Léčení vztahů ~ sexualita

Ladící meditace pro ženy před porodem nebo početím
Když jsem se prvně setkal s termínem erotizace zranění, byl to pro mě zásadní objev, který dal rámec zkoumání projevů mojí sexuality, kterým jsem do té doby nerozuměl.Bylo to jako posvítit baterkou do tmavého koutu. Sexuální energie je jako divoká řeka, která si vždy najde cestu skrze energetický systém člověka a tak vznikají různé preference, různé věci nás vzrušují a přitahují, přestože někdy to může být v značném rozporu s jinými částmi nás samotných.
700 Kč

Léčení vztahů ~ únor 2024

webinář zaměřený na léčení zranění z předešlých vztahů, rozpouštění struktury oběti a rozvíjení lehkosti a lásky
U mnoha lidí blokují proudění vzájemné lásky staré křivdy, hluboká nedůvěra a bolestivé zkušenosti, přes které není často snadné se přenést. V tomto večerním setkání se věnujeme léčení zranění z předešlých vztahů, odpoutávání od náročných vztahů a otevírání se vztahům novým, rozpouštění struktury oběti a rozvíjení lehkosti a lásky.
600 Kč
Proč je tak snadné se ve vztahu "ztratit"? Jak si udržet kontakt se svou niternou pravdou? Jak svůj postoj citlivě a přitom jasně komunikovat i v případech, kdy to může být konfliktní? Jak rozlišit ryzí niterné impulsy (které stojí zato následovat) od těch podmíněných (které je lepší ignorovat) a jak tuto schopnost rozlišování kultivovat? Kteří partneři jsou obvykle vhodní a podle čeho si vybírat? Jak ve vztahu sdílet své dojmy a vhledy směrem k partnerovi tak, aby to bylo konstruktivní? Jak se postavit k tématům v životě, ve kterých nerezonujete tak, aby to posílilo vzájemnou lásku?
550 Kč