Vnitřní hvězda

Zimní Slunovrat 2019

21.12. 2019

 

10:30 - 18:00

 

 Centrum Amrita

Bouzov

Vytváříme bezpečný prostor pro setkání se s čímkoliv je potřeba se setkat a tím to proměnit, aby mohlo následně bez zábran vstoupit a zazářit To, kým Jsme.

Srdečně Vás zveme k dalšímu společnému spočinutí, jehož hlavním záměrem bude ukotvování vnitřní hvězdy ~ světla vědomí.

Setkáme se v čase zimního slunovratu, který je silným energetickým bodem podporujícím zakoušení vnitřního ticha a poznávání Zdroje. Celosvětově se bude setkávat mnoho skupin a my se tak přirozeně zapojíme.

Společně vytvoříme prostor, v němž budete schopni nahlédnout hlouběji do sebe sama a zakusit či se alespoň přiblížit ke zdroji své vnitřní stability, moudrosti a naplnění, což je v současném dění to zcela nejpodstatnější.

Klademe důraz na dobrou integraci tohoto poznávání do fyzického těla a každodenního života a s láskou poukazujeme na vše, co tomuto procesu vtělování pravdy brání. Tak přichází léčení a autentické osvobozování.

Čeká nás proces vnitřního nahlížení skrze naše sdílení, aktuální energetická práce, tichá meditace, pranajáma, skupinové propojení a společný zpěv a recitace manter.

Součástí budou naše odpovědi na dotazy účastníků.

Nově se setkáme v našem centru Amrita, které je budováno za účelem osvobozování a probouzení.

Co Vás čeká

  • Sdílení v kruhu ~ předávání konstruktivních nástrojů pro život
  • Tichá meditace ~ Vipassana
  • Dechová praxe
  • Aktuální energetická práce
  • Zpěv manter / rituál
  • Skupinové propojení
  • Praktické ukotvení a integrace

Praktické info

Je možné zvolit si výši příspěvku.

Zvýhodněný příspěvek (např. matky samoživitelky, studenti, lidé ve finanční tísni) ~ 1500 Kč

Základní příspěvek ~ 2100 Kč

Sponzorský příspěvek na budování centra Amrita ~ 3300 Kč

Zvolenou výši příspěvku uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři.

Počet míst je omezen na 20.

Před akcí propojíme účastníky do spolujízd.

Těšíme se na Vás...

Kushi a Nammo

❤

Setkáním Vás provedou Kushi Lenka a Jan Nammo Bradáčkovi - manželé, lektoři a spirituální průvodci individuálními i skupinovými procesy. Společně napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou svatební a jiné rituály, transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference účastníků

Na akci s Nammem a Kushi jsem byla poprvé. Už nějakou dobu sleduji jejich práci a to, jak sdílí své vhledy i inspiraci. Moc se mi líbí, jak vždycky vystihnou podstatu věci. Bez zbytečných tanečků kolem jdou přímo k jádru. Krásně propojují přímočarost, naprostou upřímnost, laskavost i humor. A přesně tohle jsem pak zažila i při osobním setkání. Amrita pro mě byla mixem intenzivních prožitků, aha momentů, prostého bytí i pocitu klidu a důvěry. Atmosféra se těžko popisuje slovy, ale zkusím to. Bylo to krásné, obohacující, náročné, pravdivé, naplňující..
Pavla
Cítím hlubokou vděčnost, radost a čest, že jsem s vámi mohla být v tom krásném prostoru, který jste/jsme vytvořili a za vše, co se v něm odehrálo. Vždy je to velké a zásadní. Láska, život, vědomí a hluboké poznání.
Kristýna
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek