Světlo Muže live - síla Ducha

mužské meditačně - transformační setkání

23.5. - 26.5. 2024 

Centrum Amrita ~ Bouzov u Olomouce

meditační praxe ~ léčení a očista ~ osvobozený potenciál

transmise probuzeného vědomí

Už dlouho před tím, než jsem tě Ramine potkal, jsem věděl, že moje problémy v životě mají duchovní rozměr … ale reálně jsem nerozuměl tomu, jak s touto spirituální rovinou pracovat a jak ji integrovat do mého každodenního života. A když už jsem potkal někoho, kdo o tom mluvil, tak to obvykle nežil, neuměl tyto dovednosti předávat nebo vedl k životu “mimo realitu”. Jsem moc rád, že jsem tě Jan Ramin potkal a ukázal jsi mi, že to jde jinak. Děkuji za tvoji hloubku, laskavost a schopnost vést k reálné, žité a vtělené spiritualitě - tak skutečné, že je (pou)žitelná i v běžném životě, kde ji všichni potřebujeme. ~ Karel

Muži, znovu Vás zvu do kruhu, kde budeme společně rozkrývat mysterium Života a tajemství jedinečné cesty každého z Vás.

Tento prodloužený víkend věnujeme probouzení vědomí, vnitřní svobodě a klesání do niterné moudrosti.

Opírám se o svou dlouholetou cestou prohlubování spojení se Zdrojem a její integrací v běžném životě. Podporou a inspirací jsou mi různé linie a mistři, které nosím v Srdci, a zároveň je vše v přítomnosti vedeno s důrazem na vnitřní aspekt mistrovství každého z nás.

Retreat strávíte z větší části v tichu a čeká nás tak velmi blahodárný čas klesání do sladkého poznávání toho, kým všichni skutečně jsme.

Jako obvykle "pojedeme na vlně" uzdravování a vtělování probuzeného potenciálu (embodiment), budeme rozvíjet talent rozlišování a spojení s principem vnitřního mistrovství - zdrojem svobody, míru a moudrosti, což přirozeně vede k následnému "prozařování" různých oblastí života.

Jsem tu pro Vás, kdo už tušíte, že kultivace mužské síly bez rozvíjení kvalit Srdce je tak křehká a slepá...pro Vás kdo cítíte volání po větší otevřenosti, živoucí síle lásky a překročení mužských podmínění, která toto stále ještě v podvědomí tolika mužů blokují...pro Vás, kdo jste natolik odvážní, že už si nechcete jen seberozvojově hrát, ale jste připravení skutečně zkoumat zákoutí mužského ega tak, abyste objevili mnohem větší svobodu, moudrost, mužský potenciál neomezené jasnosti.

Když se tato jasnost potká s proudící silou otevřeného Srdce, silou lásky, potom se muž stává skutečným darem pro svou ženu, své děti, celý tento svět...a stává se tím, kdo přináší světlo do temnoty zapomnění.

Proto se tento program jmenuje Světlo Muže.

Toto "prozařování" jednoduše znamená transformaci negativních principů a energií v nitru člověka tak, aby jeho životem mohla proudit hojnost, radost, lehkost a láska.

Čekají nás tiché meditace (vipassana atd.), aktivní meditace (súfijská meditace, kundalini, meditace v chůzi) a dechové praxe - pranajáma i dynamický dech.

Počet účastníků je omezen na 10, abych mohl zachovat individuální přístup, který se ukazuje jako velmi důležitý. Právě z důvodu jedinečné cesty každého muže nabízejí menší skupiny větší potenciál podpory a proměny.

Od pátečního do nedělního rána budou účastníci v tichu s tím, že každý den před večeří otevřu možnost sdílení. K Vašim sdílením budu nabízet svůj náhled. Tím podpoříme probíhající tranasfromativní procesy. 

Prostor bude vyhrazen pro každého muže - pro sdílení, léčení, zvědomování, osvobozování a prohlubování spojení. Během sdílení promlouvám ke každému individuálně, jak je mi darem vhledu dáno. 

 Práce bude probíhat na rovině terapeutické a mystické s důrazem na praktické uzemnění.

Prezentuji cestu, která reálně změní Tvůj život a prohloubí Tvůj potenciál.

Těším se na to... Jan Ramin ♥

"Když jsem se s Raminem vydal na cestu, byl jsem docela tvrdej chlapík, svojí tvrdostí jsem byl pohlcený, viděl jsem v ní svou velkou sílu. Co už jsem ale tak dobře neviděl, byl fakt, že moje tvrdost je jen jiný odstín mojí vnitřní zamrzlosti a ztuhlosti. Raminova přítomnost ve mně něco podněcovala - moje hluboké volání po poznání. Kdo jsem? Začal jsem pronikat hlouběji k sobě. Do vnitřního prostoru, kde jsem objevil lásku a mír. Kde jsem začal zakoušet záblesky hlubšího uvědomění. Ze záblesků se postupem času a praxe stával a stává můj vnitřní domov. Prostor bez potřeby kontrolovat, bez očekávání, myšlenek, obav a nutkání. Láska a mír. A cesta nekončí, pořád se přede mnou a ve mně otevírá. Díky. Díky. Díky" ~ Aleš

"S Raminem spolupracuji již delší dobu. Během této doby na sobě pozoruji postupné změny - jsem v mnohem hlubším spojení se svým prožíváním, city a pocity. Paradoxně však jsem jimi mnohem méně v životě cloumán a ovládán. Jsem citlivější a vnímavější, přesto však více nedotknutelný nejen jimi, ale i vlastními domněnkami, stejně jako soudy a očekáváním druhých lidí. Velmi pozitivně se tyto změny projevily v mém partnerském vztahu, i na mém prožívání vlastního života. Na Raminovi se mi nejvíc líbí, jak obyčejně a přístupně, a přesto pozitivně a uvědoměle působí. Vůbec si na první pohled neřeknete, že jde o nějakého učence nebo gurua. Přesto však jeho slova a náhled leckdy odkryjí hlubší pravdu. Je zřetelně vidět i cítit, že to, co učí, skutečně i žije. Je mi velmi blízký jeho praktický přístup bez ezoterického dogmatismu." ~ Jan

Co nabízím

  • Třináct let zkušeností v roli průvodce
  • Hluboký vhled do Esence Života
  • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  • Vysoká míra integrity
  • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast

Pro koho je setkání určeno?

Muži za mnou přicházejí pro celkové navýšení kapacity životní síly, stability, jasnosti, moudrosti a lásky.

Postupně získávají schopnost jednat a celkově žít ze své niterné autority - důstojně a pravdivě. Zároveň narůstá jejich kapacita milovat a jejich vztahy se tím zlepšují.

Někteří muži spontánně nastoupí mystickou cestu a probouzejí se do hlubšího poznání Esence bytí. Nacházejí tak ten největší z pokladů a zakoušejí fenomén osvobození.

Přijíždí za mnou muži v různých etapách cesty a tento cyklus je velmi vhodný i pro lektory a průvodce, kteří cítí volání k prohloubení a rozšíření své kapacity.

Nejsem zastáncem spirituálního eskapismu, kdy člověk skrze duchovně laděné polopravdy uniká z reality. Namísto toho prezentuji cestu, která je v původním významu slova tantrická, což jednoduše znamená hluboké přijetí života jaký je a nacházení božství zcela ve všem.

Tento přístup vyžaduje dobrodružného ducha a jisté odhodlání, protože vynese na povrch to, co je skryté. Výsledkem takové cesty je skutečné štěstí, svoboda a vysoká kapacita lásky.

Kdo Tě bude provázet

Jmenuji se Jan Ramin a jsem průvodce osvobozováním a probouzením se do vnitřního mistrovství, vizionář a léčitel, manžel a otec.

Již v mladém věku jsem prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality a později v různých částech světa (Thajsko, Havaj, Španělsko, ČR) strávil čas se šamany a několika mistry.

Velkým životním mezníkem pro mě byla vážná nemoc před nástupem na vysokou školu, která mne přivedla na pokraj života a smrti, a následný proces uzdravování. Tato zkušenost zásadně navýšila jak mou energetickou kapacitu a vnímavost, tak mou schopnost milovat a soucítit.

Citelnou inspirací mi také byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii.

V roli průvodce jsem od roku 2011, společně s mojí ženou Kushi vedeme již přes šest let transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a syna Aurelia a vybudovali jsme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce, kde dál tvoříme Oázu Srdce.

Aktuálně nabízím programy vycházející z vnitřní inspirace, které vedu velmi intuitivně podle aktuálních potřeb skupiny. Můj přístup se vyznačuje laskavou přímostí a jasným vhledem do nitra člověka - příčin stínových témat i do hloubky duše a vyššího vědomí. 

Praktické info

Začínáme ve čtvrtek 23.5. úvodním kruhem v 18:30. Naše první společné jídlo je páteční snídaně. Končíme v neděli obědem ve 13 hodin.

 

Od pátečního do nedělního rána budete v tichu a doporučuji také úplně vypnout mobilní telefony.

 

Počet účastníků je omezen na 10.

Vyrovnání

V případě potřeby je možné se individuálně domluvit na splátkovém kalendáři či slevě. Tuto možnost prosím uveďte do kolonky vzkaz v přihlašovacím formuláři.

Příspěvek za setkání je 6 900 Kč.

Ubytování a strava

ubytování ve vlastním stanu + strava 2 125 Kč / os. / akci

ubytování v sále na matraci + strava 2 525 Kč / os. / akci

Čeká nás vynikající vegetariánská plná penze.

 

K dispozici je vybavená kuchyně a dvě koupelny. Na zahradě je luxusní přírodní koupací jezírko, které je možno využívat. Cca 15 minut chůze od centra jsou krásné smíšené lesy Bouzovské vrchoviny.

 

V blízkém okolí je množství soukromých ubytování - hotely i airb´n´b.

Místo setkání

Centrum Amrita, Bouzov u Olomouce

 

Přesnou adresu obdržíte v organizačním emailu.

 

Vlakové spojení Praha - Mohelnice cca 2 hodiny. Z Mohelnice do Bouzova 15 minut busem.

 

Před akcí propojím účastníky do spolujízd.