Ženský cyklus Esence 2020

 

"ČIRÁ DŮSTOJNOST"

Termíny setkání:

 

7.3. 2020

30.5. 2020

18.7. 2020

 

**************************

Čas:

10:00 – 18:30 hod.

 

**************************

Místo:

Centrum Amrita v Bouzově 

 

(přesnou adresu dostanete po přihlášení)

 

Léčení * Očista * Ceremonie * Posvátný oheň

Konstelace * Modlitba * Sdílení * Probuzení

Milé ženy, zvu Vás do druhého běhu uceleného cyklu třech celodenních setkání s názvem "Čirá důstojnost". 

Jsou to setkání utkaná z předávání aktuálně přijatého učení, meditací, ceremonií atd,. kde se někdy dějí proměny, na které jako duše čekáme velmi dlouho. Kde se mění skrze naše osobní pohyby i kolektivní proudy. Kde Vesmír a Země se s námi radují.

A co je to Čirá důstojnost?

Důstojnost je kvalita, která přichází, když se žena probouzí ke své přirozené energii přímo propojené se zdrojem - Láskou, Silou a Moudrostí. Je to kvalita sebe-si-vědomé a sebou naplněné ženy. A dostáváme se k ní, když máme mimo jiné pročištěné lůno, břicho, mysl i srdce od nánosů osobní i kolektivní historie - strachu, studu, viny, ponížení.

Když víme, kým Jsme.

Když se nestydíme za svou sexualitu, ani skrze ni nemanipulujeme. Když nepotlačujeme svoji intuici a radost a nežijeme ve strachu a destrukci.

A to je cesta, kterou naše maminky a babičky (a dále) měly málokdy možnost jít. 

Je to cesta léčení a probouzení našeho podvědomí a vědomí.

Cesta vědomé tvorby sebe i světa.

Když je žena ve svém nitru shrbená a potlačená, nežije svou Esenci a velmi často se nachází mimo svůj soulad, neprospívá to ani jejímu okolí, partnerovi, dětem atd.

Není ani možné aby si přitáhla do svého života partnera, s kterým tvoří harmonický vztah.

Je to možné po sebenaplnění, sebepřijetí a otevření se svému potenciálu.

Žena je požehnáním a darem, když Ví, kdo je, a je vyrovnaná se svým příběhem i se svými stíny. Když nehraje se sebou ani s okolím hry, komunikuje jasně a bezpodmínečně sebe i svět miluje. 

Jak už mě některé znáte, budeme pracovat s několika rovinami toho, co je možné. Skrze různorodé meditace, mantry, ceremonie, ohňové půdži, konstelace, satsangy, rituály atd. se budeme čistit, léčit a probouzet do zdroje všudepřítomného jasu Lásky a nekonečné inspirace.

Většinu praxe tvořím z přímé inspirace a reaguji na aktuální energetické pole skupiny, se kterou pracuji. Pomáhají mi k tomu světelné bytosti, Mistři i Božské sféry. 

Mým i jejich záměrem je Vaše osvobození do skutečné podstaty Bytí a Vaše spojení s Vyšším Já, které nese Váš plný tvůrčí potenciál a Vaše schopnost toto žít v každodenní realitě.

Pracuji s lidmi intenzivně 9 let a vím, že vše má svůj čas a postupnost. Také vím, že každý vědomý krok k sobě má smysl. Ženské kruhy miluji, přichází tam velká podpora Božské Matky a celé to hýbe světem.

Každá žena, která se uzdravuje a narovnává do důstojnosti, což je v podstatě zářivé světlo, může harmonizovat své okolí. Každá žena, která toto prakticky žije, pomáhá těm dalším skrze kolektivní informační pole.

Stát rovně a důstojně v záři svého Bytí a Srdce není pýcha. Ten, kdo zná sám sebe, je laskavou, silnou a moudrou bytostí, která Ví, kdy se má pokorně a s úctou poklonit, kdy rovně stát a nastavit hranici, kdy komu pomoci či nepomoci.

Pojďme to zkoumat a žít. Ráda Vás podpořím a inspiruji. Předávám to, co mě naučil Život skrze praxi mých vlastních životních zkušeností i skrze praxi průvodkyně již stovek lidí a jejich životních příběhů.

Potkáme se v uzavřené skupině žen. 

Čekají nás

 • Léčení ženských zranění (i skrze dech dělohy) a osvobozování studu a strachu
 • Léčení rodu a rituály rodového požehnání
 • Rituály nejen vnitřní Královny
 • Otevíraní se partnerství ze sebenaplnění - rituály a meditace
 • Spojení s Vyšším Já a Univerzálním Vědomím
 • Nástroje vědomé tvůrkyně
 • Aktivace tvůrčího potenciálu
 • Ceremonie s krystalickou geometrií
 • Konstelace, modlitby a silné mantry
 • Posvátné rituály - ohňové půdži
 • Intuitivní promluvy a transformace na míru k Vám
 • Dechová, meditační a ochranní praxe
 • Tanec, sdílení, oslava
 • Voňavý speciální dárek
 • Podpůrná skupina žen
  Podle zájmu sdílíme také v uzavřené facebookové skupině

Bloky cyklu

 • 1. setkání
  Zvědomování témat, uvolnění, očista a léčení
 • 2.setkání
  Vyživující a podporující praxe, ceremonie, meditace
 • 3.setkání
  Prohlubování a integrace v každodenní realitě, aktivační ceremonie, oslava

Toto je jemná struktura a rámec, které se ale vzájemně prolínají a doplňují. Následně se vše bude hýbat podle energie a potřeb skupiny. Přirozeně se tím budeme dotýkat aspektů vnitřního dítěte, vnitřní ženy i muže. Celou cestu tímto cyklem se bude skrze Vaše vnitřní pohyby prozařovat i Váš rod.

Záměr cyklu je velmi silný a již po přihlášení a potvrzení Vaší účasti s Vámi bude pracovat.

Veškeré informace obdržíte po přihlášení.

Těším se na to, milé ženy...

Setkáními Vás provede Kushi Lenka Marie, vědomá žena, manželka, matka, celistvá učitelka a průvodkyně individuálními i skupinovými procesy devátým rokem, tvůrkyně novodobých rituálů, vedených meditací a způsobů probouzení k vnitřní podstatě. Pátým rokem provází Cyklus ženských kruhů "Esence", jejichž forma a obsah se mění s proudem přítomnosti. Společně s manželem Nammem napsali Ebook "Světlo vědomého vztahu", provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou svatební i jiné rituály, transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce. Více o Kushi po kliknutí na fotku.

Účast na setkáních v rámci cyklu Čirá důstojnost s Kushi byla pro mě vyvrcholením téměř roční individuální práce. Během tohoto roku jsem se pod vedením Kushi dotýkala hlubokých strachů a bolestí, které léta blokovaly proud lásky a neustále mě držely v cyklu mých projekcí. Postupně tyto vrstvy odpadaly a odvibrovávaly se zpět do světla zdroje. Během setkání v ženském a kruhu (a i v období mezi nimi, protože podpůrná praxe a energie skupiny byla přítomná neustále) jsem byla svědkem přeměny holčičky v dospělou ženu. Vnitřní královna se mohla narovnat a začít zářit. Celá tato proměna se projevuje i v zrcadlení z mého okolí. Mám nyní pocit, že po mnoha letech je můj vnitřní a vnější svět v souladu. Moc děkuji Kushi za tuto práci, za vedení ke kořenům, za citlivou práci, při níž se člověk může ponořit do hlubin svého nevědomí a vpustit tam světlo a lásku.
Karolína
Děkuji Kushi, za to, že jsi vytvořila tuto cestu k ženě, královně, tvůrkyni, k mé duši, ke zdroji. Jsem nesmírně vděčná, že mohu na této cestě být. Po celou dobu od prvního setkání cítím velkou podporu a lásku. Tam, kde jsem dřív zmateně tloukla hlavou o zeď, bez sebemenšího pokroku, se dveře otevíraly v lehkosti, jasnosti. Ale i v bolesti, ze ztráty iluzí a poznávání pravdy o mně samotné, kdo vlastně jsem. Má bytost se konečně mohla otevřít svým strachům, protože jsi proto vytvořila prostor plný bezpečí a důvěry. Tím, že jsi mě "vrátila zpět na zem", jsem se začala vymotávat ze spleti duchovních iluzí. Hodně zbytečného odpadlo, hodně otázek vyvstalo, ale přicházely i odpovědi, od tebe pomocí vhledů, a také od nějaké části ve mně nebo ve vesmíru, od nichž jsem začala být schopna přijmout pomoc. Vyjasnil se jeden klíčový pocit, který mě provází celým životem, a to uvědomění mi přineslo osvobození. Tvé vedení k duchovní praxi a meditacím vytyčilo mé cestě pevné mantinely, které mi pomohly, abych se neztratila. Naprosto zásadní však pro mě bylo vidět na vlastní oči, že to funguje. Jakoby se obnovilo mé spojení s dobrem a láskou, cítím a vím, že ten proud hojnosti je tu i pro mě. Moudře si vytvořila tuto cestu, která nás vedla k samostatnosti. A přestože tento kruh skončí, ten pevný základ, který se během těchto setkání v mé bytosti vytvořil, mě povede dál. Cesta zpět již není :). Všechna slova díků se mi zdají nedostatečná v porovnání s tím, co vše mi bylo dáno. Děkuji Ti.
Monika
Milé ženy, cyklus čiré důstojnosti jsem si doslova vymodlila. Ať už Vás táhne cokoliv k tomuto kruhu, z celého srdce tento krok doporučuji a kdo se pro tento krok rozhodne, tomu přeji spousty soucitu se sebou samou a moře lásky, která Vás jistě nejen na konci cyklu zaplaví. Kushi bych popřála ať se jí vrátí všechna láska, kterou světu dává, ale to by se nám mohla rozpustit do lásky a to nechceme, my ji chceme tady na zemi 😀 Děkuji, děkuji, děkuji. S láskou Renata
Renata
Díky energii v ženském kruhu v rámci tohoto cyklu jsem zažila něco hlubokého, co se těžko popisuje slovy. Našla jsem v sobě prostor, který tam celou dobu byl, ale netušila jsem, jak moc je silný. Jak obrovské množství energie, lásky a zároveň klidu a důvěry se tam nachází. Tento prožitek vnímám jako světlo, ke kterému se můžu i v dobách největší temnoty vracet. Je tam i jasnost a odpovědi na všechny otázky, které kdy budu mít. Je to pocit smíření s tím, že ve mně může existovat negativita i temnota. Ale já už s ní nemusím bojovat. Stačí uznat její existenci, přijmout ji a nechat ji ozářit tímto světlem, které jako by ji spalovalo.. Zmizel tlak, který jsem na sebe vyvíjela, spojený s tím, abych už konečně věděla, někam se posunula a byla "dokonalejší". A prohloubilo se vědomí i celkový pocit plynutí a důvěry. I teď, když píšu tyto věty, vnímám formu negativity ve své mysli ve formě různých komentářů a pochybností, ale už nemám potřebuju se jich zbavit, abych pak byla dokonalá. Jen dýchám a vnímám ten nový prostor uvnitř sebe. Který už sice není tak silný, jako v ženském kruhu, ale pořád tam je. Dokážu se všem těmto komentářům i negativitě usmát bez toho, aniž bych je shazovala nebo s nimi bojovala. A to je taková úleva...:-) Mám pocit, jako bych během posledních měsíců prošla jakousi obrovskou transformací. Sice velice bolestivou, ale očišťující, osvobozující a léčivou. Je neuvěřitelné, jak jinak jsem se se ženami cítila poprvé a při posledním setkání. Při tom prvním jsem byla uzavřenější, zraněnější, pyšnější, vzpurnější.. Teď je to tak jiné, živé, radostné, silné, uvolňující.. Kushi, moc děkuju za laskavé vedení a trpělivost. Za vhledy, porozumění, soucit a vůbec za vytvoření něčeho takového. Provedla jsi mě něčím zázračným. Děkuju..
Pavla
Cítím velkou vděčnost, že se známe, že jsme se potkaly a stále se setkáváme v jemnosti a přirozenosti...vnímám Te jako poklad, který září a prozařuje vše kolem sebe, tak přirozeně jako když se jde nebo ji...veliká pokora...která učí už jen tím, že je...
Martina
Drahá Kushi, chtěla bych ti poděkovat ještě jednou s odstupem času...tak velké to bylo,já jsem se ani nemohla vyjádřit jak se cítím, neboť se ten stav nedal definovat ve chvíli sdílení slovy...děkuju za tvoje láskyplné vedeni,za tvoji jemnost a srozumitelnost, za nádherný rituál ,sílu a moc působení všech živlů...tak tiché a zároveň silné to bylo...opravdu odešlo něco,co už dlouho dřímalo v mém lůně ( moje perioda začala o týden dříve ještě na Bouzově po koupeli ve studánce ) a zároveň přišlo velké požehnáni,jako bych začala víc vnímat signály za oponou...jsem hluboce vděčná za tento den,zážitek i za tebe a moc se těším na další setkání a sdílení v nejhlubší pravdě a lásce ❤DEKUJU 💗💗💗"
R.
Milá Kushi, ještě jednou Ti chci poděkovat za celodenní ženský kruh. Opakovaně mi stačí už jenom zasednutí do kruhu a začnou se dít věci. Když promlouváš, tak to se mnou hýbe a transformuje mně cosi přítomného. Je cítit, že máš opravdu dobré "pomocníky" 🙂 Vždy odejdu v hloubce a spojení se sebou. Děkuji, že pro nás tvoříš...
Katka
Milá Kushi, ráda bych Ti poděkovala za Tvé vedení ženského kruhu. Vždy vnímám jak zasáhneš přesně jako šíp tam, kde je potřeba. Nečekala jsem že na ženském kruhu zažiji to, co znám z meditačním retreatu, stav Jednoty a vše-lásky. Děkuji, že pracuješ s tolika rovinami, s člověkem i Duchem.
Jana
Ahoj Kushi. Moc a moc bych ti chtěla poděkovat za Ženský medicínský kruh. Nemělo to chybu. Naprosto úžasný rituál od začátku až do konce.
Z.
Milá Kushi, chtěla bych ti ještě dodatečně poděkovat za to, jaký krásný čas jsi pro nás v sobotu vytvořila. Děkuji, že jsi nás nechala nahlídnout do té své bubliny 🙂 a zprostředkovala nám tolik moudrých slov a tak silnou podporu. Obdivuji to, jak pracuješ, tvůj přístup i sílu. Jsem ráda, že jsem poslechla volání své duše a byla tam s vámi. Ta energie, prožitky a všechny informace byly výjimečné :). Cítila jsem se nádherně.
A.
Ahoj Kushi, chtela jsem ti podekovat. Kazdy den si rikam, ze ti musim napsat, ale kazdy den mam pocit, ze by z toho vznikl roman takze dekuji jak jsem rekla u ohne za to, ze jsi a ze je tu ta moznost, ze nas provazis.
M.
Kushi, ještě jednou děkuji za sobotní den...Jsem vděčná, že jsem "ustála" okolnosti a rozhodla se pro sebe a jela...Posvátný oheň byl nádherný prožitek, všechny živly přítomny v jeden moment...to bylo....beze slov...Dívám se uvnitř na vše, co poslední rok nese a co jsem v sobotu také pocítila...Děkuji Ti.
Ž.