Nový začátek

Zimní Slunovrat 2020

Posvátný oheň, aktuální vedená meditace, očista, oslava s ceremoniálním kakaem

20.12. 2020

 

10:00 - 18:00

 

 Centrum Amrita

Bouzov

Vážení a milí, zveme Vás k vědomému spolu Bytí do kruhu "Nových začátků" v silném čase, který na zimní slunovrat přichází. 

Tento rok bude navíc provázen mocným planetárním aspektem, kdy Jupiter v konjunkci se Saturnem společně vstoupí do znamení Vodnáře. Tato konstelace poukazuje krom jiného i na nový začátek vyznačující se zcela novou úrovní svobody. Čeká nás čas velmi plodný.

Celosvětově se bude setkávat mnoho skupin a my se tak přirozeně zapojíme do sítě Jednotného Srdce.

Společně vytvoříme prostor, v němž budete schopni nahlédnout hlouběji do sebe sama a přiblížit se ke zdroji vnitřní stability, moudrosti a naplnění, což je v současném dění to zcela nejpodstatnější.

Čeká nás vnitřní nahlížení, energetická očista, aktuální vedená meditace, posvátný oheň nového začátku, oslava s ceremoniálním kakaem, tanec a společný zpěv manter.

Součástí jako obvykle budou naše vhledy individuální i kolektivní a odpovědi na dotazy účastníků.

Co Vás čeká

  • Očista, vnitřní propojení
  • Vedená meditace s Kushi
  • Posvátný oheň nových začátků
  • Oslava s ceremoniálním kakaem
  • Tanec a společný zpěv manter
  • Aktuální vhledy

Praktické info

Kapacita pro fyzickou účast je již naplněna.

***

Je ještě možné připojit se ONLINE. Živě budeme vysílat cca dvě hodiny přes platformu Zoom, v čase 10:30 - 12:30. Součástí vysílaní bude vedená meditace, zpěv manter a naše promluvy.

V případě připojení ONLINE je příspěvek povinný v dobrovolné výši. Zvolenou výši příspěvku uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři.

***

Před akcí propojíme účastníky do spolujízd.

Pokud jedete zdaleka, je po domluvě možné u nás za poplatek přespat na matraci v sále nebo v dřevěném domečku na zahradě.

Těšíme se na Vás...

Kushi a Nammo

❤

V tuto chvíli již není možné se hlásit.

Setkáním Vás provedou Kushi Lenka a Jan Nammo Bradáčkovi - manželé, lektoři a spirituální průvodci. Společně jsme napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provázíme jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedeme transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a budujeme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků

Ze srdce moc děkuji milá Kushi a Nammo ❤️ ze jste nam tento prostor vytvorili a vzali nas spolu s Jakubem 💗 do teto lecive, láskyplne MILOSTI... Úvodní ponoreni se bylo hluboké, lecive, otevirajici... Byla jsem dotknuta a dojata tou nádherou po celou dobu a stale jsem... Děkuji!
Sofie
Milí Kushi a Nammo, už když jsem Vás oba viděla poprvé před rokem "v akci", bylo mi jasné, že se za Vámi budu vracet. Váš naprosto autentický (protože žijete to, co předáváte), jemný, ale i rázný, lehký a humorný přístup způsobil naprostou revoluci mého bytí. Vaše energie je úžasný mix opravdovosti, živosti, divokosti, nespoutanosti i jemnosti. Podařilo se Vám vést mě k tomu, abych z velké hloubky vykutala svoje pravé já a opustila ty nejškodlivější vzorce, které mi podrážely nohy a vypadaly přitom velice nenápadně a "normálně“. Děkuju Vám oběma z celého srdce za to, že jsem ve Vás našla průvodce, ke kterým se můžu vracet ve chvílích, kdy budu potřebovat navigaci ke své jasnosti a ke svému zdroji. Všechno je teď jiné. To, jak cítím, vidím, vnímám, jak žiju a jak k životu přistupuju. Dokázala jsem s Vaší podporou v sobě najít pevné spojení s vědomím, s duší, s esencí. S tím, co přesahuje veškeré chápání mysli a nechávám se jí vést. Cítím se svobodně, lehce, živě. Užívám si ještě častěji radost a lehkost a líp se dokážu uvolnit i v nejistotě a nekomfortu. Proces ovlivnil i mého muže, který se mění se mnou a s tím i celý náš vztah, který byl právě před rokem v troskách. Celou dobu se u toho psaní usmívám a cítím obrovskou vděčnost za to, že jsme se potkali.
Pavla
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Cítím hlubokou vděčnost, radost a čest, že jsem s vámi mohla být v tom krásném prostoru, který jste/jsme vytvořili a za vše, co se v něm odehrálo. Vždy je to velké a zásadní. Láska, život, vědomí a hluboké poznání.
Kristýna
Drazí Kushi a Nammo, sobotní rituál Láska do vztahů byl pro nás naprosto nezapomenutelným zážitkem. Těžko hledáme slova, kterými by se to dalo popsat. Sedíme tu oba a znovu se vracíme k té hluboké a láskyplné energii. Byl to překrásný naplněný den, který jsme si užili a prožili společně jako pár i každý sám za sebe. Zároveň jsme velmi silně vnímali, že společná "práce" v kolektivním mužsko-ženském poli má takovou sílu a dopad, že to jen těžko můžeme dohlédnout. Po celou dobu jsme se cítili bezpečně a obdivujeme, s jakou empatií jste nás celým dnem provázeli. Vnímat Vás dva nejen jako průvodce, ale hlavně jako pár, je tak inspirativní. Vidět a cítit, jak dva lidé mohou tvořit tak úžasný a harmonický celek. Máme pocit, že jste krásní oba jako jednotlivci, ale Vaším spojením vzniká něco mnohonásobně silnějšího. A za tím vším cítíme Lásku. Děkujeme, že jsme u toho mohli být. Děkujeme za Vaši odvahu!
Kateřina a Josef