*DCERY ŠAKTI*

 

Meditační a integrační cyklus pro ženy

 

Podzim 2021

 

*5 celodenních kruhů, 8 individuálních setkání, 3 online kruhy*

 

Termíny kruhových setkání:

 

16.10. 2021

13.11. 2021

4.12. 2021

Víkend 14.-16.1. 2022

 

 

Čas:

 

10:00 – 19:00 hod.

 

Místo:

 

Centrum Amrita, Bouzov. okr. Olomouc

 

 

Termíny individuálních setkání:

 

V rozmezí pondělí až pátek v průběhu konání cyklu.

 

8 individuálních online setkání (skype, messenger nebo zoom) trvajícíh 45 minut.

 

(cca dvě setkání pro každou ženu za měsíc, na přesném termínu se domluvíme individuálně )

 

Termíny online podvečerních kruhů, trvajících dvě hodiny, si domluvíme po vzniku skupiny.

 

Meditace * Sebepoznání* Očista * Probouzení * Ceremonie * Posvátný oheň * Konstelace * Mantry * Sdílení * Tanec * Zpěv 

Milé ženy,

s radostí Vás zvu do další série oblíbených dlouhodobých ženských skupin.

Nabízím pěti-měsiční intenzivní cestu do hlubin poznání a proměn sebe sama i svého života.

Tak jak já jdu cestu do stále hlubšího odevzdání, i díky mým milovaným mistrům, mění a rozšiřuje se moje energetické pole a ovlivňuje to zákonitě vše co nabízím.

Někdy opouštím staré způsoby práce, abych dala prostor novému.

A tak přichází pozvání a volání k cyklu DCERY ŠAKTI. Dcery Života, přítelkyně mé duše, pojďme spolu být a tvořit. 

Každý cyklus se vytváří jedinečná skupina, která koná mnoho pohybů s blahodárným vlivem i na celek. Stále platí, že ženská energie na Zemi se narovnává, léčí a stoupá si na své místo.

Čeká nás cesta plná praxí, které vedou jak k očišťování našich těl, mysli a emocí, tak k nejhlubšímu přijetí sebe sama a života zde na Zemi, k poznání naší podstaty, k rozšíření skutečného vědomí který Jsme a jeho integraci do praktického života. Je to také ženská cesta spojení se Zemí a její duší, naslouchání přírodě a otevíraní se práce s elementy.

V průběhu cyklu se věnujeme celistvě různých úrovním Bytí a oblastem života.

Věnujeme se integraci STÍNŮ I DARŮ.

Záměrem cyklu je žít z vnitřního spojení se Zdrojem, v odevzdání se Existenci a z tohoto spojení prozařovat svůj život, konat své poslání.

Mým darem je "nakažlivá" důvěra a láska k Existenci, intuitivní jasné vhledy osobní i kolektivní, miluji být nástrojem života k proměnám a probouzení, v této chvíli již mnoha lidí a k navracení  každého do Lásky a pravdy k sobě a k otevření se hlubší realitě. Nesjme ani naše těla, ani naše emoce či podvědomé balíčky, jsme hlubším Bytím, v největší hloubce až ne-bytím.

Když se navracíme do tohoto hlubší Bytí a ne-bytí, dějí se zázraky v životě.

Mé programy jsou pro každou ženu, kterou srdce volá. Účastní se ženy různých zkušeností a mnoho žen ke mně přivede jejich duše pro prohloubení a spojení s Božkou realitou.

V poslední době jsou přiváděné často i ženy - lektorky atd., které jsou již roky na cestě, sami vedou nějakým způsobem ostatní a cítí volání po hlubším vedení a poznání.

Nalaďte se, a pokud rezonujete, můžete se přihlásit a já Vám dám vědět jak vnímám Vaší účast.

Pro ženy z předchozích cyklů je možné samozřejmě na cestě pokračovat, nikdy nejsou kruhy stejné...ani trošku 🙂

Sdílím zde i text s tématy z předchozího cyklu, který také stále platí:

Jsem inspirovaná reálnými příběhy, které potkávám ve své práci, kde někdy i po 20 letech práce na sobě vypadá vnější život lidí ve velkém nesouladu s jejich vnitřním bytím. Někdy i po 10 letech praktikování asán a manter chybí skutečné poznání Esence.

Má to vše své důvody.

Budeme se věnovat, prostupovat vědomím a prozařovat víc oblastí ve vašem životě - vztah k sobě jako k multidimenzionální bytosti - tělo fyzické, žena, dcera, matka, partnerka, duše, jednota...

Vztah k životu a Existenci - o čem to vlastně je, vztah ke hmotě, k mužům, k rodu, ke společnosti.

Jak je v souladu to co žiji doma s tím jak se chovám na seminářích, s přáteli či sama?

Pečuji a vnímám své tělo?

Komunikuji úpřimně se sebou i s okolím?

Jsem sama sebou v sexuálním spojení?

Čím jsem limitovaná?

Kdo jsem a čemu v každodennosti věnuji nejvíce pozornosti?

V jakém stavu se nacházím v průběhu celého dne?

Co to je skutečná meditace a proč v ní žít?

Jak vnímám bezpodmínečnou Lásku?

Jak se žije Božské v tom lidském?

Tvořím svůj život ze spojení se sebou, v hluboké důvěře, lásce a síle konání nebo mě ovládájí staré zvyky, strachy, programy, moje, rodové či kolektivní?

Těmto i dalším tématů, které budou v životě přítomné se budeme věnovat a proměňovat je.

Je čas poznat své Božské vědomí a žít jeho jedinečný projev v tomto těle.

Je čas nechat zářit celé Bytí v tělech.

Je čas otevřít se plné integraci.

Je čas rozhodovat se pro zdravé kroky.

Na kruhových setkáních bude vytvořené podpůrné pole Božského Vědomí, Šakti a průvodců, kde budeme hodně hýbat těly a otevírat čakry, skrze esenciální posvátný tanec, "grálové" praxe - očisty a spojování dělohy i Srdce, Gajátri recitace a další mantrovací praxe, dechové, klidné i dynamické meditace, zpěv, práci s elementy, Gaiou v krajině a ohňové ceremonie.

Proběhnou ohňové ceremonie nebo aráti rituály ke třem aspektům Šakti - Durga/Káli, Lakšmí a Sarasváti.

Kruhy budou posvátným prostorem pro hluboké potkání sebe sama, pro otevření se Vědomí, kterým Jsme a požehnání z "horních" světů. Pro očištění těl, duší a vyživení se sdílením a podporou.

Individuální setkání budou okamžikem pravdy a jasného vhledu do Vašich situací a témat.

Budeme se tam každý týden věnovat různým oblastem ve Vašem aktuálním životě a také věnujeme vždy čas pro zaměření pozornosti energetickým centrám v těle, skrze dechové meditace a vedenou aktivaci, se záměrem otevření a zprůchození.

To jak máme náš energetický systém průchozí a otevřený, má veliký vliv na mnoho našich prožitků a vnímaní reality, také na sílu manifestace, dokonce to má vliv na naší schopnost zažít a poznat rozšířený stav vědomí a přirozený stav blaženosti, klidu a míru.

Tento intenzivní cyklus je pro ženy, které jsou ochotné se naplno otevřít a nechat vstoupit do sebe i svého života světlo pravdy, lásky a síly.

Je pro ženy, které jsou ochotné spolupracovat a které jsou rozhodnuté být aktivní součástí svých proměn.

Je pro ženy, které chtějí převzít odpovědnost, touží se odevzdat Existenci a nechat se plnit tvořivou Šakti i rozvinout své jedinečné kvality.

Tento program nabízím pro menší počet žen. Je mým záměrem proniknout k Vám hluboce a proto potřebuji větší prostor pro individuální přístup.

Láska Vědomí, jeho jasnost, síla a moudrost je to kam směřujeme.

Nový člověk se nerodí z mysli, ani té s nejvyššími ideály...

Rodí se z prázdnoty Bytí. Tato prázdnota naplňuje celého člověka jiskřivou krásou, soucitnou láskou, vesmírnou moudrostí, vitálním zdravím a velkou silou.

Je to cesta kotvení Božského v lidském.

Není zde lpění ani chtivost ega. Nic nám nepatří.

Je zde svobodné zářivé Bytí v akci zvané život na Zemi.

Koho to inspiruje a rezonuje, jsem tu...❤️

Potkáme se v menší uzavřené skupině žen. 

Čeká nás

 • Pět celodenních setkání
 • Osm online individuálních setkání
 • Tři podvečerní online kruhy s praxí a sdílením
 • Ohňové ceremonie Durga-Lakšmí-Sarasváti
 • Práce s elementy
 • Zvědomování jádra témat, uvolnění, očista a léčení
 • Vyživující a podporující meditační a taneční praxe, ceremonie, podpora krystalů
 • Prohlubování a integrace poznání v každodenní realitě
 • Náhledové a rituální konstelace pro každou ženu, modlitby a mantry
 • Intuitivní promluvy na míru k Vám
 • Dechová a taneční Šakti praxe
 • Aktuální sdílení
 • Podpůrná facebooková skupina žen po celou dobu cyklu

Toto je jemná struktura a rámec, které se ale vzájemně prolínají a doplňují. Následně se vše bude hýbat podle energie a potřeb skupiny. Přirozeně se tím budeme dotýkat aspektů vnitřního dítěte, vnitřní ženy i muže. Celou cestu tímto cyklem se bude skrze Vaše vnitřní pohyby prozařovat i Váš rod a Vaše vztahy.

Těším se na cestu, milé ženy...

***Kushi se věnuje vedení transformačních ženských kruhů přibližně od roku 2012. Prošla mystickými výcviky ve vedení skupin a prožila i několik spontánních zasvěcení ke své práci. Aktuálně nabízí programy vycházející z vnitřní inspirace a velmi intuitivně podle potřeb skupiny. Její přístup se vyznačuje jasným vhledy do člověka, jeho podvědomí, do příčin témat i do hloubky duše a vyššího vědomí. Někdy je jako laskavá náruč, někdy nekompromisně utíná a konfrontuje iluze. Ve svých programech kombinuje terapeutické, šamanské i meditační cesty.***

Počet míst je omezen.

V Amritě je možné po domluvě před a po akci přespat.

Před jednotlivými akcemi vždy propojím účastníky do spolujízd.

Setkáními Vás provede Kushi Lenka, žena, manželka, matka, celistvá učitelka a průvodkyně individuálními i skupinovými procesy devátým rokem, tvůrkyně novodobých rituálů, vedených meditací a způsobů probouzení k vnitřní podstatě. Pátým rokem provází Cyklus ženských kruhů "Esence", jejichž forma a obsah se mění s proudem přítomnosti. Společně s manželem Nammem napsali Ebook "Světlo vědomého vztahu", provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce. Více o Kushi po kliknutí na fotku.

S Kushi se znám už několik let, prošla jsem si řadu společných akcí, společné ženské kruhy, individuální i partnerské konzultace. Poprvé jsem k ní přišla úplně zničená, polomrtvá po destruktivním vztahu, kdy jsem se dávala dokupy úplně na té nejzákladnější rovině, jak své tělo, tak svůj vztah k sobě i k životu. Pro mě to byl a je ten nejzásadnější a přelomový okamžik sebepoznání a oživování vědomí sama sebe a zpětně jsem za to, že jsem si vybrala právě Kushi a Namma nesmírně vděčná. Od té doby se toho strašně moc změnilo a přicházelo tolik aha momentů, které byly vždycky překonány něčím dalším, poodkrytím další vrstvy, stejně jako když had svléká svou kůži a pokaždé když další svléknu, děkuji ve vděčnosti tomu, že jsem si vybrala právě tuto cestu...cestu Života. Jak se snoubí mé osobní záměry s tím, kterým směrem vede Kushi, tak přišlo i vyslyšení volání Ženského kruhu Soulad bytí a života. Intenzitou, kterou nabízí (nabušený půlrok společnými ženskými kruhy a individuálními konzultacemi) šel tak do hloubky, že jsem konečně měla možnost dotknout se až těch mých dosud nejhlubších stínů, naučila jsem se je obejmout a přišel mi dar největší, objevila jsem v sobě místo, kde se neděje nic, kde je mír, kde není hodnocení, kde je Bůh. Poprvé v životě cítím, jaké to je mít kontakt se sebou, když se mám za jakýchkoliv okolností, v bolesti i nepohodlí, kam obrátit - domov...a je to jako pramen lásky, který léčí to všechno co ještě neodešlo, i když už mi neslouží. Je to dar zůstat neutrální a přitom milující ke všem částem sebe, z pozice toho skutečného Já, moudrého já v mém nitru. Je to dar tak živý a naplňující, že i já která jsem se vždycky tolik bála pustit svých domnělých jistot, jsem ochotna rozputit a propustit všechny tyto části sebe, které nejsou v souladu se Životem, ačkoli to dlouho bylo jediné mé "bezpečí". V duchu si vždycky říkám, že všechny mé modlitby byly vyslyšeny a děkuji z celého srdce za to. Vybrat si Kushi za svého průvodce pro mě znamená že už nejde uhnout stranou, nelze lhát si, zavírat oči, schovávat uši, ale že je čas a bezpečný prostor pro to otvírat vědomí laskavě a trpělivě a učit se vidět to co se zdálo být tak daleko a přitom je tak blízko. Je to cesta přímo k naší podstatě a za to si jí tolik moc vážím a děkuju <3 "
Eva
Kushi mě provází už přes dva roky. Její vnímavost a vidění snad všech lidských částí, je dechberoucí. Mám za to, že umí číst myšlenky. Díky ní jsem se naučila, že zvládat vnitřní procesy jde i v jemnosti. Pod jejím vedením jsem se naučila napojovat na své Vyšší Já, najít si své vlastní průvodce, důvěřovat svému tempu a bořit očekávání, co a jak má správně či špatně probíhat, a co u toho má či nemá člověk cítit. Není zastánkyně žádného slepého uctívání, vždy dává lidem důvěru, že jejich Vnitřní vedení ví přesně, co má dělat a když je potřeba, tak pomůže. Učí mě se na to naciťovat a klást si ty správné otázky. Když je ale potřeba rozlousknout nějakou tvrdší iluzi, dokáže být i hodně rázná. Což je potřeba, když máte tendence něco nevidět. Mě dovedla k tomu, abych dokázala naučené věci uvádět každý den do praxe. Díky ní jsem se i rozpomněla, jak je pro mě důležité tvořit a vidět krásu kolem sebe. Když pořádá nějaký seminář, je plný barevných a voňavých květů a nádherně zvolené hudby. Kushi je pro mě ztělesněním ženství, mateřství a partnerství. S Nammem tvoří pár, který se vzájemně doplňuje. Jsou opravdovou inspirací. Jak moc si vážím jejich práce - poslání, se ani nedá slovy popsat. Je tam jen hluboká vděčnost a poděkování.
Andrea
Účast na setkáních v rámci cyklu Čirá důstojnost s Kushi byla pro mě vyvrcholením téměř roční individuální práce. Během tohoto roku jsem se pod vedením Kushi dotýkala hlubokých strachů a bolestí, které léta blokovaly proud lásky a neustále mě držely v cyklu mých projekcí. Postupně tyto vrstvy odpadaly a odvibrovávaly se zpět do světla zdroje. Během setkání v ženském a kruhu (a i v období mezi nimi, protože podpůrná praxe a energie skupiny byla přítomná neustále) jsem byla svědkem přeměny holčičky v dospělou ženu. Vnitřní královna se mohla narovnat a začít zářit. Celá tato proměna se projevuje i v zrcadlení z mého okolí. Mám nyní pocit, že po mnoha letech je můj vnitřní a vnější svět v souladu. Moc děkuji Kushi za tuto práci, za vedení ke kořenům, za citlivou práci, při níž se člověk může ponořit do hlubin svého nevědomí a vpustit tam světlo a lásku.
Karolína
Děkuji Kushi, za to, že jsi vytvořila tuto cestu k ženě, královně, tvůrkyni, k mé duši, ke zdroji. Jsem nesmírně vděčná, že mohu na této cestě být. Po celou dobu od prvního setkání cítím velkou podporu a lásku. Tam, kde jsem dřív zmateně tloukla hlavou o zeď, bez sebemenšího pokroku, se dveře otevíraly v lehkosti, jasnosti. Ale i v bolesti, ze ztráty iluzí a poznávání pravdy o mně samotné, kdo vlastně jsem. Má bytost se konečně mohla otevřít svým strachům, protože jsi proto vytvořila prostor plný bezpečí a důvěry. Tím, že jsi mě "vrátila zpět na zem", jsem se začala vymotávat ze spleti duchovních iluzí. Hodně zbytečného odpadlo, hodně otázek vyvstalo, ale přicházely i odpovědi, od tebe pomocí vhledů, a také od nějaké části ve mně nebo ve vesmíru, od nichž jsem začala být schopna přijmout pomoc. Vyjasnil se jeden klíčový pocit, který mě provází celým životem, a to uvědomění mi přineslo osvobození. Tvé vedení k duchovní praxi a meditacím vytyčilo mé cestě pevné mantinely, které mi pomohly, abych se neztratila. Naprosto zásadní však pro mě bylo vidět na vlastní oči, že to funguje. Jakoby se obnovilo mé spojení s dobrem a láskou, cítím a vím, že ten proud hojnosti je tu i pro mě. Moudře si vytvořila tuto cestu, která nás vedla k samostatnosti. A přestože tento kruh skončí, ten pevný základ, který se během těchto setkání v mé bytosti vytvořil, mě povede dál. Cesta zpět již není :). Všechna slova díků se mi zdají nedostatečná v porovnání s tím, co vše mi bylo dáno. Děkuji Ti.
Monika
Milé ženy, cyklus čiré důstojnosti jsem si doslova vymodlila. Ať už Vás táhne cokoliv k tomuto kruhu, z celého srdce tento krok doporučuji a kdo se pro tento krok rozhodne, tomu přeji spousty soucitu se sebou samou a moře lásky, která Vás jistě nejen na konci cyklu zaplaví. Kushi bych popřála ať se jí vrátí všechna láska, kterou světu dává, ale to by se nám mohla rozpustit do lásky a to nechceme, my ji chceme tady na zemi 😀 Děkuji, děkuji, děkuji. S láskou Renata
Renata
Díky energii v ženském kruhu v rámci tohoto cyklu jsem zažila něco hlubokého, co se těžko popisuje slovy. Našla jsem v sobě prostor, který tam celou dobu byl, ale netušila jsem, jak moc je silný. Jak obrovské množství energie, lásky a zároveň klidu a důvěry se tam nachází. Tento prožitek vnímám jako světlo, ke kterému se můžu i v dobách největší temnoty vracet. Je tam i jasnost a odpovědi na všechny otázky, které kdy budu mít. Je to pocit smíření s tím, že ve mně může existovat negativita i temnota. Ale já už s ní nemusím bojovat. Stačí uznat její existenci, přijmout ji a nechat ji ozářit tímto světlem, které jako by ji spalovalo.. Zmizel tlak, který jsem na sebe vyvíjela, spojený s tím, abych už konečně věděla, někam se posunula a byla "dokonalejší". A prohloubilo se vědomí i celkový pocit plynutí a důvěry. I teď, když píšu tyto věty, vnímám formu negativity ve své mysli ve formě různých komentářů a pochybností, ale už nemám potřebuju se jich zbavit, abych pak byla dokonalá. Jen dýchám a vnímám ten nový prostor uvnitř sebe. Který už sice není tak silný, jako v ženském kruhu, ale pořád tam je. Dokážu se všem těmto komentářům i negativitě usmát bez toho, aniž bych je shazovala nebo s nimi bojovala. A to je taková úleva...:-) Mám pocit, jako bych během posledních měsíců prošla jakousi obrovskou transformací. Sice velice bolestivou, ale očišťující, osvobozující a léčivou. Je neuvěřitelné, jak jinak jsem se se ženami cítila poprvé a při posledním setkání. Při tom prvním jsem byla uzavřenější, zraněnější, pyšnější, vzpurnější.. Teď je to tak jiné, živé, radostné, silné, uvolňující.. Kushi, moc děkuju za laskavé vedení a trpělivost. Za vhledy, porozumění, soucit a vůbec za vytvoření něčeho takového. Provedla jsi mě něčím zázračným. Děkuju..
Pavla
Cítím velkou vděčnost, že se známe, že jsme se potkaly a stále se setkáváme v jemnosti a přirozenosti...vnímám Te jako poklad, který září a prozařuje vše kolem sebe, tak přirozeně jako když se jde nebo ji...veliká pokora...která učí už jen tím, že je...
Martina
Drahá Kushi, chtěla bych ti poděkovat ještě jednou s odstupem času...tak velké to bylo,já jsem se ani nemohla vyjádřit jak se cítím, neboť se ten stav nedal definovat ve chvíli sdílení slovy...děkuju za tvoje láskyplné vedeni,za tvoji jemnost a srozumitelnost, za nádherný rituál ,sílu a moc působení všech živlů...tak tiché a zároveň silné to bylo...opravdu odešlo něco,co už dlouho dřímalo v mém lůně ( moje perioda začala o týden dříve ještě na Bouzově po koupeli ve studánce ) a zároveň přišlo velké požehnáni,jako bych začala víc vnímat signály za oponou...jsem hluboce vděčná za tento den,zážitek i za tebe a moc se těším na další setkání a sdílení v nejhlubší pravdě a lásce ❤DEKUJU 💗💗💗"
R.
Milá Kushi, ještě jednou Ti chci poděkovat za celodenní ženský kruh. Opakovaně mi stačí už jenom zasednutí do kruhu a začnou se dít věci. Když promlouváš, tak to se mnou hýbe a transformuje mně cosi přítomného. Je cítit, že máš opravdu dobré "pomocníky" 🙂 Vždy odejdu v hloubce a spojení se sebou. Děkuji, že pro nás tvoříš...
Katka
Milá Kushi, ráda bych Ti poděkovala za Tvé vedení ženského kruhu. Vždy vnímám jak zasáhneš přesně jako šíp tam, kde je potřeba. Nečekala jsem že na ženském kruhu zažiji to, co znám z meditačním retreatu, stav Jednoty a vše-lásky. Děkuji, že pracuješ s tolika rovinami, s člověkem i Duchem.
Jana
Ahoj Kushi. Moc a moc bych ti chtěla poděkovat za Ženský medicínský kruh. Nemělo to chybu. Naprosto úžasný rituál od začátku až do konce.
Z.
Milá Kushi, chtěla bych ti ještě dodatečně poděkovat za to, jaký krásný čas jsi pro nás v sobotu vytvořila. Děkuji, že jsi nás nechala nahlídnout do té své bubliny 🙂 a zprostředkovala nám tolik moudrých slov a tak silnou podporu. Obdivuji to, jak pracuješ, tvůj přístup i sílu. Jsem ráda, že jsem poslechla volání své duše a byla tam s vámi. Ta energie, prožitky a všechny informace byly výjimečné :). Cítila jsem se nádherně.
A.
Ahoj Kushi, chtela jsem ti podekovat. Kazdy den si rikam, ze ti musim napsat, ale kazdy den mam pocit, ze by z toho vznikl roman takze dekuji jak jsem rekla u ohne za to, ze jsi a ze je tu ta moznost, ze nas provazis.
M.
Kushi, ještě jednou děkuji za sobotní den...Jsem vděčná, že jsem "ustála" okolnosti a rozhodla se pro sebe a jela...Posvátný oheň byl nádherný prožitek, všechny živly přítomny v jeden moment...to bylo....beze slov...Dívám se uvnitř na vše, co poslední rok nese a co jsem v sobotu také pocítila...Děkuji Ti.
Ž.