Probuzené mužství

otevřený cyklus setkání pro muže věnovaný léčení kolektivního mužství a vtělování osvobozeného potenciálu

čtyři živá setkání vždy čtvrtek 18:00 až neděle 15:00

 

22. až 25.9. 2022

Síla, důvěra, citlivost - budujeme základy

 

20. až 23.10. 2022

Narovnávání sexuality, transformace stínu, léčení zranění

 

17. až 20.11. 2022

Niterná moudrost, meditace, probouzení vědomí

 

15. až 18.12. 2022

Moje vize

rituál potní chýše 

 

čtyři integrační večerní online kruhy vždy 18:30 až 20:30

6.10. ~ 3.11. ~ 1.12. ~ 29.12.

Cyklus setkání je otevřený a je proto možné účastnit se pouze jednotlivých bloků.

Můj záměr je, aby muži žili plně, a to má dva předpoklady.

Energetický systém muže potřebuje volně proudit. Zranění a negativní přesvědčení, která způsobují blokace životní síly, potřebují být zvědomena, integrována a rozpuštěna.

Děje se tak skrze upřímné nahlížení, efektivní praxe a různé životní situace. V tomto procesu je velmi podpůrné mít podporu někoho, kdo se v aktuálních tématech dobře orientuje.

Muž se zároveň s tím potřebuje vědomě prohlubovat do podstaty svého Bytí, kterou je věčné, nekonečné vědomí. Tento proces je vždy umocněn pobýváním v přítomnosti někoho, kdo již žije kvalitu probuzeného vědomí.

Když se oba tyto přístupy spojí, je to efektivní.

Osvobozené vědomí/plný potenciál se může plně projevit až v energetickém systému, který je volný.

Proto je mojí cestou hluboké propojování spirituality a lidství. Jedině tak vznikne zdravá a silná společnost odolná vůči lžím a destruktivním tendencím.

Říkám, že můžeš donekonečna osvobozovat svou životní sílu, ale dokud se nepodíváš správným směrem, budeš stále uvězněn ve spánku zapomnění, Tvoje snaha neponese plody a hluboko uvnitř budeš žíznit.

Nebo můžeš mít za sebou roky meditací. Možná víš, o čem mluvím, když poukazuji na vědomí samo, ale svou lidskou existenci neguješ. Nesdílíš se. Netvoříš. Nevyzařuješ do tohoto života božskou plnost.

Důležitá je míra Lásky! K čemu jsou stavy vědomí, když je řeka Lásky vyschlá?

Láska je aspektem niterného Bytí a rovněž plně zazáří pouze v osvobozeném energetickém systému. Je proto zcela nutné oslovit nižší energetické roviny člověka. Je nutné osvobodit nižší energetická centra.

Když jsou zranění nahlédnuta a uvolněna, rozkvétá soucítění - léčivá kvalita Esence Bytí.

Zranění jsou uzdravena skrze uznání vlastní zranitelnosti. Muž se obnaží před Životem a nechá ho na sebe působit. Může to bolet, může to být nekomfortní ale nakonec je to tak plodné a krásné.

Rozpouští se arogance lidem vlastní, přichází měkkost. Přichází opravdová síla. Vnímavost se zvyšuje a s tím se rodí hlubší porozumění meditaci. Když se rodí hlubší porozumění meditaci, zvyšuje se úroveň energie, moudrosti, lásky. Zářící světlo Bytí obnažuje muže ještě víc. Ještě více upřímnosti si žádá. Další stíny se tak rozpouští a přichází ještě hlubší vnímavost.

Posvátný kruh probouzení se otáčí!

A přesně do tohoto kruhu Vás, muži, srdečně zvu.

Ve společných setkáních věnujeme prostor společnému sdílení v kruhu, meditační praxi čili prohlubování se do skutečného poznávání sebe sama a jiným vhodným cvičením, která Vám pomohou lépe nahlédnout jak Vaše omezení tak Váš potenciál a cestu k němu.

Vždy se budeme věnovat tématům, která pro Vás budou aktuální a "živá". Projdeme spolu také rituálem potní chýše - krásným starým očistným rituálem, který nás propojí se Zemí.

Součástí cyklu jsou čtyři prodloužené víkendy, možnost účastnit se pravidelných úterních online večerů Amrita Light a podpora v uzavřené FB skupině.

Prezentuji cestu, která reálně změní Tvůj život a prohloubí Tvůj potenciál.

Těším se na to.

Jan Ramin

"Když jsem se s Raminem vydal na cestu, byl jsem docela tvrdej chlapík, svojí tvrdostí jsem byl pohlcený, viděl jsem v ní svou velkou sílu. Co už jsem ale tak dobře neviděl, byl fakt, že moje tvrdost je jen jiný odstín mojí vnitřní zamrzlosti a ztuhlosti. Raminova přítomnost ve mně něco podněcovala - moje hluboké volání po poznání. Kdo jsem? Kdo je ten, který existuje pod tou ztvrdlou slupkou? Začal jsem pronikat hlouběji k sobě. Do vnitřního prostoru, kde jsem objevil lásku a mír. Kde jsem začal zakoušet záblesky hlubšího uvědomění, kdo jsem. Ze záblesků se postupem času a praxe stával a stává můj vnitřní domov. Prostor bez potřeby kontrolovat, bez očekávání, myšlenek, obav a nutkání. Láska a mír. A cesta nekončí, pořád se přede mnou a ve mně otevírá. Díky. Díky. Díky" ~ Aleš

Co nabízím

  • Více než deset let zkušeností v roli průvodce
  • Hluboký vhled do Esence Života
  • Vysoká míra integrity
  • Silný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
  • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
  • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast

Co Tě čeká

  • čtyři prodloužené víkendy v centru Amrita
  • čtyři integrační online kruhy
  • rituál potní chýše
  • podpora v uzavřené FB skupině pro účastníky celého cyklu

"S Raminem jsem prošel dvema cykly Inner Shiva a bylo to nejhlubší "vzděláváni" co jsem zatím zažil. Málokdo dokáže jít se skupinou do hloubky, do tmavých míst mužského života a zůstat v laskavosti a hlubokém přijetí zranění, které tam často najdeme. Zároveň Ramin nikdy nedovolil zbytečné a oslabující "ňunání" či "chudákováni" a v pravý čas to konfrontoval a zvědomil. Dotýkat se te nedotknutelné podstaty, která tvoří a je podstatou Života v tichu mi pomáhá jít životem ve své pravdě a lásce a Jan Ramin mi s tím pomohl jako nikdo jiný." ~ Komoň

Praktické info

FINANCE

V případě potřeby je možné se individuálně domluvit na slevě či výměně. Tuto možnost prosím uveďte do kolonky vzkaz v přihlašovacím formuláři.

Cyklus je možné hradit po částech.

Výši příspěvku můžete zvolit z následujících.

Základní příspěvek za celý cyklus ~ 25 000 Kč

Základní příspěvek za jedno setkání ~ 5500 Kč

Sponzorský příspěvek za celý cyklus (na další budování centra Amrita) ~ 35 000 Kč

Sponzorský příspěvek za jedno setkání ~ 7500 Kč

Zvolenou výši příspěvku prosím uveďte do pole "vzkaz" v přihlašovacím formuláři.


Ubytování

V sále na matraci - 350 Kč/os/noc (max 10 osob)

K dispozici je vybavená kuchyně a dvě koupelny.

V blízkém okolí je množství soukromých ubytování - hotely i airb´n´b.


Strava

Kvalitní vegetariánská/veganská plná penze za 1400 Kč/os/akci.


Doprava

Před akcemi propojím účastníky do spolujízd.

Vlakové spojení >>>

Praha - Mohelnice cca 2 hod.

Brno - Mohelnice cca 2 hod.

Z Mohelnice do Bouzova je to cca 15 minut autobusem.

Těším se!

Jan Ramin

Setkáním Tě provede Jan Ramin - srdcem mystik, průvodce osobní transformací, manžel a otec. Velkou inspirací mu byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii, strávil čas s několika mistry a prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality. Společně se svou ženou Kushi napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a syna Aurelia a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce.

Více o Raminovi zde >>>

Reference

Pod vedením Ramina jsem absolvoval mužský cyklus Inner Shiva 2022, který právě skončil. Pro mě to byl zatím nejhlubší mužský kruh, který jsem zažil. Přinesl mi spoustu poznání a znovu ukázal, že cesta, po které kráčím je ta správná. Pomohl mi zorientovat se a utvrdit se ve spoustě věcech, které už tak nějak tuším a znám. Během setkávání mužů v kruhu jsem sám prožil snad všechny emoce co dokážu cítit (pláč, pokora, naštvání, podpora, vztek, agrese, štěstí, blaženost, láska, otevřenost). Po návratu domů jsem vždy přivezl krásnou energii, kterou cítili žena i moje děti. Můžu říct, že i díky tomuto cyklu mám mnohem bližší vztah se svojí ženou. Děkuji Ramine, děkuji chlapi. Můžu všem doporučit.
Roman
Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Michal
Ak prídeš zo zvedavosti, stretneš obyčajného chlapíka v montérkach a holínkach. Ak prídeš s otvoreným srdcom, stretneš milujúceho manžela a otca. Ak prídeš s otvorenou dušou, nájdeš šamana, ktorý Ťa môže skrze liečenie Tvojej duše doviesť za Tvoje zranenia a pomôže Ti nájsť vlastnú silu. Ak prídeš s otvoreným Bytím, nájdeš duchovného sprievodcu, ktorý Ťa môže doviesť do Tvojej pravej podstaty. Ukázať Ti cestu ako integrovať myseľ, emócie a celé svoje prežívanie na Tvojej životnej ceste. V každom prípade stretneš citlivého a vnímavého človeka, ktorý Ťa bude viesť Tvojou vlastnou individuálnou cestou v súlade so zámerom, potenciálom a možnosťami Tvojej osobnosti a Tvojej duše.
Mario
Od prvního setkání s Nammem jsem věděl, že jsem našel někoho, kdo mě provede dalším velkým kusem mé cesty. Nammo mi je inspirací a proudí skrz něj skutečná velká láska, moudrost a zkušenost, že jsem od něj příjimal velmi pozorně vše, co mi řekl. Prošli jsme společně mnohá témata iluzí života, pastí, lží.. Mnohokrát mi pomohl rozlišovat a také mě naučil jak dát okolnosti do rovnováhy. Do cyklu jsem šel otevřený se učit, protože jsem si byl vědom, že věci opravdu nechápu. Později jsem chápat začínal. Skrz naše sezení jsem se pečlivě snažil aplikovat veškerou moudrost do praxe. Mohu závěrem říct jen několik slov. Hodně věcí se rozpustilo a občas i já sám. Setkání mi pomohla nacítit a poznat své srdce. Byl mi poskytnut návod na samostatnou práci, tedy soběstačnost a zodpovědnost za sebe. Jsem hluboce životu vděčný za Namma. S hlubokou úctou děkuji.
Martin
V Nammovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Nammo dobře vyciťuje a nachází tak aktuální témata, která pak okamžitě zpracováváme. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Nammo mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan