Milé ženy,

v silný předvečer letního Slunovratu 2022 mě Život přivedl do našeho meditačního sálu a zaplavil mě spontánní inspirací k nahrání této vedené meditace, kterou jsem neměla předem připravenou.

Je stvořena v hlubokém meditativním stavu se záměrem podpory žen před porodem, přípravy na tento proces, ale také pro ženy, které plánují otěhotnět a chtějí se s porodní energií setkat.

Čeká Vás v ní 22 minutová cesta kontaktu s dechem, se zdrojem Života, s miminkem a Gaiou, se zvuky mořských vln a delfínů na pozadí. Naladíme se v ní na energii porodu, který s sebou obnáší spojení s našimi instinkty, živočišnou energií a přijetím tlaku a intenzity.

Požádáme si o spojení a požehnání Gaii i zvířecích průvodců.

Sdílím ji tak, jak jsem sama porodní energii prožila u obou mých porodů, přičemž u prvního z nich mě jeho intenzita zcela překvapila. Obecně moc neslychávám přípravu na porod směrem k přijetí živočišnosti či směrem k přijetí bolesti i smrti. Často jsou potom ženy u porodu či po něm v šoku.

V meditaci se také díváme na vztah k životu a Zdroji, který ovlivňuje naši realitu. 

Když jsme hluboce přesvědčené - a to už není víra ale vědění, že se vždy děje pro naše nejlepší dobro, také se tak bude dít...

Porod je pro ženu iniciace na mnoha úrovních, od té fyzické, přes emocionální až po spirituální. Je přínosné se na něho naladit a připravit na vícero rovinách.

Uvolněné tělo i mysl, propojená duše s Duchem i Gaiou, bezpodmínečná láska sama k sobě, přirozená pokora před Životem a přijetí všech scénařů porodu jsou důležitými principy, které pokud jsou v ženě živé, jsou velkou podporou přirozeného porodu. 

Můj druhý porodní příběh si můžete přečíst zde >>>  

Můj první porodní příběh si můžete přečíst zde >>>

Meditace nemá záměrně uvedenou cenu. Její stanovení nechávám na Vás podle Vašich možností či štedrosti. Není tedy ani zadarmo, ale za dobrovolně zvolený příspěvek.

Meditace Vám přijde v mp3 formátu na Váš email po odeslání objednávky a v tomto emailu také najdete číslo účtu, kam se posílá dar za meditaci.

Přeji Vám autentický prožitek a kéž Vám meditace přinese přesně to, co Vaše duše, tělo i miminko potřebují.

Přeji také laskavý celý čas těhotenství či přípravy na ně...Namasté...

Audionahrávka je ve formátu mp3. Po odeslání objednávky obdržíte email, kde si ji můžete několika kliknutími stáhnout. V emailu najdete také číslo účtu pro zaslání Vámi zvolené výše vyrovnání. Pokud email nenajdete v doručené poště, podívejte se do složky hromadných zpráv, promoakcí případně i spamu.

Meditací Vás provede Kushi, vědomá žena, manželka, matka, mystička, průvodkyně individuálními i skupinovými procesy jedenáctým rokem, tvůrkyně novodobých rituálů, vedených meditací a způsobů probouzení k vnitřní podstatě. Sedmým rokem provází Cyklus ženských kruhů, jejichž forma a obsah se mění s proudem přítomnosti. Společně s manželem Raminem napsali Ebook "Světlo vědomého vztahu", provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu partnerství i života, vedou svatební i jiné rituály, transformační skupiny a budují meditační centrum v Bouzově u Olomouce.