Ženský cyklus Esence

 

"ČIRÁ DŮSTOJNOST"

Termíny setkání:

 

12.10. 2019

23.11. 2019

14.12. 2019

 

**************************

Čas:

10:00 – 18:30 hod.

 

**************************

Místo:

Centrum Amrita v Bouzově nebo rekonstruovaný sál pod hradem Bouzov

(přesné informace dostanete po přihlášení)

 

Léčení * Očista * Ceremonie * Posvátný oheň

Konstelace * Modlitba * Sdílení * Probuzení

Milé ženy, zvu Vás do uceleného cyklu třech celodenních setkání s názvem "Čirá důstojnost". 

A co je to Čirá důstojnost?

Důstojnost je kvalita, která přichází, když se žena probouzí ke své přirozené energii přímo propojené se zdrojem - Láskou, Silou a Moudrostí. Je to kvalita sebe-si-vědomé a sebou naplněné ženy. A dostáváme se k ní, když máme mimo jiné pročištěné lůno, břicho, mysl i srdce od nánosů osobní i kolektivní historie - strachu, studu, viny, ponížení.

Když víme, kým Jsme.

Když se nestydíme za svou sexualitu, ani skrze ni nemanipulujeme. Když nepotlačujeme svoji intuici a radost a nežijeme ve strachu a destrukci.

A to je cesta, kterou naše maminky a babičky (a dále) měly málokdy možnost jít. 

Je to cesta léčení a probouzení našeho podvědomí a vědomí.

Cesta vědomé tvorby sebe i světa.

Když je žena ve svém nitru shrbená a potlačená, nežije svou Esenci a velmi často se nachází mimo svůj soulad, neprospívá to ani jejímu okolí, partnerovi, dětem atd.

Není ani možné aby si přitáhla do svého života partnera, s kterým tvoří harmonický vztah.

Je to možné po sebenaplnění, sebepřijetí a otevření se svému potenciálu.

Žena je požehnáním a darem, když Ví, kdo je, a je vyrovnaná se svým příběhem i se svými stíny. Když nehraje se sebou ani s okolím hry, komunikuje jasně a bezpodmínečně sebe i svět miluje. 

Jak už mě některé znáte, budeme pracovat s několika rovinami toho, co je možné. Skrze různorodé meditace, mantry, ceremonie, ohňové půdži, konstelace, satsangy, rituály atd. se budeme čistit, léčit a probouzet do zdroje všudepřítomného jasu Lásky a nekonečné inspirace.

Většinu praxe tvořím z přímé inspirace a reaguji na aktuální energetické pole skupiny, se kterou pracuji. Pomáhají mi k tomu světelné bytosti, Mistři i Božské sféry. 

Mým i jejich záměrem je Vaše osvobození do skutečné podstaty Bytí a Vaše spojení s Vyšším Já, které nese Váš plný tvůrčí potenciál a Vaše schopnost toto žít v každodenní realitě.

Pracuji s lidmi intenzivně 8 let a vím, že vše má svůj čas a postupnost. Také vím, že každý vědomý krok k sobě má smysl. Ženské kruhy miluji, přichází tam velká podpora Božské Matky a celé to hýbe světem.

Každá žena, která se uzdravuje a narovnává do důstojnosti, což je v podstatě zářivé světlo, může harmonizovat své okolí. Každá žena, která toto prakticky žije, pomáhá těm dalším skrze kolektivní informační pole.

Stát rovně a důstojně v záři svého Bytí a Srdce není pýcha. Ten, kdo zná sám sebe, je laskavou, silnou a moudrou bytostí, která Ví, kdy se má pokorně a s úctou poklonit, kdy rovně stát a nastavit hranici, kdy komu pomoci či nepomoci.

Pojďme to zkoumat a žít. Ráda Vás podpořím a inspiruji. Předávám to, co mě naučil Život skrze praxi mých vlastních životních zkušeností i skrze praxi průvodkyně již stovek lidí a jejich životních příběhů.

Potkáme se v uzavřené skupině žen.

Čekají nás

 • Léčení ženských zranění (i skrze dech dělohy) a osvobozování studu a strachu
 • Léčení rodu a rituály rodového požehnání
 • Rituály nejen vnitřní Královny
 • Otevíraní se partnerství ze sebenaplnění - rituály a meditace
 • Spojení s Vyšším Já a Univerzálním Vědomím
 • Nástroje vědomé tvůrkyně
 • Aktivace tvůrčího potenciálu
 • Ceremonie s krystalickou geometrií
 • Konstelace, modlitby a silné mantry
 • Posvátné rituály - ohňové půdži
 • Intuitivní promluvy a transformace na míru k Vám
 • Dechová, meditační a ochranní praxe
 • Tanec, sdílení, oslava

Bloky cyklu

 • 1. setkání
  Zvědomování témat, uvolnění, očista a léčení
 • 2.setkání
  Vyživující a podporující praxe, ceremonie, meditace
 • 3.setkání
  Prohlubování a integrace v každodenní realitě, aktivační ceremonie, oslava

Toto je jemná struktura a rámec. Následně se vše bude hýbat podle energie a potřeb skupiny. Přirozeně se tím budeme dotýkat aspektů vnitřního dítěte, vnitřní ženy i muže. Celou cestu tímto cyklem se bude skrze Vaše vnitřní pohyby prozařovat i Váš rod.

Záměr cyklu je velmi silný a již po přihlášení a potvrzení Vaší účasti s Vámi bude pracovat.

Veškeré informace obdržíte po přihlášení.

Těším se na to, milé ženy...

Setkáními Vás provede Kushi Lenka Marie, vědomá žena, manželka, matka, celistvá učitelka a průvodkyně individuálními i skupinovými procesy již osmým rokem, tvůrkyně novodobých rituálů, vedených meditací a způsobů probouzení k vnitřní podstatě. Čtvrtým rokem provází Cyklus ženských kruhů "Esence", jejichž forma a obsah se mění s proudem přítomnosti. Společně s manželem Nammem napsali Ebook "Světlo vědomého vztahu", provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou svatební i jiné rituály, transformační skupiny a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce. Více o Kushi po kliknutí na fotku.

Drahá Kushi, chtěla bych ti poděkovat ještě jednou s odstupem času...tak velké to bylo,já jsem se ani nemohla vyjádřit jak se cítím, neboť se ten stav nedal definovat ve chvíli sdílení slovy...děkuju za tvoje láskyplné vedeni,za tvoji jemnost a srozumitelnost, za nádherný rituál ,sílu a moc působení všech živlů...tak tiché a zároveň silné to bylo...opravdu odešlo něco,co už dlouho dřímalo v mém lůně ( moje perioda začala o týden dříve ještě na Bouzově po koupeli ve studánce ) a zároveň přišlo velké požehnáni,jako bych začala víc vnímat signály za oponou...jsem hluboce vděčná za tento den,zážitek i za tebe a moc se těším na další setkání a sdílení v nejhlubší pravdě a lásce ❤DEKUJU 💗💗💗"
Renata
Milá Kushi, ještě jednou Ti chci poděkovat za celodenní ženský kruh. Opakovaně mi stačí už jenom zasednutí do kruhu a začnou se dít věci. Když promlouváš, tak to se mnou hýbe a transformuje mně cosi přítomného. Je cítit, že máš opravdu dobré "pomocníky" 🙂 Vždy odejdu v hloubce a spojení se sebou. Děkuji, že pro nás tvoříš...
Katka
Milá Kushi, ráda bych Ti poděkovala za Tvé vedení ženského kruhu. Vždy vnímám jak zasáhneš přesně jako šíp tam, kde je potřeba. Nečekala jsem že na ženském kruhu zažiji to, co znám z meditačním retreatu, stav Jednoty a vše-lásky. Děkuji, že pracuješ s tolika rovinami, s člověkem i Duchem.
Jana
Ahoj Kushi. Moc a moc bych ti chtěla poděkovat za Ženský medicínský kruh. Nemělo to chybu. Naprosto úžasný rituál od začátku až do konce.
Žena
Milá Kushi, chtěla bych ti ještě dodatečně poděkovat za to, jaký krásný čas jsi pro nás v sobotu vytvořila. Děkuji, že jsi nás nechala nahlídnout do té své bubliny 🙂 a zprostředkovala nám tolik moudrých slov a tak silnou podporu. Obdivuji to, jak pracuješ, tvůj přístup i sílu. Jsem ráda, že jsem poslechla volání své duše a byla tam s vámi. Ta energie, prožitky a všechny informace byly výjimečné :). Cítila jsem se nádherně.
Žena
Ahoj Kushi, chtela jsem ti podekovat. Kazdy den si rikam, ze ti musim napsat, ale kazdy den mam pocit, ze by z toho vznikl roman takze dekuji jak jsem rekla u ohne za to, ze jsi a ze je tu ta moznost, ze nas provazis.
Žena
Kushi, ještě jednou děkuji za sobotní den...Jsem vděčná, že jsem "ustála" okolnosti a rozhodla se pro sebe a jela...Posvátný oheň byl nádherný prožitek, všechny živly přítomny v jeden moment...to bylo....beze slov...Dívám se uvnitř na vše, co poslední rok nese a co jsem v sobotu také pocítila...Děkuji Ti.
Žena