OBNOVA ŽIVOTA - ŠAKTI LÁZNĚ

TŘÍMĚSÍČNÍ CESTA PRO ŽENY K CELISTVOSTI, SVOBODĚ A UZDRAVENÍ 

duben - červen 2024

Centrum Amrita, Bouzov u Olomouce

intenzivní probouzející a léčivý cyklus pro ženy v malé skupince s individuálním přístupem 

 

3  víkendy, 3 živá vysílání s vedenou praxí, tříměsíční individuální podpora v uzavřené FB skupině 

Termíny živých víkendových setkání v Bouzově vždy od soboty od 10 hodin do neděle cca 15 hod .

 

20. - 21.4. 24 

 

18. - 19.5. 24

 

15. - 16.6. 24

 

Okruhy témat jsou orientační, mystérium kruhu ukáže jasnou cestu v přítomnosti:

 

 

Zrod k dospělosti -  vnitřní rodič, návrat síly a probouzení do bezpodmínečné lásky

Integraci Vyššího Já do psychologické struktury - prozáření vnitřních potřeb, tužeb a přání

Manifestace své jedinečné hvězdy v životě a očista programů které tomu brání, přijetí a soulad se svým životem, sama sebou ve vztazích

 

 

Živá vysílání s praxí (45 minut) v uzavřené FB skupině budou probíhat jednou za měsíc mezi společnými víkendy v 19 hodin večer. Přesný den se domluví s celou skupinou.

 

Co Tě čeká

 • Tři víkendové setkání s individuálním přístupem v zázemí Amrity
 • Tři živé vysílání s vedenou praxí
 • Tříměsiční individuální podpora v uzavřené FB skupině
 • Návrat do pravé identity, lehkosti a svobody
 • Individuální práce na tématech a celkovém probouzení a integraci
 • Osvobozováni traumat a více-úrovňové léčení
 • Znovuzrozování se do Zdroje na všech rovinách Bytí
 • Léčení a tvorba vztahů
 • Přirozená manifestace
 • Prohloubení meditace a spojení se zdrojem, uzemnění
 • Rozvoj intuice a zdroje ženské síly
 • Rituály míru a ohňové ceremonie
 • Uvolňování přesvědčení blokujících hojnost, blaženost a radostné Bytí
 • Společenství žen s hlubokým záměrem
 • Silné zázemí Amrity, oázy Srdce, přírodní jezírko

"Viděla jsem a zažila za posledních 15 let cesty všechno možné, ale toto je naprostá kvalita. Tak celistvě předávaná cesta, bez úletů a oblbovaček to je už fakt vzácný. Každý kdo si Vás najde, má štěstí. ~ M.

"Milovaná Kushi ještě jednou a tisíckrát Ti chci poděkovat a vyjádřit úctu a poklonu za to co neseš za tu moudrost něhu sílu za ten přesah, který se dotýká každé mé buňky za tu trpělivost neustále odpovídat a pravdivě sdílet tvé vidění pro náš všechny..no je to odevzdanost a služba..cítím velkou pokoru k tobě a taky děkuji Raminovi za péči o děti při tom..cítila jsem vás oba i vaše babičky..všichni pracujete pro celek pro nás ..wauu..vím že přijde co přijde, ale jsem blíže a blíže sobě Bohu v pravdě s tím jak to je..a za to děkuji tobě.. Vám i sobě..posílám do Amriti lásku poklonu a poděkování jste v mém srdci" ~ E.

Milé ženy,

otevírám tento jarní cyklus pro malou skupinu žen, které by rády byly součástí léčivé, očistné a probouzející cesty v kruhu Šakti lázní - OBNOVY ŽIVOTA.

Kruh je vhodný pro všechny ženy, které již nebaví vnitřní boje s vlastní negativitou, odpory, nekonečné analýzy a léčení zranění, také tak pro ženy, které milují prohlubování vlastní kapacity vědomí, lásky a síly a její integraci v každodennosti. 

Je vhodný pro ženy, které milují celistvost, svobodu, jednoduchost a přímost Zdroje...které milují silné vibrující pole Kristova vědomí a společenství žen ve společném záměru.

Pokud jsi ženou, která již zažívá hluboké spojení se Zdrojem, tato cesta Ti může poskytnou další rozšíření a integraci, také tak naplňující společenství, které hýbé s kolektivním polem.

Pokud jsi ženou, které nefungují dnešní rádoby jednoduché rady - stačí že se rozhodneš a jsi Bohem, a stále se Ti opakují stejné vzorce, emoce a situace, tato cesta Ti může poskytnout očistu a osvobození v úrovních, které potřebují a uvolnit tak průchod k zažívaní naší podstaty - zdroje.

Tato cesta přináší přímé znovuzrozování do lásky a vědomí na úrovních lidské psychologické struktury, která se silou traumat z dětství a daleké minulosti, výchovy či různých zážítků odpojila od zdroje a oslabuje tím život člověka.

Budeme navracet odevzdanou energii k sobě, stoupat si do dospělosti, radikálně se osvobozovat z dětských způsobů vnímaní, zacelovat rozštěpené části sebe sama a prozařovat naše lidství skrze Božskou podstatu. Následně se transformují a osvobozují staré a již nesouladné programy, zvyky a obranné mechanismy, stejně tak již nesouladné potřeby a touhy. 

Budeme rozšiřovat své vědomí do Zdroje - naší podstaty a skrze integraci zdroje do našeho lidství se budou prozařovat jedinečné dary, talenty, touhy a potřeby, které jsou v souladu s Existencí a máme požehnání je manifestovat v lehkosti a přirozenosti, děje se tak potom samo sebou, bez napětí a tlaku.

Program víkendů bude složený z živých sdílení a transmisí na míru skupině a jednotlivým ženám, vedených hlubokých a očistných praxí a meditací, zpěvu medicínských písní a manter, konstelací, dechových praxí, ticha, tance, ohňových ceremonií, vše v živé přítomnosti Zdroje, která nás bude inspirovat a vést.

V týdnech mezi živými víkendy budu vysílat živě v uzavřené facebookové skupině podpůrné praxe a podporovat Vás v integraci.

Záměr cyklu je hluboké osvobozování a léčení primárních otisků z raného dětství, puberty i dospělosti, a probouzení ke Zdroji a lásce, kde je vše dokonalé takové jaké to je, kde je klid, mír a svoboda. Skrze propojení těchto úrovní do jednoho celku se žena může cítit celistvě v těle a svobodně a spokojeně v životě.

A to NEZÁVISLE NA TOM, CO SE KOLEM ČI V NÍ DĚJE.

A to je skutečný proudící nektar naší podstaty - vnitřní štěstí, přijetí, klid, mír a nekonečná láska k sobě a životu, ať už se na mentální či emocionální rovině odehrává cokoliv. Nemusíme to negovat, ale ani se s tím identifikovat. To je mystické umění, do kterého Vás zvu.

Každá žena si odnese přesně to, co jí její etapa cesty, zralost, otevřenost a připravenost umožní a co je v souladu s jejím plánem. 

Každý víkend zasedneme do kruhu sdílení, kde probíhá léčení a osvobozování a budeme pokračovat vhodnými praxemi a spolu-bytím. 

V mé práci užívám nástroje a techniky, které jsou často stvořené na místě, případně které jsem přijala na své cestě. Pohybuji se více-úrovňově, od terapeutické roviny, přes šamanskou, léčitelskou, spirituální, Božskou...

Ve volném čase slouží Amrita k uvolněnému a vědomému bytí v sále, na zahradě, v jezírku, či v okolní přírodě.

Amrita je místem, kde již sídlí vibrující pole lásky a pravdy, a samo o sobě působí často očistně, léčivě a přirozeně všechny postupně vede k ponoru do ticha, klidu a spokojenosti své podstaty.

Těším se na tuto cestu, milé ženy. Pokud se Vy cítite být součástí tohoto intimního kruhu, bude mi ctí a radostí jít chvíli s Vámi.

S láskou Kushi Mir-i-am

"Vesmírně si cením tvého vedení k samostatnosti a zdroji všeho v sobě, to jsem i přes několik let u jiných postrádala. Je pro mě inspirující tvůj neodmítavý a přitom nepřipoutaný, svobodný přístup bez vytváření závislosti a obecně zdravý přístup ke spoustě věcem na více rovinách. To je vzácné. Taky tvoje pravdivost. Nepochlebuju. Jen cítím, že to chci ukázat na světlo." ~ I. 

"Moc děkuji za "Intensive circle". Bylo to asi to nejvíc intenzivní a hluboké setkávání, které mě posunulo o několik kroků dopředu... k sobě... ne vše bylo jednoduché vidět, zato o to větší vděčnost, že jsem to mohla uvidět a mohla proměnit.Moc se mě líbilo jak nás byla jen malá skupinka žen a měla jsem opravdu pocit individuální péče každé z nás a zároveň spoustu inspirace s prací s každou zvlášť. Vždy něco rezonovalo. Uvědomila jsem si během setkávání spoustu věcí co mě ještě blokuje a postupně ukotvovala svou sebe hodnotu víc a víc. Děkuji." ~ M.

"Důstojnost, neutralita, odevzdání a Prostor, který Ví, jsou kvality, které mě ke Kushi přitahovaly již od prvních setkání před několika lety. Velmi oceňuji, že mne vždy vedla vstříc mé vlastní vnitřní moudrosti, po mé cestě (k) mistrovství, a tak jsem začala objevovat, že se tyto kvality rozvíjejí i ve mně. Získala jsem cenný kompas ve zprvu tichém hlasu Srdce, který se na setkáních v Amritě vždy rozezníval. Za celou cestu, dosavadní i stále trvající inspiraci jsem velmi vděčná a ze Srdce Děkuji." ~ Zuzana

"Milá Kushi, chtěla jsem Ti již několikrát napsat po skončení kruhu, ale vždy ta slova nevyjadřovala to co jsem chtěla říci, ale cítím a mám potřebu sdělit Ti DÍKY i takto, nejen formou velké vděčnosti 🙂 Cítím krásnou energii, která mi proudí celým tělem, obrovskou vděčnost a pocit, že se rozplynu v lásce, kterou jsem naplněna...toto cítím, kdykoliv jsem s Tebou v kontaktu...vidím Tě, čtu Tvůj příspěvek na FB, píšu tento mail.....nevím přesně co ten pocit znamená a na co reaguji, ale je nádherný, vyživující, nepopsatelný a děkuji za možnost ho cítit a že si ho ve mně otevřela. Vnímám teď více krásu všeho okolo, laskavost, jemnost....něco co jsem v sobě dlouho neprožívala. Děkuju,děkuju a děkuju...za to co v Amritě s Raminem tvoříte." ~ Marcela

Praktické info

Součástí programu jsou tři víkendová setkání, tři společné praxe formou živého vysílání a neustálá individuální podpora v uzavřené FB skupině.

 

Ubytování a strava se platí zvlášť na místě v hotovosti.

 

Je možné přespávat v sále v Amritě na matracích, v létě i na zahradě ve stanech, či si pronajmout soukromější ubytování v okolí, kterých je zde mnoho (booking, airbnb).

 

V Amritě jsou k dispozici dvě koupelny, dva záchody a koupací přírodní jezírko.

 

Víkendy začínají v sobotu v 10 hodin a končí v neděli kolem 16 hodiny.

 

Je možné přijíždět už v pátek večer a mít společný volný čas se ženami či v okolní přírodě.

Strava

Vynikající kvalitní vegetariánská/veganská plná penze za 1200 Kč/os/víkend

 

(začátek v sobotu snídani, konec v neděli obědem)

Ubytování

V sále na matraci

 

375 Kč/os/den

Ve vlastním stanu

 

250 Kč/os/den

Vyrovnání

Platbu je možné zaplatit celou nebo rozdělit na různé části a vytvořit po vzájemné domluvě splatkový kalendář Vám na míru, až na maximálně 9 měsíců (2444 Kč na měsíc). Napište do poznámky v přihlášce preferovanou možnost.

Platba za celé tříměsíční provázení ~ 22 000 Kč

Storno podmínky:

Při zrušení účasti 60 a více dnů před zahájením propadá nevratná záloha, při zrušení účasti 30 a více dnů před zahájením propadá 50% kurzovného. Při zrušení méně než 30 dní před zahájením je storno 100% z celkové ceny. V případě zajištění náhradníka námi nebo vámi vám bude celá částka vrácena po odečtení poplatku 1.500 Kč. Nevratná záloha pro rezervaci Vašeho místa činí: 2 500 Kč. 

Kdo Vás bude provázet?

Kushi se věnuje provázení transformačních ženských skupin přibližně od roku 2012. Prošla mystickými i terapeutickými výcviky a na svých cestách prožila několik spontánních zasvěcení a aktivací ke své práci od života, průvodců, jejich učitelů i Gaii. Největší "know - how" získala skrze desetiletou praxi v práci s lidmi individuálně a skupinově, kdy se ji otevřelo intuitivní vnímání, které ji vedlo a učilo o lidském podvědomí a jeho osvobozování, i o jedinečnosti cesty a jejich etap.

Aktuálně nabízí programy vycházející z vnitřní inspirace a velmi intuitivně podle potřeb skupiny. Její přístup se vyznačuje přímým vedením ke zdroji, jasným vhledy do člověka, do příčin témat i do hloubky duše a vyššího vědomí. Nese v sobě integrované spojení s Božskou Matkou, které přirozeně sdílí dál.

Ve svých programech kombinuje terapeutické, šamanské i meditační cesty.

Se svým mužem Raminem vedou společně přes osm let sebeobjevné skupiny, vychovávají dvě děti a budují meditační centrum a oázu Srdce Amrita v Bouzově u Olomouce.

Více o Kushi zde >>>


Ráda bych napsala, sdílela pár vět, jak se cítím po absolvování Intenzivního kurzu pro ženy s Kushi. Prvotně bych ráda vyjádřila poděkování a vděčnost za tuto možnost. Kushi je pro mě velmi moudrá žena s darem hlubokého cítění a vidění druhé bytosti. Nese moudrost pravdy čistého bytí a zároveň dokáže pravdivě a citlivě vnímat a sdílet co je potřeba léčit zvědomit a osvobodit. Po tomto procesu se cítím hluboce naplněná, radostná , šťastná. Cítím sílu, vlastní moudrost, ke které nás Kushi vede. Cítím, jak se toto pole stále rozšiřuje, prozařuje, roste. Vnitřně jsem se ukotvila sama v sobě. Skrze moudrost, slova a bytí s Kushi jsem opravdu udělala velký posun ve svém životě. Cítím svou krásu, božskost, lidskost, světlo i stín. Jsem bdělá, rozpoznávám, rozlišuji a osvobozuji. Vtěluji Božství do těla. Cítím lásku a radost. Jsem věrná sama sobě. Děkuji s Láskou.
Eva
Ženský cyklus Dcery Šakti byl odpovědí na mou touhu po ucelenější cestě v Amritě a zároveň volání po znovunastoupení ženské cesty - kdysi jsem se ženských kruhů a výcviků hojně účastnila, i jsem je jeden čas vedla... Ale život mě pak vedl i přes smíšené skupiny, kde jsem hodně konfrontovala svá nastavení k mužům, a taky jsem v oněch ženských skupinách začala narážet na přístupy, které pak se mnou již nebyly v souladu. Staré způsoby, které už neladily. Proto jsem byla hned na našem prvním kruhu dojata z toho, co zažívám - hloubku a osvobozování v ženském kruhu, bez dramat a okázalých procesů, sounáležitost a citlivé, ale jasné vedení. Za tuto kvalitu Kushi, kterou opakovaně zažívám na individuálkách i skupinových akcích, jsem velmi vděčná a mám k ní hlubokou úctu. Když jsem se s Kushi potkala během našeho setkávání očima při prvním kruhu, promluvilo to ve mně "Ctím, Tě, velekněžko" a cítila jsem obrovskou lásku. Vnímala jsem všechny ty zkušenosti, kdy ta ženská autorita nebyla vůbec tak v propojení a pravdě... To je Dar, který si odnáším. Vlastně to pro mne celé bylo hodně o narovnávání vztahu k ženskému principu - po prožitých zkušenostech v manželství, které se rozpadlo, kde jsem se ženské roli velmi otevírala, po prozření, že Májá je opravdu Májá a jde tady o něco jiného, o probuzení se do Pravdy a Jednoty, pak jsem si tedy hledala cestu, jak tady v té Boží hře být (a hodně se to ve mně tázalo, jestli tu vůbec být, a jakou to má cenu..). Objevila jsem v sobě obrovskou Lásku a Oddanost Bohu, což je další nádherný dar, za který jsem tak vděčná, že se to jen těžko popisuje. Tolik jsem to hledala jinde.. ve vztazích, v mužích, v práci/tvorbě... A pak konfrontace s vlastním stínem... i když jsem narovnala, co se dalo, pustila, zůstávala ve mně ještě před pár týdny pachuť, jak s tím žít dál? Jak žít dál po tom, co se stalo? Bože, přijímám, že tu je nějaká temnota, ale prosím jen ne ve mně, to přijmout nedokážu.. konfrontovaly se všechny zážitky, kdy jsem cítila, jak mnou proudí Světlo a Čistota, konfrontovaly se mé svaté křesťanské zkušenosti minulých inkarnací... a prošlo to... bolest odešla, množství slz prošlo... přijetí lidství v celé jeho podobě. A tak vidím, jak ve mně žije světlo i stín vedle sebe a jsem s tím konečně v míru. Naropa na jednom satsangu řekl - "Bůh i ďábel jsou v tobě, vyživuj jednoho, transformuj toho druhého."
Zuzana
Děkuji Kushi, za to, že jsi vytvořila tuto cestu k ženě, královně, tvůrkyni, k mé duši, ke zdroji. Jsem nesmírně vděčná, že mohu na této cestě být. Po celou dobu od prvního setkání cítím velkou podporu a lásku. Tam, kde jsem dřív zmateně tloukla hlavou o zeď, bez sebemenšího pokroku, se dveře otevíraly v lehkosti, jasnosti. Ale i v bolesti, ze ztráty iluzí a poznávání pravdy o mně samotné, kdo vlastně jsem. Má bytost se konečně mohla otevřít svým strachům, protože jsi proto vytvořila prostor plný bezpečí a důvěry. Tím, že jsi mě "vrátila zpět na zem", jsem se začala vymotávat ze spleti duchovních iluzí. Hodně zbytečného odpadlo, hodně otázek vyvstalo, ale přicházely i odpovědi, od tebe pomocí vhledů, a také od nějaké části ve mně nebo ve vesmíru, od nichž jsem začala být schopna přijmout pomoc. Vyjasnil se jeden klíčový pocit, který mě provází celým životem, a to uvědomění mi přineslo osvobození. Tvé vedení k duchovní praxi a meditacím vytyčilo mé cestě pevné mantinely, které mi pomohly, abych se neztratila. Naprosto zásadní však pro mě bylo vidět na vlastní oči, že to funguje. Jakoby se obnovilo mé spojení s dobrem a láskou, cítím a vím, že ten proud hojnosti je tu i pro mě. Moudře si vytvořila tuto cestu, která nás vedla k samostatnosti. A přestože tento kruh skončí, ten pevný základ, který se během těchto setkání v mé bytosti vytvořil, mě povede dál. Cesta zpět již není :). Všechna slova díků se mi zdají nedostatečná v porovnání s tím, co vše mi bylo dáno. Děkuji Ti.
Monika
Díky energii v ženském kruhu v rámci tohoto cyklu jsem zažila něco hlubokého, co se těžko popisuje slovy. Našla jsem v sobě prostor, který tam celou dobu byl, ale netušila jsem, jak moc je silný. Jak obrovské množství energie, lásky a zároveň klidu a důvěry se tam nachází. Tento prožitek vnímám jako světlo, ke kterému se můžu i v dobách největší temnoty vracet. Je tam i jasnost a odpovědi na všechny otázky, které kdy budu mít. Je to pocit smíření s tím, že ve mně může existovat negativita i temnota. Ale já už s ní nemusím bojovat. Stačí uznat její existenci, přijmout ji a nechat ji ozářit tímto světlem, které jako by ji spalovalo.. Zmizel tlak, který jsem na sebe vyvíjela, spojený s tím, abych už konečně věděla, někam se posunula a byla "dokonalejší". A prohloubilo se vědomí i celkový pocit plynutí a důvěry. I teď, když píšu tyto věty, vnímám formu negativity ve své mysli ve formě různých komentářů a pochybností, ale už nemám potřebuju se jich zbavit, abych pak byla dokonalá. Jen dýchám a vnímám ten nový prostor uvnitř sebe. Který už sice není tak silný, jako v ženském kruhu, ale pořád tam je. Dokážu se všem těmto komentářům i negativitě usmát bez toho, aniž bych je shazovala nebo s nimi bojovala. A to je taková úleva...:-) Mám pocit, jako bych během posledních měsíců prošla jakousi obrovskou transformací. Sice velice bolestivou, ale očišťující, osvobozující a léčivou. Je neuvěřitelné, jak jinak jsem se se ženami cítila poprvé a při posledním setkání. Při tom prvním jsem byla uzavřenější, zraněnější, pyšnější, vzpurnější.. Teď je to tak jiné, živé, radostné, silné, uvolňující.. Kushi, moc děkuju za laskavé vedení a trpělivost. Za vhledy, porozumění, soucit a vůbec za vytvoření něčeho takového. Provedla jsi mě něčím zázračným. Děkuju..
Pavla
Kushi mě provází už přes dva roky. Její vnímavost a vidění snad všech lidských částí, je dechberoucí. Mám za to, že umí číst myšlenky. Díky ní jsem se naučila, že zvládat vnitřní procesy jde i v jemnosti. Pod jejím vedením jsem se naučila napojovat na své Vyšší Já, najít si své vlastní průvodce, důvěřovat svému tempu a bořit očekávání, co a jak má správně či špatně probíhat, a co u toho má či nemá člověk cítit. Není zastánkyně žádného slepého uctívání, vždy dává lidem důvěru, že jejich Vnitřní vedení ví přesně, co má dělat a když je potřeba, tak pomůže. Učí mě se na to naciťovat a klást si ty správné otázky. Když je ale potřeba rozlousknout nějakou tvrdší iluzi, dokáže být i hodně rázná. Což je potřeba, když máte tendence něco nevidět. Mě dovedla k tomu, abych dokázala naučené věci uvádět každý den do praxe. Díky ní jsem se i rozpomněla, jak je pro mě důležité tvořit a vidět krásu kolem sebe. Když pořádá nějaký seminář, je plný barevných a voňavých květů a nádherně zvolené hudby. Kushi je pro mě ztělesněním ženství, mateřství a partnerství. S Nammem tvoří pár, který se vzájemně doplňuje. Jsou opravdovou inspirací. Jak moc si vážím jejich práce - poslání, se ani nedá slovy popsat. Je tam jen hluboká vděčnost a poděkování.
Andrea
Účast na setkáních v rámci cyklu Čirá důstojnost s Kushi byla pro mě vyvrcholením téměř roční individuální práce. Během tohoto roku jsem se pod vedením Kushi dotýkala hlubokých strachů a bolestí, které léta blokovaly proud lásky a neustále mě držely v cyklu mých projekcí. Postupně tyto vrstvy odpadaly a odvibrovávaly se zpět do světla zdroje. Během setkání v ženském a kruhu (a i v období mezi nimi, protože podpůrná praxe a energie skupiny byla přítomná neustále) jsem byla svědkem přeměny holčičky v dospělou ženu. Vnitřní královna se mohla narovnat a začít zářit. Celá tato proměna se projevuje i v zrcadlení z mého okolí. Mám nyní pocit, že po mnoha letech je můj vnitřní a vnější svět v souladu. Moc děkuji Kushi za tuto práci, za vedení ke kořenům, za citlivou práci, při níž se člověk může ponořit do hlubin svého nevědomí a vpustit tam světlo a lásku.
Karolína
S Kushi se znám už několik let, prošla jsem si řadu společných akcí, společné ženské kruhy, individuální i partnerské konzultace. Poprvé jsem k ní přišla úplně zničená, polomrtvá po destruktivním vztahu, kdy jsem se dávala dokupy úplně na té nejzákladnější rovině, jak své tělo, tak svůj vztah k sobě i k životu. Pro mě to byl a je ten nejzásadnější a přelomový okamžik sebepoznání a oživování vědomí sama sebe a zpětně jsem za to, že jsem si vybrala právě Kushi a Namma nesmírně vděčná. Od té doby se toho strašně moc změnilo a přicházelo tolik aha momentů, které byly vždycky překonány něčím dalším, poodkrytím další vrstvy, stejně jako když had svléká svou kůži a pokaždé když další svléknu, děkuji ve vděčnosti tomu, že jsem si vybrala právě tuto cestu...cestu Života. Jak se snoubí mé osobní záměry s tím, kterým směrem vede Kushi, tak přišlo i vyslyšení volání Ženského kruhu Soulad bytí a života. Intenzitou, kterou nabízí (nabušený půlrok společnými ženskými kruhy a individuálními konzultacemi) šel tak do hloubky, že jsem konečně měla možnost dotknout se až těch mých dosud nejhlubších stínů, naučila jsem se je obejmout a přišel mi dar největší, objevila jsem v sobě místo, kde se neděje nic, kde je mír, kde není hodnocení, kde je Bůh. Poprvé v životě cítím, jaké to je mít kontakt se sebou, když se mám za jakýchkoliv okolností, v bolesti i nepohodlí, kam obrátit - domov...a je to jako pramen lásky, který léčí to všechno co ještě neodešlo, i když už mi neslouží. Je to dar zůstat neutrální a přitom milující ke všem částem sebe, z pozice toho skutečného Já, moudrého já v mém nitru. Je to dar tak živý a naplňující, že i já která jsem se vždycky tolik bála pustit svých domnělých jistot, jsem ochotna rozputit a propustit všechny tyto části sebe, které nejsou v souladu se Životem, ačkoli to dlouho bylo jediné mé "bezpečí". V duchu si vždycky říkám, že všechny mé modlitby byly vyslyšeny a děkuji z celého srdce za to. Vybrat si Kushi za svého průvodce pro mě znamená že už nejde uhnout stranou, nelze lhát si, zavírat oči, schovávat uši, ale že je čas a bezpečný prostor pro to otvírat vědomí laskavě a trpělivě a učit se vidět to co se zdálo být tak daleko a přitom je tak blízko. Je to cesta přímo k naší podstatě a za to si jí tolik moc vážím a děkuju <3 "
Eva