Léčení vztahů

erotizace zranění ~ uzdravování a osvobozování sexuality

podmíněná přitažlivost

Záměr setkání je léčivý tj. probíná energetická práce směrem k narovnání, uzdravení a osvobození.

Čemu se ve webináři věnuji

  • fenomén erotizace zranění - jak ovlivňuje naši sexualitu a jak toto poznání využít pro osobní zacelení, uzdravení
  • osvobozování sexuality od záležitostí, které k ní primárně nepatří, a její rozvíjení do lehkosti a radosti
  • podmíněná přitažlivost a výběr partnera
  • dynamika závislých vztahů vs zralé vztahy

Když jsem se prvně setkal s termínem erotizace zranění, byl to pro mě zásadní objev, který dal rámec zkoumání projevů mojí sexuality, kterým jsem do té doby nerozuměl. Bylo to jako posvítit baterkou do tmavého koutu.

Zjednodušeně jde o to, že v proudu vzrušení se specifickým způsobem odrážejí traumata v systému člověka, kterých si jindy v životě vůbec nemusí být vědom, protože jsou vytěsněná.

Sexuální energie je totiž jako divoká řeka, která si vždy najde cestu skrze energetický systém člověka (přestože může být různou měrou zablokovaný) a tak vznikají různé preference, různé věci nás vzrušují a přitahují, přestože někdy to může být v značném rozporu s jinými částmi nás samotných.

Přínos porozumění tomuto principu je jasný. Můžete osvobodit svou sexualitu od nánosů, které ji zatěžují, a vytáhnout “na světlo” záležitosti, které ve Vašem životě operují “ve stínu” a tím do něj neblaze zasahují.

Jakmile začne být vidět, věci se vždy začínají přirozeně pohybovat směrem k uzdravení a osvobození.

V ČR se o erotizaci zranění stále ještě mluví málo, a tak jsem začátkem dubna tohoto roku nabídl setkání věnovanému léčení vztahů, které bylo zaměřeno na uzdravování a osvobozování sexuality.

Více jsem se zaměřil na rozbor právě tohoto fenoménu, ale věnoval jsem se také tématu sexuální přitažlivosti mezi partnery, výběru partnerů a rozvíjení potenciálu sexuálního propojení.

Webinář začíná sdílením a následně Vás pozvu k léčivé praxi Atišovy meditace (Atisha meditation), která podpoří proces zvědomování a osvobozování.

Během úvodního sdílení píšou účastníci do chatu dotazy, na které reaguji.

Úvodní sdílení trvá hodinu a dvacet minut. Zhruba 30 minut je věnováno praxi.

Toto setkání může být dalším z velmi dobrých kroků na Vaší cestě za naplněnými vztahy celkově.

Kéž Vám dobře poslouží! Jan Ramin


KDO VÁS VEČEREM PROVEDE?

Jmenuji se Jan Ramin a jsem průvodce osvobozováním a rozvíjením vnitřního mistrovství, vizionář, manžel a otec.

Již v mladém věku jsem prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality a později v různých částech světa (Thajsko, Havaj, Španělsko, ČR) strávil čas se šamany a několika mistry.

Velkým životním mezníkem pro mě byla vážná nemoc před nástupem na vysokou školu, která mne přivedla na pokraj života a smrti, a následný proces uzdravování. Tato zkušenost zásadně navýšila jak mou energetickou kapacitu a vnímavost, tak mou schopnost milovat a soucítit.

Citelnou inspirací mi také byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii. 

V roli průvodce jsem od roku 2011. 

Společně s mojí ženou Kushi vedeme již přes osm let transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a syna Aurelia a vybudovali jsme meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce, kde dál tvoříme tzv. Oázu Srdce.

Aktuálně nabízím programy vycházející z vnitřní inspirace, které vedu velmi intuitivně podle aktuálních potřeb skupiny. Můj přístup se vyznačuje laskavou přímostí a jasným vhledem do nitra člověka - příčin stínových témat i do hloubky duše a vyššího vědomí. 

CO NABÍZÍM

  • Třináct let v roli průvodce
  • Hluboký vhled do Esence Života
  • Energetický přenos podporující léčení a iniciaci do niterných pravd
  • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  • Vysoká míra integrity
  • Reálně žitá spiritualita

PRAKTICKÉ INFO

Úvodní sdílení trvá 1 hod 20 min. 30 minut je věnováno praxi - vnitřní "práci".

Příspěvek za webinář je 700 Kč. *

* Pokud se nacházíte ve finančně náročné situaci a chcete se účastnit, uveďte to do pole vzkaz v přihlašovacím formuláři a záznam webináře Vám pošlu za cenu, kterou si můžete dovolit.