Amrita Light

Oáza podpory v čase změn

online klub pro jednotlivce i páry

mystické praxe ~ meditace ~ sdílení ~ individuální vhledy ~ iniciace do niterných pravd ~ společné Bytí v poli vědomí a Lásky ~ tvorba a manifestace Srdce na Zemi

 

živé vysílání (střídají se úterky a čtvrtky) v čase 18:30 až 21:00 na platformě Zoom a stálá podpora v uzavřené FB skupině

Do programu Amrita Light můžete kdykoliv naskočit a kdykoliv můžete vystoupit. Minimální doba společné cesty je jeden měsíc. Vaše účast na všech živých setkáních není povinná. Více níže.

Vtělování vědomí a lásky, reálné žití v těchto principech je v tomto čase obzvlášť důležité. Přišel čas, kdy začínáme reálně vytvářet nový svět, jak se ten starý začíná rozpadat.

Během našich setkání společně vytváříme citelné pole vědomí a lásky, do kterého klesáme. Společně potom otevíráme různá témata, je tu vždy možnost sdílet a zeptat se na náš náhled, ale především přímo VSTUPUJEME do kvalit, o kterých je řeč. Slovy soudobé ezoterické scény vytváříme kvantovou vlnu dané kvality, která se rozšiřuje v systému člověka.

Samozřejmě se stává, že tento proces narazí na vnitřní blokace, kterým je někdy třeba se věnovat. To je léčení. Velmi dobře v tomto ohledu sledujeme, aby byl proces uzemněný a aby nedocházelo k duchovnímu přeskakování (bypassing) - na to máme čich.

Nejde však primárně o klasickou terapeutickou práci, kdy bychom se ve věcech "rýpali" - to není naše místo - nýbrž o proces více mystický, kdy díky spočívání v hlubším energetickém poli přirozeně narůstá kapacita člověka.

Svými autorskými písněmi a mantrami setkávání provází Jakub Hronek alias Jiří Poutník.

V Amrita Light vznikla komunita stejně naladěných přátel a nabízí hlubokou a krásnou podporu.

Těšíme se na společnou cestu! Kushi a Ramin

Kdo jsme?

Jsme srdcem mystici, spirituální průvodci, manželé a rodiče. Společně jsme napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedeme transformační skupiny, vychováváme dceru Kailu a syna Aurelia a pokračujeme v budování oázy Srdce - centra Amrita v Bouzově u Olomouce. 

"Milá Kushi, milý Ramine, cítím obrovskou vděčnost za to, co tvoříte a předáváte. Mám za sebou dva cykly on-line setkávání a jsem za tuto možnost sdílení na dálku tolik ráda... Silné pole lásky a pravdy, které vytváříte, funguje a léčí bez ohledu na vzdálenost a pravidelné setkávání mi pomáhá držet si svou energii v běžném životě. Oceňuji možnost přijít vždy se svým aktuálním tématem a dostat od Vás podporu a vhled. I když ale při setkání zrovna nic sdílet nepotřebuji, vždy se mnou rezonují a hluboce se mě dotýkají témata, která v kruhu vyvstanou.

 

Daří se mi lépe a častěji se spojovat se svým zdrojem a přijímat sebe i vše, co se ve mně odehrává, tak jak to je, bez hodnocení, s láskou. Velkou podporou jsou i písně a mantry v podání Jakuba. Líbí se mi, jak se Vy dva spolu vzájemně doplňujete, že je přítomný mužský i ženský princip. Současně je pro mě ohromně inspirativní vidět, cítit a zažívat to, jakou kvalitu vztahu spolu žijete, že tohle je vůbec možné. A v neposlední řadě, že to, co předáváte a učíte, sami žijete - což nebývá pravidlem. Vnímám při kontaktu s Vámi velkou lásku, hloubku, pravdivost, jasnost, přesnost, přímost a mnohovrstevnatost a postupně se učím zase vnímat a cítit Život sám. Těším se na další setkávání a děkuji Vám za to, co společně tvoříte." ~ Anna

Co nabízíme

 • Více než deset let zkušeností v roli průvodců
  Pro toto poslání jsme byli zrozeni. Prošli jsme si mnohým a nabízíme hloubku.
 • Hluboký vhled do Esence Života
  Spontánní vhledy do Mysteria Existence byly vždy součástí životů nás obou. Mnoho let jsme naše porozumění prohlubovali a integrovali za podpory mistrů a tato cesta dále pokračuje.
 • Citelný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
  V naší přítomnosti je pro ostatní snazší nahlédnout jejich vlastní niternou pravdu. Mohou se také přirozeně spouštět různé očistné a ozdravné vnitřní procesy. V těchto procesech se dobře orientujeme a jsme podporou.
 • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  Naše schopnost číst energetická pole v posledních letech zesílila. Díky tomu můžeme druhé efektivně nasměrovat.
 • Vysoká míra integrity
  Žijeme v milujícím partnerském vztahu. Vychováváme dceru a syna. Převážně svépomocí a s podporou našich rodin a přátel jsme vybudovali centrum Amrita.
 • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast
  Nepatříme mezi Ty, kteří se životu vyhýbají. Máme život rádi a podporujeme druhé v tom, aby byli vidět, aby byli aktivními spolutvůrci dění a stali se hybnou silou pozitivní proměny světa.

"Drazí Kushi a Ramine, ze srdce vám děkuju za vaše jasné, pevné, upřímné a láskyplné provázení. Vaše podpora je pro mě majákem v mlze a cestou z chaosu nezkrocené mysli do soustředěného ticha bytí. Jsem moc vděčný, že jsem vás mohl poznat. Děkuju!" ~ Jiří

Tématické zaměření v průběhu roku

 • květen 2022
  partnerské vztahy
 • červen 2022
  sexualita, vitalita, hojnost ~ 1. a 2. čakra - spodní energetická centra
 • červenec 2022
  osobní jedinečnost, upřímnost, autenticita projevu, odvaha se projevit, vědomí svého místa ve světě a svojí jedinečné role ~ 3. čakra - centrum solárního plexu
 • srpen 2022
  léčení srdce, kapacita lásky, cítění lásky, duchovní kvality srdce, tvorba a manifestace ~ 4. čakra - srdeční centrum
 • září 2022
  talenty, schopnosti, projev, profese, komunikace ~ centrum krku - 5. čakra 
 • říjen 2022
  partnerské vztahy, úrovně rovnováhy, polarity
 • listopad 2022
  Samhain, transformace, práce se stínem, sexualita, smrt a znovuzrození
 • prosinec 2022
  vědomí, osvobození, mystika, meditace, oslava slunovratu, sdílení lásky a pospolitost v čase adventu

Témata na rok 2023 aktuálně připravujeme.

"Jsem součástí tohoto on line kruhu od začátku a dlouhodobě i v ostatních cyklech i setkáních a jsem za tuto cestu velice vděčná   moc děkuji za ten úžasný prostor plný lásky a bezpečí, který oba vytváříte, za vaši podporu a laskavé vedení. Celé je to pro mě nesmírně léčivé, osvobozující a velmi mi to pomáhá uchopit souvislosti ve vztazích a běžném životě. Jsem nesmírně vděčná, že se můžeme takto podporovat a sdílet." ~ Lena

Praktické info

Do programu Amrita Light můžete kdykoliv naskočit a kdykoliv můžete vystoupit. Minimální doba společné cesty je však jeden měsíc.

Každý týden v úterý v čase 18:30 až 21:00 pořádáme online setkání na platfromě ZOOM.

Záznam setkání vždy dostanete k dispozici krátce po jeho skončení.

Součástí programu je také naše podpora v uzavřené FB skupině, kde můžete pokládat dotazy a sdílet s ostatními. Ve skupině s Vámi budeme také sdílet naše inspirace.

Členové klubu mají možnost nás požádat o individuální setkání, která již jinak neposkytujeme. Tato setkání jsou hrazena zvlášť.

Vyrovnání

Základní měsíční vstupné je 2000 Kč ~ Čtyři online večery a neustálá podpora ve FB skupině.

Snížené vstupné je 1500 Kč ~ Alternativa pro ty z Vás, kdo se nemůžete nebo nechcete účastnit všech setkání a účastníte se pouze dvou online večerů měsíčně plus neustálá podpora ve FB skupině.

Snížené vstupné 1500 Kč/os/měsíc platí rovněž při vstupu do klubu na půl roku a více.

V případě potřeby jsme otevření slevám a výměnám za služby.

Zvolenou variantu uveďte do pole vzkaz v přihlašovacím formuláři.

♥♥♥

Případně pro další naladění jeden rozhovor s námi.

Reference

Velmi si vážím toho, že Kushi a Nammo jsou již nějakou dobu mými průvodci. To, že jsem je potkala a rozeznala, kdo opravdu jsou, je pro mě velkým požehnání. Vnímám, jak se s jejich pomocí více spojuji s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Jejich online kruhy i centrum Amrita jsou pro mě prostorem, kde se učím nacházet útočiště sama v sobě a ve spojení se zdrojem. S jejich pomocí se učím rozeznávat, co je na mé cestě pravdivé a pouštet to, co není. To, co skrze ně přichází, je vždy velká síla. Jsem vděčná, že existuje možnost být s nimi pravidelně i online. Vytváří pro celou skupinu bezpečný prostor a jejich kruhy mi vždy pomohou spojit se opět se sebou a přináší mi velkou energetickou vzpruhu. Přináší také úlevu, když mohu sdílet, co mě trápí a dostávat od nich vhledy a podporu. Navíc vnímám, jakým přínosem je, že jsou tam oba, že je zastoupena ženská i mužská energie. A mantry a písně od Jakuba jsou nádherným bonusem, který také velmi oceňuji. Kushi s Nammem mě vlastně k mantrám přivedli. Až s nimi jsem zacítila tu obrovskou sílu manter, zažila při nich stavy rozšířeného vědomí a ucítila tu velkou energetickou podporu a milost, kterou mohou do života přinést. Takže obrovské díky za vše a těším se na další cyklus.
Jana Rosawww.pruvodkynezeny.cz
Jsem součástí tohoto on line kruhu od začátku a dlouhodobě i v ostatních cyklech i setkáních a jsem za tuto cestu velice vděčná 🙏 moc děkuji za ten úžasný prostor plný lásky a bezpečí, který oba vytváříte, za vaši podporu a laskavé vedení. Celé je to pro mě nesmírně léčivé, osvobozující a velmi mi to pomáhá uchopit souvislosti ve vztazích a běžném životě. Jsem nesmírně vděčná, že se můžeme takto podporovat a sdílet.
Lena
Kushi a Ramin, vaša práca mi sedí od samého začiatku, keď sme sa pred 7 rokmi spoznali. Ste pre mňa jedným z mála učiteľov/sprievodcov, ktorých vedeniu verím, súzniem a hlavne, na ktorých ma nič neruší. A to je pre moj rozvoj dôležité, pretože nemusím byť na pozore a môžem plne oddať sebarozjímaniu a liečeniu. Navyše mi vo vašej prítomnosti pomáha ticho, s ktorým si dovoľujete pracovať. A slová, ktoré z vás vychádzajú sú pre mňa to pravé "orechové" a padajú na úrodnú pôdu. Som vďačná za to, že som vás mohla stretnúť.
Jana
V letech 2016-2019 jsem měl s Nammem v Brně několik sezení, které mě tenkrát hodně podpořily jak po spirituelní stránce, tak i osobně. Dodnes mě záznamy těchto setkání inspirují. Na online-cyklus jsem se přihlásil, protože mě zajímalo, jak pracuje dnes Nammo s Kushi (kterou jsem skoro neznal) dohromady. Protože žíji ve Švýcarsku, byla pro mě forma online setkání optimální. Přestože jsem byl o víc než generaci starší než ostatní, byla pro mě tato setkání opět přínosná. A to jak energeticky, díky „poli" které Nammo s Kushi pro nás vytvořili, tak i v oblasti lidských vztahů a vysoce spirituálního pohledu na život. Tato kombinace spirituality, terapie a energetické podpory je z mého pohledu pro náš rozvoj velice účinná a vzácná. V tomto smyslu byla i naše setkání - vyvážená, obsahem otevřená a podnětná. Kushi se s Nammem ve svých kvalitách při vedení výborně doplňují. Pro mě bylo důležité, že jsme brzo dostali záznamy večerů a mohli se na prožité dodatečně v klidu podívat.
Jan
Milá Kushi, milý Ramine, cítím obrovskou vděčnost za to, co tvoříte a předáváte. Mám za sebou dva cykly on-line setkávání a jsem za tuto možnost sdílení na dálku tolik ráda... Silné pole lásky a pravdy, které vytváříte, funguje a léčí bez ohledu na vzdálenost a pravidelné setkávání mi pomáhá držet si svou energii v běžném životě. Oceňuji možnost přijít vždy se svým aktuálním tématem a dostat od Vás podporu a vhled. I když ale při setkání zrovna nic sdílet nepotřebuji, vždy se mnou rezonují a hluboce se mě dotýkají témata, která v kruhu vyvstanou. Daří se mi lépe a častěji se spojovat se svým zdrojem a přijímat sebe i vše, co se ve mně odehrává, tak jak to je, bez hodnocení, s láskou. Velkou podporou jsou i písně a mantry v podání Jakuba. Líbí se mi, jak se Vy dva spolu vzájemně doplňujete, že je přítomný mužský i ženský princip. Současně je pro mě ohromně inspirativní vidět, cítit a zažívat to, jakou kvalitu vztahu spolu žijete, že tohle je vůbec možné. A v neposlední řadě, že to, co předáváte a učíte, sami žijete - což nebývá pravidlem. Vnímám při kontaktu s Vámi velkou lásku, hloubku, pravdivost, jasnost, přesnost, přímost a mnohovrstevnatost a postupně se učím zase vnímat a cítit Život sám. Těším se na další setkávání a děkuji Vám za to, co společně tvoříte.
Anna
Drazí Kushi a Ramine, ze srdce vám děkuju za vaše jasné, pevné, upřímné a láskyplné provázení. Vaše podpora je pro mě majákem v mlze a cestou z chaosu nezkrocené mysli do soustředěného ticha bytí. Jsem moc vděčný, že jsem vás mohl poznat. Děkuju!
Jiří