoliv budoucí vztah.

Budeme se otevírat důvěře v druhé pohlaví a kontaktovat případné strachy, které tuto důvěru blokují. Budeme se věnovat tématu odpouštění a mužko-ženskému usmíření.

Promluvíme o vnitřní integraci polarit a skutečné sebelásce.

Budeme se věnovat zákonitostem vztahů i širším souvislostem toho, co všechno se může dít, když se spojí vědomá žena a muž, aby společně tvořili. Máme s tím bohaté zkušenosti.

V průběhu víkendu věnujeme prostor dechové Sufi meditaci a pranajámě, tiché relaxaci i Vipassaně, mantrám, tanci, praktické integraci do života, otázkám a odpovědím.

Provedeme Vás rituály mužsko-ženského usmíření a mystické svatby.

V průběhu víkendu nás bude hudbou doprovázet přítel Jakub Hronek alias Jiří Poutník, kterého jste mohli někteří zažít z jarních ohňových ceremonií. Čekají nás tak mantry i jeho autorské písně.

Okolní příroda a energetický prostor Trimurti nám budou podporou. 

Struktura programu je orientační. Vy, kdo nás znáte, víte, že reagujeme na potřeby skupiny a řídíme se vnitřním vedením. Odehraje se přesně to, co je pro zúčastněné aktuálně přínosné.

Čeká nás výživný a hluboce přínosný čas. Velmi se těšíme!

Co Vás čeká?

 • meditace a léčivé chvíle
 • konstelační práce
 • prožitková cvičení
 • rituál mužsko-ženského usmíření
  ...je konstelační rituál, v němž otevíráme prostor pro omluvu, uznání a usmíření. Bývá velmi silný a hluboce léčivý.
 • rituál mystické svatby
  ...je rituál, v němž věnujeme pozornost integraci mužské i ženské vnitřní polarity. Skrze harmonickou integraci polarit se člověk stává naplněným a svobodným.
 • prohloubení pochopení sebe sama
 • praktické návody jak na radostnější a zdravější vztahy
 • otázky a odpovědi
 • tanec, příroda, koupání

Praktické info

Adresa setkání : 

Sacha retreat center Trimurti
Lísek 11, Bystřice nad Pernštejnem 593 01
 
GPS
49.5736478N, 16.1518119E

Kontakt: https://trimurti.cz/kontakt-trimurti-retreat-center/

Registrace od 16 hodin v pátek 28.8. Začínáme večeří v 18 hodin a pokračujeme úvodním kruhem bloku v 19:30 hodin. Skončíme v neděli obědem ve 14 hodin.

Je možné zvolit výši lektorského příspěvku.

( Zvolenou výši příspěvku uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři. )

Uvědomujeme si, že v současné situaci mohou být pro někoho finance problém a tak jsme otevření různým možnostem jako jsou slevy v různé výši či účast výměnou za službu.

Zvýhodněný příspěvek (všichni, pro které je základní příspěvek příliš) ~ na vzájemné domluvě

Základní příspěvek ~ 3300 Kč ~ pro partnery 5500 Kč za oba

Sponzorský příspěvek (podpora budování centra Amrita) ~ 4400 Kč

Možnosti ubytování v Trimurti jsou :

vlastní stan ~ 300 Kč/os/noc

chatka ~ 400 Kč/os/noc

čtyřlůžkový pokoj ~ 450 Kč/os/noc

třílůžkový pokoj ~ 550 Kč/os/noc

dvoulůžkový pokoj ~ 600 Kč/os/noc

Strava formou vegetariánské plné penze vyjde na 700 Kč/os za celý víkend.

Na místě je možno zapůjčit si ložní prádlo v ceně 150 Kč/os/pobyt.

Počet míst je omezen. 

Bližší informace obdržíte v emailu cca týden před akcí.

Před akcí propojíme účastníky do spolujízd.

Těšíme se na Vás...

Kushi a Nammo

❤️

Setkáním Vás provedou Kushi a Nammo ~ manželé a spirituální průvodci individuálními i skupinovými procesy již osmým rokem. Společně napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou transformační skupiny a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce.

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

O tom jak pracujeme si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků

Drazí Kushi a Nammo, sobotní rituál Láska do vztahů byl pro nás naprosto nezapomenutelným zážitkem. Těžko hledáme slova, kterými by se to dalo popsat. Sedíme tu oba a znovu se vracíme k té hluboké a láskyplné energii. Byl to překrásný naplněný den, který jsme si užili a prožili společně jako pár i každý sám za sebe. Zároveň jsme velmi silně vnímali, že společná "práce" v kolektivním mužsko-ženském poli má takovou sílu a dopad, že to jen těžko můžeme dohlédnout. Po celou dobu jsme se cítili bezpečně a obdivujeme, s jakou empatií jste nás celým dnem provázeli. Vnímat Vás dva nejen jako průvodce, ale hlavně jako pár, je tak inspirativní. Vidět a cítit, jak dva lidé mohou tvořit tak úžasný a harmonický celek. Máme pocit, že jste krásní oba jako jednotlivci, ale Vaším spojením vzniká něco mnohonásobně silnějšího. A za tím vším cítíme Lásku. Děkujeme, že jsme u toho mohli být. Děkujeme za Vaši odvahu!
Kateřina a Josef
Těžko se hledají slova, celý den byl silnou zkušeností. Nejvýraznějším (překvapivým) momentem pro mě byl mužsko ženský hlavní rituál, kdy se mi v závěrečné fázi mikroskopicky rozvibrovalo celé tělo až do morku kostí. Kompletně jsem prostě vrněl. Nedělal jsem to, dělo se to. Princip odpuštění mě táhl daleko. Cítil jsem, že mě to vede za omluvu, modlitbu a uctívání. Až k úplnému odevzdání se.. Vnímal jsem, že tohle je asi kolektivní záležitost, protože svoji osobu jsem tam nevnímal. Zároveň to ale vnímám i osobně. Jako spoluúčast na tom všem co se dělo i děje. Takže co je osobní a co je kolektivní... Opravdu výživné. Vnímám to tak, že se tam udála opravdu velká společná práce. Taky skupina byla moc fajn. Další den mi až došlo jak to máte vlastně strukturované. Od osobní očisty a prohloubení se, přes společnou konstelační práci až do osobní harmonizace. Díky moc! Díky za vytvoření prostoru, že se tohle může v bezpečí a lásce dít!
Martin
Líbí se mi lehkost a lidskost, kterou jste vnášeli do své práce. Mám ráda tento způsob provázení. Pocit, že jste v kruhu s námi, držíte záměr a tam s citlivostí a hravostí provázíte skupinu. Cvičení opouštení starého a vstup do nového nastavení vnímání partnerství mi pomohl přejít z role oběti a zároveň pohrdání slabostí mužů do nastavení tvůrkyně partnerství, narovnání se do své síly a něčeho/někoho co neumím ještě popsat slovy a otevřela se tak s pomocí podpory u oltáře do odevzdání se Vyšší vůli či Já, k provázení se k mému Záměru partnerství nebo nové dimenzi partnerství. Cvičení smíření mužů a žen - tento rituál je obecně velmi silný, ale vždy záleží na tom, Koho je tam přítomnost a zde vaše Nad-osobní nastavení umožnilo vykonat jemně a přesto účinně velký přepis. Bylo vnímáno v celém mém těle. V rituálu jsem odložila ledovou královnu i za svůj rod a ženy mi podobné, dovolila jsem si nechat se vidět. Hned druhý den proces pokračoval uvolňováním zloby, nenávisti, tíhy, že už to neunesu, proudy slz, které otřásaly celé mé tělo a vyplavení jedovatého střepu ze srdce. A přišel nový rozšířený nádech. Přišel klid a vymývání rány. Tato spontánní autoterapie trvala hodinu. Vaše práce jede dál. Děkuji.
Lucie
Pár týdnů jsem se potýkala s tlakem ve svém těle i životě a posílám niterní sdílení uvědomění v těle po konstelačních prožitcích v kruzích "lásky a života s podmínkami" a "bezpodmínečné lásky života" : "Vidím své žíly ve stehnech, jak jsou krásné, plné tepla, měkkosti a hebkosti, spojuji se s velkými řekami naší planety a vidím tu krásu Země, mé žilní tepny "prorůstají" a spojují se vlákny se všemi řekami, s Matkou Zemí a mnou proudí teplo, měkko, hebko, milo." Silný pro mě byl rituál smíření (cítila jsem, že k vám mohu jet nejen pro svůj život, že mohu jet i pro změnu žen mého rodu a minulých inkarnací). Slyšet muže skrze slova omluv, cítit jejich energii (tu opravdovost ukončení bojů a tvoření míru ve vztazích) a vidět skrze jejich oči do duší i moci promluvit a omluvit se z velkých hloubek sebe sama bylo pro mne balzámem, hojivým elixírem minulosti, přítomnosti, budoucnosti. Vaše energie, kterou žijete a záříte se znásobila drahokamy, posvátnou geometrií i posvátným rodičovstvím. Rozpomenula jsem si na tak přirozenou energii lásky, bytí, života a mohu se s ní spojovat, kdykoliv budu chtít, budu potřebovat, každým nádechem a výdechem. Díky vám, díky, že jste.
Kateřina
Milí Kushi a Nammo, jsem vděčná, že jsem se partnerského rituálu mohla zúčastnit. Uvědomila jsem si tam, že jste pro mě opravdový klenot - v tom, co děláte a jak to děláte. Citlivě, ale do hloubky. S vhledy. A Vaše partnerské soužití je inspirativní a přináší naději. Oceňuju, že si na nic nehrajete a sdílíte různé osobní příběhy. Samotný seminář-rituál byl pro mě intenzivní, prožitkový, něco jsem si zvědomila, něco snad pouzdravovala - to se ještě ukáže. Silnou zkušenost jsem zažila v kruhu představujícím vztahy bez her a úniků, bylo to hodně nabíjející a nebyl důvod držet se v kruhu vztahů "starého typu". Interakce s muži byly taky moc zajímavé, pestré, mnohdy silné.
Keyra
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Milý Nammo, milá Kushi, mnohokrát Vám děkuji za seminář Láska do vztahů. Bylo to pro mne velmi obohacující. Témata, kterých jsme se dotkli, jsem měla už delší dobu v hlavě. Tak nějak teoreticky jsem to v hlavě věděla. Viděla jsem sama v sobě vnitřního muže i ženu a i důležitost toho, aby se vzájemně uctili. A i když jsem se snažila si to představit (přímo ten závěrečný rituál, který jsme tvořili na Vašem semináři), tak něco ve mně se tomu pořád bránilo. Nejspíš mé ego. Ale až po prožití Vašeho semináře jsem schopna to cítit i srdcem. Jako kdyby všechno najednou zapadlo na své místo. Cítím velkou vděčnost. A také vnitřní mír. Zase se těším na to, co mi život přinese. Děkuji Vám za to, co děláte.
Karolína