Světlo Muže 2024

tříměsíční mužská cesta s individuálním přístupem rozvíjející autentickou sílu, energetickou kapacitu a kvality otevřeného Srdce

tři živá setkání vždy pátek 18:30 až neděle 16:00

3 společné praxe na platformě ZOOM a neustálá podpora v uzavřené FB skupině

Počet účastníků je omezen na 9, aby zůstal zachován prostor pro individuální přístup.

6. až 8.9. 2024 ~ životní síla, sexualita, hojnost

4. až 6.10. 2024 ~ rozvíjení energetické kapacity a vědomí

1. až 3.11. 2024 ~ vztahy v mužském světě

"Už dlouho před tím, než jsem tě Ramine potkal, jsem věděl, že moje problémy v životě mají duchovní rozměr … ale reálně jsem nerozuměl tomu, jak s touto spirituální rovinou pracovat a jak ji integrovat do mého každodenního života. A když už jsem potkal někoho, kdo o tom mluvil, tak to obvykle nežil, neuměl tyto dovednosti předávat nebo vedl k životu “mimo realitu”. Jsem moc rád, že jsem tě Jan Ramin potkal a ukázal jsi mi, že to jde jinak. Děkuji za tvoji hloubku, laskavost a schopnost vést k reálné, žité a vtělené spiritualitě - tak skutečné, že je (pou)žitelná i v běžném životě, kde ji všichni potřebujeme. ~ Karel

Muži, znovu Vás zvu do kruhu, kde budeme společně rozkrývat tajemství jedinečné cesty každého z Vás.

Během setkání v září budeme společně osvobozovat životní sílu, celkově objevovat hlubší potenciál živosti a narovnávat postoj k energii hojnosti, která s tímto tématem velmi souvisí.

Životní síla mnoha mužů je negativně podmíněna výchovou, svázaná bolestivými zkušenostmi. Žít s nohou na půl plynu však má mnoho nepříznivých dopadů a není nijak naplňující. Každý muž tak někde v sobě touží po osvobození a integraci svojeho vyššího potenciálu.

Během tohoto víkendu se budeme společně na tato omezení dívat, aby se mohla proměnit.

Právě s dechovými praxemi začala moje osobní cesta osvobozování v Thajsku s mistrem Garudou v roce 2008. Jaký ohromný příliv síly jsem tehdy zažil!

Setkání v říjnu věnujeme rozvíjení energetické kapacity skrze rozvíjení vědomí. Budeme se věnovat hlubším rovinám sebe-zkušenosti, mystickým cestám a meditaci.

Schopnost uvědomit si přirozenou podstatu - esenci probuzeného vědomí je na cestě muže zcela zásadní. Bez ní jsou osvobozování životní síly a všemožné snahy o uzdravení pouhým tápáním ve tmě.

Kdo mě znáte, víte, že moje cesta je o propojování obou těchto přístupů, což zatím ještě není na sebeobjevné cestě běžné.

Setkání v listopadu věnujeme nabitému tématu vztahů se ženami a vztahům celkově. Podíváme se jak se do vztahů se ženami promítá kolektivní mužské zranění a jakým způsobem do nich můžeme vnést více lehkosti a lásky.

Podíváme se také jakou roli v těchto vztazích hraje integrace vnitřní ženy a celkový postoj k niterným ženským kvalitám muže.

*******

Jsem tu pro Vás, kdo už tušíte, že kultivace mužské síly bez rozvíjení kvalit Srdce je křehká a slepá...pro Vás kdo cítíte volání po větší otevřenosti a překročení mužských podmínění, která toto stále ještě v podvědomí tolika mužů blokují...pro Vás, kdo už si nechcete jen seberozvojově hrát, ale jste připravení skutečně zkoumat zákoutí mužského ega tak, abyste objevili mnohem větší svobodu, moudrost, mužský potenciál neomezené jasnosti.

Když se tato jasnost potká s proudící silou otevřeného Srdce, silou lásky, potom se muž stává skutečným darem pro svou ženu, své děti, celý tento svět... stává se tím, kdo přináší jasnost, podporuje harmonii, ochraňuje život.

Proto se tento program jmenuje Světlo Muže.

Jako obvykle "pojedeme na vlně" uzdravování a vtělování probuzeného potenciálu (embodiment), budeme rozvíjet talent rozlišování a spojení s principem vnitřního mistrovství - zdrojem svobody, míru a moudrosti, což přirozeně vede k následnému "prozařování" různých oblastí života.

Toto "prozařování" jednoduše znamená transformaci negativních principů v nitru člověka tak, aby jeho životem mohly proudit hojnost, radost, lehkost a láska.

Tento program Vás podpoří v rozvíjení energetického potenciálu, niterné moudrosti a prohloubí Vaši kapacitu milovat. Pomohu Vám nahlédnout omezující iluze, které škrtí Vaši jasnost a lehkost, a ukážu Vám jak k nim přistoupit tak, abyste se vymanili z jejich sevření. 

Ve společných setkáních věnujeme prostor společnému sdílení v kruhu, energetickým praxím a vhodným cvičením, která Vám umožní lépe nahlédnout jak Vaše omezení tak Váš potenciál a cestu k němu.

*******

Součástí cyklu jsou tři víkendová setkání, tři společné praxe a neustálá podpora v uzavřené FB skupině.

Počet účastníků je omezen na 9, abych mohl zachovat individuální přístup, který se ukazuje jako velmi důležitý.

Právě z důvodu jedinečné cesty každého muže nabízejí menší skupiny větší potenciál podpory a proměny.

Prostor bude vyhrazen pro každého muže - pro sdílení, léčení, zvědomování, osvobozování a prohlubování spojení. Během sdílení promlouvám ke každému individuálně, jak je mi darem vhledu dáno. 

Prezentuji cestu, která reálně změní Tvůj život a prohloubí Tvůj potenciál.

Těším se na to... Jan Ramin

"Když jsem se s Raminem vydal na cestu, byl jsem docela tvrdej chlapík, svojí tvrdostí jsem byl pohlcený, viděl jsem v ní svou velkou sílu. Co už jsem ale tak dobře neviděl, byl fakt, že moje tvrdost je jen jiný odstín mojí vnitřní zamrzlosti a ztuhlosti. Raminova přítomnost ve mně něco podněcovala - moje hluboké volání po poznání. Kdo jsem? Začal jsem pronikat hlouběji k sobě. Do vnitřního prostoru, kde jsem objevil lásku a mír. Kde jsem začal zakoušet záblesky hlubšího uvědomění. Ze záblesků se postupem času a praxe stával a stává můj vnitřní domov. Prostor bez potřeby kontrolovat, bez očekávání, myšlenek, obav a nutkání. Láska a mír. A cesta nekončí, pořád se přede mnou a ve mně otevírá. Díky. Díky. Díky" ~ Aleš

"S Raminem spolupracuji již delší dobu. Během této doby na sobě pozoruji postupné změny - jsem v mnohem hlubším spojení se svým prožíváním, city a pocity. Paradoxně však jsem jimi mnohem méně v životě cloumán a ovládán. Jsem citlivější a vnímavější, přesto však více nedotknutelný nejen jimi, ale i vlastními domněnkami, stejně jako soudy a očekáváním druhých lidí. Velmi pozitivně se tyto změny projevily v mém partnerském vztahu, i na mém prožívání vlastního života. Na Raminovi se mi nejvíc líbí, jak obyčejně a přístupně, a přesto pozitivně a uvědoměle působí. Vůbec si na první pohled neřeknete, že jde o nějakého učence nebo gurua. Přesto však jeho slova a náhled leckdy odkryjí hlubší pravdu. Je zřetelně vidět i cítit, že to, co učí, skutečně i žije. Je mi velmi blízký jeho praktický přístup bez ezoterického dogmatismu." ~ Jan

Kdo Tě bude provázet

Jmenuji se Jan Ramin a jsem průvodce osvobozováním a probouzením se do vnitřního mistrovství, vizionář a léčitel, manžel a otec.

Již v mladém věku jsem prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality a později v různých částech světa (Thajsko, Havaj, Španělsko, ČR) strávil čas se šamany a několika mistry.

Velkým životním mezníkem pro mě byla vážná nemoc před nástupem na vysokou školu, která mne přivedla na pokraj života a smrti, a následný proces uzdravování. Tato zkušenost zásadně navýšila jak mou energetickou kapacitu a vnímavost, tak mou schopnost milovat a soucítit.

Citelnou inspirací mi také byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii.

V roli průvodce jsem od roku 2011, společně s mojí ženou Kushi vedeme již přes šest let transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a syna Aurelia a vybudovali jsme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce, kde dál tvoříme Oázu Srdce...semínko nového harmoničtějšího světa.

Aktuálně nabízím programy vycházející z vnitřní inspirace, které vedu velmi intuitivně podle aktuálních potřeb skupiny. Můj přístup se vyznačuje laskavou přímostí a jasným vhledem do nitra člověka - příčin stínových témat i do hloubky duše a vyššího vědomí. 

Co nabízím

  • Více než třináct let zkušeností v roli průvodce
  • Hluboký vhled do Esence Života
  • Vysoká míra integrity
  • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  • Reálně žitá spiritualita

"Jsem na cestě asi dvanáct let a to, co jsem zažil tady, považuji za určitý vrchol." ~ Marek

"S Raminem jsem prošel dvema cykly Inner Shiva a bylo to nejhlubší "vzděláváni" co jsem zatím zažil. Málokdo dokáže jít se skupinou do hloubky, do tmavých míst mužského života a zůstat v laskavosti a hlubokém přijetí zranění, které tam často najdeme. Dotýkat se té nedotknutelné podstaty, která tvoří a je podstatou Života v tichu mi pomáhá jít životem ve své pravdě a lásce a Jan Ramin mi s tím pomohl jako nikdo jiný." ~ Stanislav

Praktické info

Začínáme vždy v pátek úvodním kruhem v 18:30. Končíme v neděli v 15 hodin. 

 

Maximální počet účastníků je omezen na 9.

 

Společné online praxe (cca 60 minut) budou probíhat v čase mezi živými víkendy na platformě ZOOM. Termíny sladíme s celou skupinou na začátku programu.

 

Záznam vysílání dostanete k dispozici po jeho skončení.

Vyrovnání

Platbu je možné zaplatit celou nebo rozdělit na různé části a vytvořit po vzájemné domluvě splatkový kalendář až na 6 splátek. Do poznámky v přihlášce napiš prosím preferovanou možnost.

Pokud je i tak program pro Tebe cenově nedostupný a chceš se účastnit, napiš mi a zkusíme najít řešení.

Cena ze tříměsíční provázení

 

Early bird do 21.7. 2024 ~ 19 000 Kč *

 

Cena od 22.7. 2024 ~ 22 000 Kč *

* tři živá víkendová setkání, tři společné online praxe, neustálá podpora v uzavřené FB skupině

Strava

Vynikající kvalitní vegetariánská/veganská plná penze za 1200 Kč/os/akci.

Ubytování

Ve vlastním stanu

 

500 Kč/os/akci

V sále na matraci

 

750 Kč/os/akci

K dispozici je vybavená kuchyně a dvě koupelny. Na zahradě je luxusní přírodní koupací jezírko, které je možno využívat. Cca 15 minut chůze od centra jsou krásné smíšené lesy Bouzovské vrchoviny.

 

V blízkém okolí je množství soukromých ubytování - hotely i airb´n´b.

Doprava

Před akcemi propojím účastníky do spolujízd.

Vlakové spojení >>>

Praha - Mohelnice cca 2 hod.

Brno - Mohelnice cca 2 hod.

Z Mohelnice do Bouzova cca 15 minut autobusem.

Pod vedením Ramina jsem absolvoval mužský cyklus Inner Shiva 2022. Pro mě to byl zatím nejhlubší mužský kruh, který jsem zažil. Přinesl mi spoustu poznání a znovu ukázal, že cesta, po které kráčím je ta správná. Pomohl mi zorientovat se a utvrdit se ve spoustě věcech, které už tak nějak tuším a znám. Po návratu domů jsem vždy přivezl krásnou energii, kterou cítili žena i moje děti. Můžu říct, že i díky tomuto cyklu mám mnohem bližší vztah se svojí ženou. Děkuji Ramine, děkuji chlapi. Můžu všem doporučit.
Roman
Ak prídeš zo zvedavosti, stretneš obyčajného chlapíka v montérkach a holínkach. Ak prídeš s otvoreným srdcom, stretneš milujúceho manžela a otca. Ak prídeš s otvorenou dušou, nájdeš šamana, ktorý Ťa môže skrze liečenie Tvojej duše doviesť za Tvoje zranenia a pomôže Ti nájsť vlastnú silu. Ak prídeš s otvoreným Bytím, nájdeš duchovného sprievodcu, ktorý Ťa môže doviesť do Tvojej pravej podstaty. Ukázať Ti cestu ako integrovať myseľ, emócie a celé svoje prežívanie na Tvojej životnej ceste.
Mario
V Raminovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Ramin mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan
Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Michal