Amrita Light

Oáza podpory a transformace v čase změn

pravidelný online program

mystické praxe pro očistu, léčení a probouzení ~ meditace ~ sdílení ~ individuální vhledy iniciace do niterných pravd ~ společné Bytí v poli vědomí a Lásky ~ tvorba a manifestace Srdce na Zemi

 

úterky v čase 18:30 až 21:00 na platformě Zoom a stálá podpora v uzavřené FB skupině

Tématické zaměření

 

květen 2022

partnerské vztahy

 

červen 2022

sexualita, vitalita, hojnost ~ 1. a 2. čakra - spodní energetická centra

 

červenec 2022

osobní jedinečnost, upřímnost, autenticita projevu, odvaha se projevit, vědomí svého místa ve světě a svojí jedinečné role ~ 3. čakra - centrum solárního plexu

 

srpen 2022

léčení srdce, kapacita lásky, cítění lásky, duchovní kvality srdce, tvorba a manifestace ~ 4. čakra - srdeční centrum

 

září 2022

talenty, schopnosti, projev, profese, komunikace ~ centrum krku - 5. čakra 

 

říjen 2022

partnerské vztahy, úrovně rovnováhy, polarity

 

listopad 2022

Samhain, transformace, práce se stínem, sexualita, smrt a znovuzrození

 

prosinec 2022

vědomí, osvobození, mystika, meditace, oslava slunovratu, sdílení lásky a pospolitost v čase adventu

Do programu Amrita Light můžete kdykoliv naskočit a kdykoliv můžete vystoupit. Minimální doba společné cesty je jeden měsíc. Vaše účast na všech setkáních není povinná. Více najdete v praktickém infu.

Přátelé zveme Vás do cyklu kontinuální online podpory.

Dlouhodobá podpora bývá na cestě velmi důležitá, protože tendence se různými způsoby "zapomínat" bývají silné. Obvykle je přítomno mnoho závojů, kterými je třeba projít, než se poznání niterně ukotví.

Vtělování vědomí a lásky, reálné žití v těchto principech je v tomto čase obzvlášť důležité.

Během setkání sdílíme, je tu vždy možnost se otevřít a zeptat se na náš náhled ale především přímo VSTUPUJEME do kvalit, o kterých je řeč. Slovy soudobé ezoterické scény vytváříme kvantovou vlnu dané kvality, která se rozšiřuje v systému člověka.

Samozřejmě se stává, že tento proces narazí na vnitřní blokace, kterým je někdy třeba se věnovat. To je léčení. Velmi dobře v tomto ohledu sledujeme, aby byl proces uzemněný a aby nedocházelo k duchovnímu přeskakování (bypassing) - na to máme čich.

Nejde však primárně o klasickou terapeutickou práci, kdy bychom se ve věcech "rýpali" - to není naše místo - nýbrž o proces více mystický, kdy díky spočívání v hlubším energetickém poli přirozeně narůstá kapacita člověka.

Svými autorskými písněmi a mantrami setkávání provází Jakub Hronek alias Jiří Poutník.

Pokud se vám nehodí úterní večery, jsou mezi námi i lidé, kteří poslouchají setkání pouze ze záznamů a i tak se jich dotýká jejich síla.

V Amrita Light vznikla komunita stejně naladěných přátel a nabízí hlubokou a krásnou podporu.

Pro členy nabízíme několikrát do roka živé víkendové setkání. Nejbližší proběhne od 30.9. do 2.10.

Těšíme se na společnou cestu! Kushi a Ramin

"Milá Kushi, milý Ramine, cítím obrovskou vděčnost za to, co tvoříte a předáváte. Mám za sebou dva cykly on-line setkávání a jsem za tuto možnost sdílení na dálku tolik ráda... Silné pole lásky a pravdy, které vytváříte, funguje a léčí bez ohledu na vzdálenost a pravidelné setkávání mi pomáhá držet si svou energii v běžném životě. Oceňuji možnost přijít vždy se svým aktuálním tématem a dostat od Vás podporu a vhled. I když ale při setkání zrovna nic sdílet nepotřebuji, vždy se mnou rezonují a hluboce se mě dotýkají témata, která v kruhu vyvstanou. Daří se mi lépe a častěji se spojovat se svým zdrojem a přijímat sebe i vše, co se ve mně odehrává, tak jak to je, bez hodnocení, s láskou. Velkou podporou jsou i písně a mantry v podání Jakuba. Líbí se mi, jak se Vy dva spolu vzájemně doplňujete, že je přítomný mužský i ženský princip. Současně je pro mě ohromně inspirativní vidět, cítit a zažívat to, jakou kvalitu vztahu spolu žijete, že tohle je vůbec možné. A v neposlední řadě, že to, co předáváte a učíte, sami žijete - což nebývá pravidlem. Vnímám při kontaktu s Vámi velkou lásku, hloubku, pravdivost, jasnost, přesnost, přímost a mnohovrstevnatost a postupně se učím zase vnímat a cítit Život sám. Těším se na další setkávání a děkuji Vám za to, co společně tvoříte." ~ Anna

Co nabízíme

 • Více než deset let zkušeností v roli průvodců
  Pro toto poslání jsme byli zrozeni. Prošli jsme si mnohým a nabízíme hloubku.
 • Hluboký vhled do Esence Života
  Spontánní vhledy do Mysteria Existence byly vždy součástí životů nás obou. Mnoho let jsme naše porozumění prohlubovali a integrovali za podpory mistrů a tato cesta dále pokračuje.
 • Citelný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
  V naší přítomnosti je pro ostatní snazší nahlédnout jejich vlastní niternou pravdu. Mohou se také přirozeně spouštět různé očistné a ozdravné vnitřní procesy. V těchto procesech se dobře orientujeme a jsme podporou.
 • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  Naše schopnost číst energetická pole v posledních letech zesílila. Díky tomu můžeme druhé efektivně nasměrovat.
 • Vysoká míra integrity
  Žijeme v milujícím partnerském vztahu. Vychováváme krásnou dceru a naše rodina se brzy ještě rozroste. Převážně svépomocí a s podporou našich rodin a přátel jsme vybudovali centrum Amrita.
 • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast
  Nepatříme mezi Ty, kteří se životu vyhýbají. Máme život rádi a podporujeme druhé v tom, aby byli vidět, aby byli aktivními spolutvůrci dění a stali se hybnou silou pozitivní proměny světa.

Pro lepší naladění se můžete podívat na rozhovor s námi, kde Vás uvedeme do našeho pojetí cesty sebeobjevování.

Drazí Kushi a Ramine, ze srdce vám děkuju za vaše jasné, pevné, upřímné a láskyplné provázení. Vaše podpora je pro mě majákem v mlze a cestou z chaosu nezkrocené mysli do soustředěného ticha bytí. Jsem moc vděčný, že jsem vás mohl poznat. Děkuju! ~ Jiří

Praktické info

Do programu Amrita Light můžete kdykoliv naskočit a kdykoliv můžete vystoupit. Minimální doba společné cesty je však jeden měsíc.

Každý týden v úterý v čase 18:30 až 21:00 pořádáme online setkání na platfromě ZOOM. Záznam setkání vždy dostanete k dispozici krátce po jeho skončení.

Součástí programu je také naše podpora v uzavřené FB skupině, kde můžete pokládat dotazy a sdílet s ostatními. Ve skupině s Vámi budeme také sdílet naše inspirace.

Pokud se chcete účastnit, ale potřebujete snížit měsíční vstupné, ozvěte se nám.

Základní měsíční vstupné je 2000 Kč ~ Čtyři online večery a neustálá podpora ve FB skupině.

Snížené vstupné je 1500 Kč ~ Alternativa pro ty z Vás, kdo se nemůžete nebo nechcete účastnit všech setkání a účastníte se pouze dvou online večerů měsíčně plus neustálá podpora ve FB skupině.

Snížené vstupné 1500 Kč/os/měsíc platí rovněž pokud chcete přijít v páru a při vstupu do programu na půl roku a více.

Zvolenou variantu uveďte do pole vzkaz v přihlašovacím formuláři.

Vždy před začátkem dalšího měsíce prosíme pošlete platbu na další měsíc pokud chcete pokračovat. Stejně tak je možné zaslat platbu na delší časové období.

1.5. Kushi porodila a tak během následujících měsíců nebude na online večerech osobně přítomná. Ve společném poli je nicméně za všech okolností citelná.

♥♥♥

Průvodci programem setkávání jsou Kushi Amrita a Jan Ramin - srdcem mystici, spirituální průvodci, manželé a rodiče. Společně napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a syna Aurelia a pokračují v budování oázy Srdce - centra Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o Kushi a Raminovi zde >>>

Reference

Velmi si vážím toho, že Kushi a Nammo jsou již nějakou dobu mými průvodci. To, že jsem je potkala a rozeznala, kdo opravdu jsou, je pro mě velkým požehnání. Vnímám, jak se s jejich pomocí více spojuji s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Jejich online kruhy i centrum Amrita jsou pro mě prostorem, kde se učím nacházet útočiště sama v sobě a ve spojení se zdrojem. S jejich pomocí se učím rozeznávat, co je na mé cestě pravdivé a pouštet to, co není. To, co skrze ně přichází, je vždy velká síla. Jsem vděčná, že existuje možnost být s nimi pravidelně i online. Vytváří pro celou skupinu bezpečný prostor a jejich kruhy mi vždy pomohou spojit se opět se sebou a přináší mi velkou energetickou vzpruhu. Přináší také úlevu, když mohu sdílet, co mě trápí a dostávat od nich vhledy a podporu. Navíc vnímám, jakým přínosem je, že jsou tam oba, že je zastoupena ženská i mužská energie. A mantry a písně od Jakuba jsou nádherným bonusem, který také velmi oceňuji. Kushi s Nammem mě vlastně k mantrám přivedli. Až s nimi jsem zacítila tu obrovskou sílu manter, zažila při nich stavy rozšířeného vědomí a ucítila tu velkou energetickou podporu a milost, kterou mohou do života přinést. Takže obrovské díky za vše a těším se na další cyklus.
Jana Rosawww.pruvodkynezeny.cz
Jsem součástí tohoto on line kruhu od začátku a dlouhodobě i v ostatních cyklech i setkáních a jsem za tuto cestu velice vděčná 🙏 moc děkuji za ten úžasný prostor plný lásky a bezpečí, který oba vytváříte, za vaši podporu a laskavé vedení. Celé je to pro mě nesmírně léčivé, osvobozující a velmi mi to pomáhá uchopit souvislosti ve vztazích a běžném životě. Jsem nesmírně vděčná, že se můžeme takto podporovat a sdílet.
Lena
Kushi a Ramin, vaša práca mi sedí od samého začiatku, keď sme sa pred 7 rokmi spoznali. Ste pre mňa jedným z mála učiteľov/sprievodcov, ktorých vedeniu verím, súzniem a hlavne, na ktorých ma nič neruší. A to je pre moj rozvoj dôležité, pretože nemusím byť na pozore a môžem plne oddať sebarozjímaniu a liečeniu. Navyše mi vo vašej prítomnosti pomáha ticho, s ktorým si dovoľujete pracovať. A slová, ktoré z vás vychádzajú sú pre mňa to pravé "orechové" a padajú na úrodnú pôdu. Som vďačná za to, že som vás mohla stretnúť.
Jana
V letech 2016-2019 jsem měl s Nammem v Brně několik sezení, které mě tenkrát hodně podpořily jak po spirituelní stránce, tak i osobně. Dodnes mě záznamy těchto setkání inspirují. Na online-cyklus jsem se přihlásil, protože mě zajímalo, jak pracuje dnes Nammo s Kushi (kterou jsem skoro neznal) dohromady. Protože žíji ve Švýcarsku, byla pro mě forma online setkání optimální. Přestože jsem byl o víc než generaci starší než ostatní, byla pro mě tato setkání opět přínosná. A to jak energeticky, díky „poli" které Nammo s Kushi pro nás vytvořili, tak i v oblasti lidských vztahů a vysoce spirituálního pohledu na život. Tato kombinace spirituality, terapie a energetické podpory je z mého pohledu pro náš rozvoj velice účinná a vzácná. V tomto smyslu byla i naše setkání - vyvážená, obsahem otevřená a podnětná. Kushi se s Nammem ve svých kvalitách při vedení výborně doplňují. Pro mě bylo důležité, že jsme brzo dostali záznamy večerů a mohli se na prožité dodatečně v klidu podívat.
Jan
Milá Kushi, milý Ramine, cítím obrovskou vděčnost za to, co tvoříte a předáváte. Mám za sebou dva cykly on-line setkávání a jsem za tuto možnost sdílení na dálku tolik ráda... Silné pole lásky a pravdy, které vytváříte, funguje a léčí bez ohledu na vzdálenost a pravidelné setkávání mi pomáhá držet si svou energii v běžném životě. Oceňuji možnost přijít vždy se svým aktuálním tématem a dostat od Vás podporu a vhled. I když ale při setkání zrovna nic sdílet nepotřebuji, vždy se mnou rezonují a hluboce se mě dotýkají témata, která v kruhu vyvstanou. Daří se mi lépe a častěji se spojovat se svým zdrojem a přijímat sebe i vše, co se ve mně odehrává, tak jak to je, bez hodnocení, s láskou. Velkou podporou jsou i písně a mantry v podání Jakuba. Líbí se mi, jak se Vy dva spolu vzájemně doplňujete, že je přítomný mužský i ženský princip. Současně je pro mě ohromně inspirativní vidět, cítit a zažívat to, jakou kvalitu vztahu spolu žijete, že tohle je vůbec možné. A v neposlední řadě, že to, co předáváte a učíte, sami žijete - což nebývá pravidlem. Vnímám při kontaktu s Vámi velkou lásku, hloubku, pravdivost, jasnost, přesnost, přímost a mnohovrstevnatost a postupně se učím zase vnímat a cítit Život sám. Těším se na další setkávání a děkuji Vám za to, co společně tvoříte.
Anna
Drazí Kushi a Ramine, ze srdce vám děkuju za vaše jasné, pevné, upřímné a láskyplné provázení. Vaše podpora je pro mě majákem v mlze a cestou z chaosu nezkrocené mysli do soustředěného ticha bytí. Jsem moc vděčný, že jsem vás mohl poznat. Děkuju!
Jiří