Světlo Muže 2024 sexualita

mužský víkend s individuálním přístupem rozvíjející autentickou sílu, moudrost a kvality otevřeného Srdce

pátek 26.4. v 18:30 až neděle 28.4. v 16:00

Počet účastníků je omezen na 12.

"Už dlouho před tím, než jsem tě Ramine potkal, jsem věděl, že moje problémy v životě mají duchovní rozměr … ale reálně jsem nerozuměl tomu, jak s touto spirituální rovinou pracovat a jak ji integrovat do mého každodenního života. A když už jsem potkal někoho, kdo o tom mluvil, tak to obvykle nežil, neuměl tyto dovednosti předávat nebo vedl k životu “mimo realitu”. Jsem moc rád, že jsem tě Jan Ramin potkal a ukázal jsi mi, že to jde jinak. Děkuji za tvoji hloubku, laskavost a schopnost vést k reálné, žité a vtělené spiritualitě - tak skutečné, že je (pou)žitelná i v běžném životě, kde ji všichni potřebujeme. ~ Karel

Muži, znovu Vás zvu do kruhu, kde budeme společně rozkrývat mysterium Života a tajemství jedinečné cesty každého z Vás.

V tomto víkendu věnujeme čas pozvedání sexuality a transformaci omezení proudění životní síly.

Jsem tu pro Vás, kdo už tušíte, že kultivace mužské síly bez rozvíjení kvalit Srdce je tak křehká a slepá...pro Vás kdo cítíte volání po větší otevřenosti, živoucí síle lásky a překročení mužských podmínění, která toto stále ještě v podvědomí tolika mužů blokují...pro Vás, kdo jste natolik odvážní, že už si nechcete jen seberozvojově hrát, ale jste připravení skutečně zkoumat zákoutí mužského ega tak, abyste objevili mnohem větší svobodu, moudrost, mužský potenciál neomezené jasnosti.

Když se tato jasnost potká s proudící silou otevřeného Srdce, silou lásky, potom se muž stává skutečným darem pro svou ženu, své děti, celý tento svět...a stává se tím, kdo přináší světlo do temnoty zapomnění.

Proto se tento program jmenuje Světlo Muže.

Jako obvykle "pojedeme na vlně" uzdravování a vtělování probuzeného potenciálu (embodiment), budeme rozvíjet talent rozlišování a spojení s principem vnitřního mistrovství - zdrojem svobody, míru a moudrosti, což přirozeně vede k následnému "prozařování" různých oblastí života.

Toto "prozařování" jednoduše znamená transformaci negativních principů a energií v nitru člověka tak, aby jeho životem mohla proudit hojnost, radost, lehkost a láska.

Schopnost uvědomit si přirozenou podstatu - esenci - niterné božství je totiž jedna věc, ale síla tuto kvalitu reálně žít je věc druhá. Jak již mnozí víte, moje cesta spočívá v harmonickém propojení obou těchto přístupů.

Věnujeme prostor společnému sdílení v kruhu, mystickým praxím a vhodným cvičením, která Vám umožní lépe nahlédnout jak Vaše omezení tak Váš potenciál a cestu k němu.

Počet účastníků je omezen na 12, abych mohl zachovat individuální přístup, který se ukazuje jako velmi důležitý.

Právě z důvodu jedinečné cesty každého muže nabízejí menší skupiny větší potenciál podpory a proměny.

Prostor bude vyhrazen pro každého muže - pro sdílení, léčení, zvědomování, osvobozování a prohlubování spojení. Během sdílení promlouvám ke každému individuálně, jak je mi darem vhledu dáno. 

 Práce bude probíhat na rovině terapeutické a mystické s důrazem na praktické uzemnění.

Prezentuji cestu, která reálně změní Tvůj život a prohloubí Tvůj potenciál.

Těším se na to... Jan Ramin

"Když jsem se s Raminem vydal na cestu, byl jsem docela tvrdej chlapík, svojí tvrdostí jsem byl pohlcený, viděl jsem v ní svou velkou sílu. Co už jsem ale tak dobře neviděl, byl fakt, že moje tvrdost je jen jiný odstín mojí vnitřní zamrzlosti a ztuhlosti. Raminova přítomnost ve mně něco podněcovala - moje hluboké volání po poznání. Kdo jsem? Začal jsem pronikat hlouběji k sobě. Do vnitřního prostoru, kde jsem objevil lásku a mír. Kde jsem začal zakoušet záblesky hlubšího uvědomění. Ze záblesků se postupem času a praxe stával a stává můj vnitřní domov. Prostor bez potřeby kontrolovat, bez očekávání, myšlenek, obav a nutkání. Láska a mír. A cesta nekončí, pořád se přede mnou a ve mně otevírá. Díky. Díky. Díky" ~ Aleš

"S Raminem spolupracuji již delší dobu. Během této doby na sobě pozoruji postupné změny - jsem v mnohem hlubším spojení se svým prožíváním, city a pocity. Paradoxně však jsem jimi mnohem méně v životě cloumán a ovládán. Jsem citlivější a vnímavější, přesto však více nedotknutelný nejen jimi, ale i vlastními domněnkami, stejně jako soudy a očekáváním druhých lidí. Velmi pozitivně se tyto změny projevily v mém partnerském vztahu, i na mém prožívání vlastního života. Na Raminovi se mi nejvíc líbí, jak obyčejně a přístupně, a přesto pozitivně a uvědoměle působí. Vůbec si na první pohled neřeknete, že jde o nějakého učence nebo gurua. Přesto však jeho slova a náhled leckdy odkryjí hlubší pravdu. Je zřetelně vidět i cítit, že to, co učí, skutečně i žije. Je mi velmi blízký jeho praktický přístup bez ezoterického dogmatismu." ~ Jan

Kdo Tě bude provázet

Jmenuji se Jan Ramin a jsem průvodce osvobozováním a probouzením se do vnitřního mistrovství, vizionář a léčitel, manžel a otec.

Již v mladém věku jsem prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality a později v různých částech světa (Thajsko, Havaj, Španělsko, ČR) strávil čas se šamany a několika mistry.

Velkým životním mezníkem pro mě byla vážná nemoc před nástupem na vysokou školu, která mne přivedla na pokraj života a smrti, a následný proces uzdravování. Tato zkušenost zásadně navýšila jak mou energetickou kapacitu a vnímavost, tak mou schopnost milovat a soucítit.

Citelnou inspirací mi také byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii.

V roli průvodce jsem od roku 2011, společně s mojí ženou Kushi vedeme již přes šest let transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a syna Aurelia a vybudovali jsme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce, kde dál tvoříme Oázu Srdce...semínko nového harmoničtějšího světa.

Aktuálně nabízím programy vycházející z vnitřní inspirace, které vedu velmi intuitivně podle aktuálních potřeb skupiny. Můj přístup se vyznačuje laskavou přímostí a jasným vhledem do nitra člověka - příčin stínových témat i do hloubky duše a vyššího vědomí. 

Co nabízím

  • Více než třináct let zkušeností v roli průvodce
  • Hluboký vhled do Esence Života
  • Silný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
  • Vysoká míra integrity
  • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  • Reálně žitá spiritualita

Pro koho je setkání určeno?

Muži za mnou přicházejí pro celkové navýšení kapacity životní síly, stability, jasnosti, moudrosti a lásky.

 

Postupně získávají schopnost jednat a celkově žít ze své niterné autority - důstojně a pravdivě. Zároveň narůstá jejich kapacita milovat a jejich vztahy se tím zlepšují.

 

Někteří muži spontánně nastoupí mystickou cestu a probouzejí se do hlubšího poznání Esence bytí. Nacházejí tak ten největší z pokladů a zakoušejí fenomén osvobození.

 

Společný čas vždy zanechává silný pozitivní otisk.

 

Přijíždí za mnou muži v různých etapách cesty a tento cyklus je velmi vhodný i pro lektory a průvodce, kteří cítí volání k prohloubení a rozšíření své kapacity.

 

Nejsem zastáncem spirituálního eskapismu, kdy člověk skrze duchovně laděné polopravdy uniká z reality. Namísto toho prezentuji cestu, která je v původním významu slova tantrická, což jednoduše znamená hluboké přijetí života jaký je a nacházení božství zcela ve všem.

 

Tento přístup vyžaduje dobrodružného ducha a jisté odhodlání, protože vynese na povrch to, co je skryté. Výsledkem takové cesty je skutečné štěstí, svoboda a vysoká kapacita lásky.

"S Raminem jsem prošel dvema cykly Inner Shiva a bylo to nejhlubší "vzděláváni" co jsem zatím zažil. Málokdo dokáže jít se skupinou do hloubky, do tmavých míst mužského života a zůstat v laskavosti a hlubokém přijetí zranění, které tam často najdeme. Dotýkat se té nedotknutelné podstaty, která tvoří a je podstatou Života v tichu mi pomáhá jít životem ve své pravdě a lásce a Jan Ramin mi s tím pomohl jako nikdo jiný." ~ Stanislav

Praktické info

Začínáme v pátek úvodním kruhem v 18:30. Končíme v neděli cca v 16 hodin. 

 

Maximální počet účastníků je omezen na 12.

Vyrovnání

Je možné vytvořit splátkový kalendář podle potřeby.

Cena ze víkendové setkání ~ 6 500 Kč

Strava

Vynikající kvalitní vegetariánská/veganská plná penze za 1000 Kč/os/akci.

Ubytování

Ve vlastním stanu

 

500 Kč/os/akci

V sále na matraci

 

750 Kč/os/akci

K dispozici je vybavená kuchyně a dvě koupelny. Na zahradě je luxusní přírodní koupací jezírko, které je možno využívat. Cca 15 minut chůze od centra jsou krásné smíšené lesy Bouzovské vrchoviny.

 

V blízkém okolí je množství soukromých ubytování - hotely i airb´n´b.

Doprava

Před akcemi propojím účastníky do spolujízd.

Vlakové spojení >>>

Praha - Mohelnice cca 2 hod.

Brno - Mohelnice cca 2 hod.

Z Mohelnice do Bouzova cca 15 minut autobusem.

Pod vedením Ramina jsem absolvoval mužský cyklus Inner Shiva 2022. Pro mě to byl zatím nejhlubší mužský kruh, který jsem zažil. Přinesl mi spoustu poznání a znovu ukázal, že cesta, po které kráčím je ta správná. Pomohl mi zorientovat se a utvrdit se ve spoustě věcech, které už tak nějak tuším a znám. Po návratu domů jsem vždy přivezl krásnou energii, kterou cítili žena i moje děti. Můžu říct, že i díky tomuto cyklu mám mnohem bližší vztah se svojí ženou. Děkuji Ramine, děkuji chlapi. Můžu všem doporučit.
Roman
Ak prídeš zo zvedavosti, stretneš obyčajného chlapíka v montérkach a holínkach. Ak prídeš s otvoreným srdcom, stretneš milujúceho manžela a otca. Ak prídeš s otvorenou dušou, nájdeš šamana, ktorý Ťa môže skrze liečenie Tvojej duše doviesť za Tvoje zranenia a pomôže Ti nájsť vlastnú silu. Ak prídeš s otvoreným Bytím, nájdeš duchovného sprievodcu, ktorý Ťa môže doviesť do Tvojej pravej podstaty. Ukázať Ti cestu ako integrovať myseľ, emócie a celé svoje prežívanie na Tvojej životnej ceste.
Mario
V Raminovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Ramin mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan
Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Michal